reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Edytka, niezła kombinatorka z tej Twojej Julci:-)A zatyczka wyjdzie dołem;-)Tymcio też zjada różne rzeczy, które znajdzie na podłodze, już nie raz mu z dzioba coś wyciągałam:-)

Mam pytanko: Tymuś teraz ząbkuje. Ma stan podgorączkowy (wczoraj 37,8, dziś 37,4). Daję mu Panadol lub Nurofen. I chodzi ciągle z zatkanym nosem. Czy Wasze dzieciaczki też tak miały? Kiedy powinnam się niepokoić i pójść do lekarza Waszym` zdaniem?
 
Moim skromnym zdanie musisz isc kiedy zmieni sie kolor smarków, na zolty lub zielny wtedy oznacza ze cos sie zaczyna dziac, jakis stan zapalny. a taki przezroczysty katarek to normalka, przy ogrzewaniu piecowym lub kaloryferów. trzeba do noska dawac disne mar - wode morska i nawilżac mieszkanko.
 
A i jak nie ma 38 stopni to mu nic nie podawaj przeciw goraczkowego organizm sam musi se poradzic jak jest 37. ma przeciw ciała przeciesz, ty zacznij ingierowac jak bedzie 38 i wyzej.
 
Topoleczko u nas też był katar taki bardzo wodnisty i długo naprawde sie utrzymywał jeśli jak napisała Edyta zmieni kolor albo zgęstnieje wybrałabym sie do lekarza.
acha i nie dawaj małemu syropkow chyba że będzie miał powyżej 38 stopni zebyś za bardzo też nie obniżyła mu temperatury.
pozdrawiam i oby szybko małemu wyszły te ząbki:-)
 
dziekuje dziewczyny za zyczenia w imieniu roczkowej Amelki :-)

Edyta bez urazy ale nie kumam po co takim małym bobasa zakładac kolczyki na uszka? przeciez to nie lalki dla naszej zabawy i cieszenia oka....
Topoleczka jak taka temperatura nie dawaj syropu , tak jak dziewczyny pisza dopiero powyżej 38 :-) 37 to nie temperatura ! dzieci mają wyższa normalnie niż my :-)
a z katarem to u mnie Amela tez cos ma w nosie non stop po pierwsze przez suche powietrze i ogrzewanie po drugie zeby jej ida i jak zeby ida to i z nosa kapie :-)
 
Ja też jestem przeciwna robieniu dziurek w uszkach u tak małych dzieci.

Stwierdziliśmy z M ze jak zuzka sama bedzie chciała kolczyki to jej zrobimy. Już teraz lezą jej kolczyki z chrzcin w pudełku
 
reklama
Co do wczesnego przekucia uszu to każdy uważa co chce, my przekulismy bo chcielismy zeby tego bólu nie pamietała i sama pani kosmetyczka mówiła to samo. J wcale nie płakała, wrecz sie usmiechała, troszko sie tylko dziwiła co jej do ucha przykładają. Nie zrobiłam tego bo traktuje ją jak "lalke" - kocham moje dziecko najbardziej na swiecie i nie traktuje jej przedmiotowo. Pozdrawiam.
 
Do góry