reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Non stop prawie mamy jakieś zielone kupska, takie szpinakowe też się zdarzają... w sumie niewiele normalnego jedzenia ma wprowadzone bo ciągle jakieś kwiatki i nie wiadomo od czego. Ja podejrzewałam, że może po malinach, albo glutenie, może też zęby i wszystko razem, ale kobieta twierdzi że tak czy siak trzeba zmienić mleko i wtedy zobaczyc czy jakakolwiek różnica będzie........ono podejrzewa raczej mleko...
 
Witam się wieczornie. Maciek śpi, ciekawe czy dziś też będzie się tak budził jak wczoraj. Wiadomo, nowe miejsce... Ale na szczęście jutro już wracamy do siebie:-D:-D Strat po zalaniu praktycznie nie ma. tylko wychłodzona chałupa :szok::szok: Dziś po południu jak tam zaszłam to w pokoju 12stopni:szok::szok: Ale zadzwoniłam do ubezpieczyciela, szkodę zgłosiłam i jakieś pięć stówek wpadnie:tak::tak:. W sumie cieszę się, że jestem u ojca, odpocznę od tego mojego głupeczka :-D:-D I od TEŚCIOWEJ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Kacha i ode mnie również wszystkiego naj dla Olisia :)


ja tak na szybko bo uciekam już spać :)

u nas w nocy znowu milion pobudek ma D wiec do pracy idę wykończona i sama nie wiem czy to przez to że nocki takie czy z przepracowania
 
Witam wieczorkiem jak zwykle u mnie... tak to wychodzi , że jak sie obrobie i spokojnie mogę na bb posiedzieć to już nikogo nie ma:(
Dziś wreszcie dotarły zamówione saneczki więc jutro mamy w planach debiut, zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję że pogoda dopiszę i mróz nie zejdzie poniżej - 10 ? Miłego wieczorku i spokojnej nocki....:)
 
Gosiu, współczuję i sił....
Kama - no zobaczymy jak sprawa sie potoczy.....
przetrzymam Młodego jeszcze kilka dni na pepti bez nowości i potem sprobuje tego świństwa na N...;) i zobaczymy czy jakaś zmiana nastąpi....
Gosiek-a to nie ma tego złego widzę co by na dobre nie wyszło....
Wiw- to kciuki za odpowiednią pogodę na debiut saneczkowy :)

Miłego wieczoru,spokojnej nocy, idę spać, papa
 
my dzis zaliczylismy porzadny,zimowy spacer.. ale wozkiem. Mała atrakcja, ale po drodze zaczal mocno pruszyc snieg i Zosia miala radoche:)
jutro obowiazkowo ide po sanki,bo po tych zaspach nie da sie jezdzic naszą spacerówką! maz musial niesc wozek przez 1/4 drogi :):)
W dodatku rano kupilam sobie cieple,zimowe buty i futrzana czapke-pilotke, wiec teraz zima mi nie straszna- odrazu humor sie poprawil ! :)

Widze,ze u was coraz blizej do roczku.. my tez juz sie zblizamy do urodzin wielkimi krokami i mam dylemat, bo chcialabym zrobic perfekcyjną, kolorową imprezę, ale nie wiem czy lepiej będzie, gdy zaproszę samych najbliższych (babcie, dziadków, siostry,braci.. ) czy rowniez tą "troche" dalsza rodzine z dziećmi,żeby malutka miała ubaw ..
Jak sobie pomysle o tych wszystkich przygotowaniach, to mi ręce odpadają.. na samą myśl;)

Same zabieracie sie za pieczenie pierwszego tortu czy zamawiacie cos w cukierni?:)
 
reklama
Hello

CholerciA choroba rozłożyła mnie na łopatki. Gardło mi na maksa zawaliło. Mam nadzieję, że J ode mnie nie podłapie tego świństwa.

Jest 8:50 a moje dziecko jeszcze śpi :szok: Chyba dała dla M w nocy popalić.

Aleks ja też mam taki dylemat ale chyba zaproszę wszystkich a to 23 osoby razem z dziećmi :szok: Obiadu nie będę gotować, podam tort, ciasta i owoce i powinno być git :tak:A co do tortu to będę zamawiać albo u "kryszenia" albo u dziewczyny która sama robi.
 
Do góry