reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

U mnie roczek będzie podobny do chrzcin tylko chrzestnej z rodziną nie będzie (siostra i szwagier z dwójką dzieci) i mojej mamy również zabraknie. Więc my dwoje, mój tatko, teściowa, Marcina siostra z mężem i dwójką dzieci, chrzestny, może brat Marcina z kobietą. To wszystko. Nawet gdybym chciała to nie zaproszę więcej osób bo takowych w pobliżu nie ma:happy: Tort pewnie zamówię... A co do jedzenia to standard - rosół, mięcho dwie surówki potem kawa, tort, owoce, prezenty i poszli do domu:-D:-D:-D Znaczy wszyscy zostają bo będą nocować u mnie:happy: U nas 30sty styczeń wypada w niedzielę więc impreza będzie pewnie w sobotę.
 
reklama
rox- duzo wieksze to nowe mieszkanko?:) my wlasnie jestesmy w trakcie tworzenia pokoju dla Zosi. uznalismy,ze nie ma sensu stawiac w nim lozeczka itp od jej pierwszych dni, bo ten pokoj jest na drugim koncu domu..
mysle ze po 1 urodzinach bedziemy ją pomału przenosić.. przynajmniej w dzień tam będzie spała :)
zostały już tylko panele do położenia i raz trzeba ściany przemalować,bo zbyt "bezpłciowy" kolor wyszedł.
i w koncu bede mogla kłaść dywan, wieszac kolorowe obrazki na scianach -czyt. bede w swoim zywiole :D:)

ps. jak Boo ma na imie? ma piekne, duuuze oczy:) jak dziewczyneczka:)
 
moja zosia tez nie ma nic ze mnie .. :) ale skoro zakochalam sie w moim mężu i podoba mi się do szaleństwa, to cieszę się, że córka jest taka jak on :D ja jestem brunetką i mam zielone oczy, a mąż jest blondynem i ma niebieskie.. Zosia ma bardzo jasne włoski jak na razie i oczy niebieskie po mężu. :) i nie znalazłabyś ani jednej cechy naszego podobieństwa- gwarantuje :))

fajnie tak przeprowadzić się z małego do dużego, chociaż nie wszystkim to pasuje . Ja zawsze mieszkałam w mieszkanku z 2 pokojami i kuchnią, a po ślubie mąż kupił dom w którym mam 5 pokoi, kuchnie, łazienke, wielki hol, ogród.. zawsze o tym marzyłam :)
chociaz szczerze mówiąc wolałabym sama sobie dom wybudować i zaprojektować, bo w tym np. nie podoba mi sie rozmieszczenie pokoi i ich wielkość albo raczej malenkość niektórych pomieszczen ;) o ile wiesz o co mi chodzi..



Ach, wzielam sie dzis za porządki przedswiateczne, bo w tym miesiacu bede miala wiele spraw do zalatwienia..
wyszorowalam lazienke i az wstyd sie przyznać,ale woda w misce jest CZARNA! :(
 
Heloł!
Normalnie na bb widać ze weekend jest bo pustki straszne:)ale nie ma się co dziwić ja tez dopiero co się obrobiłam.
Dziś byliśmy w realu masakra jakaś tyle ludu że szok, co to jakieś Święta idą czy co?:-D
A tak poważnie to po zakupach jestem lżejsza o 400 zł a jeszcze muszę kupić prezenty dla dzieciaków.Chciałam jeszcze Was ostrzec jak będziecie robić zakupy bo nas przy kasie orżnęli.Wzięliśmy 5 reklamówek tych jednorazowych za 0.39 gr. jedna i co patrzę w domu na paragon a tam wbite 55 reklamówek koszt 21zł z groszami no tak się wnerwiłam że jutro tam jadę a co 20 zł drogą nie chodzi.
Zmykam już spać bo znów czeka mnie wstawanie co godz. do małego
Miłej nocki !
 
No to ja druga, dziś dopiero piszę, bo nas faktycznie wywiało...

A'propos roczku. Tymciowi urodzinki przypadają we wtorek 1.02, więc pewnie wyprawię 29.01 w sobotę. Trochę mnie to przeraża, ale wszystko wskazuje na to, że będzie 20 osób... Chciałabym mniej, ale się nie da i są to sami najbliżsi... Mój mąż ma 3 rodzeństwa, plus wszyscy rodzice, plus prababcie, plus mój brat z dziewczyną. Nie wiem, jak ich pomieszczę, choć jeśli będą siedzieć w ścisku to się da.. Już się zastanawiałam czy nie podzielić imprezki na 2 dni, po połowę ludzi, ale chyba lepiej jak wszyscy się spotkają razem, a ja będę po jednym dniu miała to z głowy. Torcik pewnie kupię, bo raczej nie wyjdzie mi ładny... Podoba mi się taki:
tort.png

Chciałabym też zaprosić przyjaciółkę i drugą bliską kumpelę z córcią, ale to pewnie na kawkę w jakimś innym dniu.
A jeśli chodzi o prezenty, to zrobiłam listę, ale to tylko dla tych, którzy będą się pytali, co byśmy chcieli dla Małego. Pozostali pewnie kupią wg uznania.

Rox
, gratuluję mieszkanka! No a zwłaszcza pokoiku Boryskowi:-).

Aleks,
gratuluję pięknej chatki. Mi się też marzy taka:rolleyes: Na razie wynajmujemy domek, ale generalnie odbiega od mojego ideału. Bynajmniej dobrze, że jest. Na swoje nas nie stać.
 
Ostatnia edycja:
To ja melduje się trzecia.

Rox Boo jest szczęsliwy bo wszyscy wielcy mieli swoje królestwa :-D A propos podobieństwa to gdzieś czytałam że to natura tak urządziła że dzieci są na początku podobne do ojców, bo jeszcze gotowi pomyśleć że to nie ich :-D

Justyś ździercy! pewnie babka nie specjalnie to zrobiła w sumie tam przerypane mają tyle się że muszą pampersy nakładać bo na siku wyjść nie mogą.... masakra. Ale walcz o swoje!

Topoleczka tort jest superancki! ja też taki chce.


My odziedziczyliśmy dom po moich dziadkach ledwo udało Nam się w tamtym roku zdążyć przed zimą z końcem remontu. Dom był w opłakanym stanie w pewnym momencie zostały tylko 4 główne ściany. piach zamiast podłogi. Ale teraz jest git! Mamy 60 metrów na dole i tyle samo na górze ale niestety górka nie użytkowana bo nie stykło kaski. Może zaczniemy coś działać na wiosnę.Dla mnie w sumie to był mały szok z dużego miasta przeprowadzka na wioskę ale teraz za żadne pieniądze stąd się nie wyniosę. Nic nie zastąpi śpiewu ptaków z rana ani spaceru do lasu.
 
Witam!
Byłam w markecie kasę oddali bez słowa(mają szczęście)hehehe babka tylko w reklamacji powiedziała że ewidentny błąd kasjera i że aż sprawdzi która to taka mądra.Trochę szkoda mi tej babeczki ale co to przecież moja kasa była nie?
Przy okazji prezenty kupione dla chrześniaka kupiłam takie wielkie długie auto lawetę a na niej 12 aut, dla jego brata taki rzutnik do odrysowywania oraz karty ben 10,i najważniejsze dla mojego szkraba na mikołajki-puzzle piankowe a na gwiazdkę szczeniaczka uczniaczka tylko teraz mam dylemat bo podobał mi się taki benben super był,no ale to może w styczniu na roczek dostanie.
A ma któraś wasza dzidzia tego pieska bo ciekawa żem czy się podoba?
 
A propos podobieństwa to gdzieś czytałam że to natura tak urządziła że dzieci są na początku podobne do ojców, bo jeszcze gotowi pomyśleć że to nie ich :-D


U nas tak właśnie było-Tymek i mój mąż ze zdjęć to bliźniaki. Teraz już widać spoorą różnicę:-)


Dobrej i przespanej nocki Wam życzę i mykam do wanny:tak:
 
hej,

witam gorąco w ten mroźny wieczór
ostatnio się nie odzywałam bo sporo pracy miałam

co do pierwszych urodzin Bartusia to wypadają 20 stycznia a zrobimy pewnie 22.01 w sobotę - dla najbliższej rodziny dziadków, babć oraz chrzestnych i w domku zrobimy
 
reklama
witam
w nocy znów śniegu przybyło
dziś wybieramy się popatrzeć żłobki dla małego, sama nie wiem co zrobić, do żłobka będę musiała go wozić 10km, teściowa by też z nim została tylko że do niej mamy 27km,
a ja najpóźniej od Lutego muszę wrócić do pracy :-)

kaamaa100 pochwal się jak wygląda wasz domek z wierzchu, by też jesteśmy w trakcie remontu domku po babci, praktycznie nie licząc ścian to wszystko od nowa:nerd: ale jakoś idzie, przyszłe święta spędzimy już na swoim, na dole mamy jakieś 70metrów,2 pokoje, kuchnia, łazienka i kotłownia + poddasze gdzie będą 3 pokoje + łazienka, do tego mamy ładne podwórko, mały będzie miał gdzie się bawić :-)

Miłego Dnia
 
Do góry