reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam

Justys nasz też oszukano 2 razy w sklepie ,ale to przez naszą nieuwagę bo Zuzia marudziła i w pośpiechu wychodziliśmy. Teraz sprawdzamy bardzo dokładnie

U nas też w nocy padał snieg ale teraz widze ze się chlapa powoli robi

A my wczoraj jeszcze troche prezentów pokupowaliśmy. I jakoś zleciała niedziela.

A ja kupiłam M na Mikołaja zegar-koło i nie działa, wiec bede pózniej jechała go wymienić. Szjs taki robią ze szkoda gadać:angry:
 
reklama
Hello

U Nas też śniegu znowu nawaliło ale jest -2 więc może uda się ulepić bałwana :-)

katia po południu wstawię jak wyjdę z J na spacer, bo muszę je dopiero zrobić bo jeszcze nikt nie sfotografował naszej chałupy.
 
Witamy się. C zasmarkany i zaklaszlony. Przeczekamy chyba w domu kilka dni bo co zrobić........
Widzę, że temat roczkowy na topie. U nas 10 osób będzie i sami najbliżsi, ale bez rodzeństwa naszego -czyli dziadkowie, chrzestni- a tak będzie problem gdzie ich posadzić, takie małe m.... Topoleczka śliczny tort, ja sama planuję coś zrobić... Chociaż zobaczymy jak dam radę przy wszędobylskim C. Roczek robimy w dzień urodzin, a że wypada to w czw. to będzie wesoło, coś czuję...
C już ma za sobą 3 dawki nowego mleka i o dziwo bez buntu....zobaczymy jak kupska, czy się zmienią...
Prezenty na gwiazdkę pokupione to i względny spokój....choć niby po drobiazgu wszystkim a kasy poszło sporo...
Co do oszukiwania w sklepie... Wczoraj też za coś za dużo o 2 zł zapłaciliśmy, ale C już zmęczony, głodny więc odpuściliśmy, ale zła jestem, ze cena jedna przy towarze, a na kasie nabija coś innego. W 99% przypadków idę wyjaśnić sprawę i dostaję różnicę, w tym 1% albo czasu brak albo mi się nie chce.
Dobra spadam, bo zaraz drzemka pana C....a potem w gary, obiad dla króla i dla nas.
Miłego Mikołajkowego dnia!!!!
A teraz przepraszam
 
Ostatnia edycja:
Katia o to nasz domek:
 

Załączniki

  • SDC10942bb.jpg
    SDC10942bb.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 38
  • SDC10938bb.jpg
    SDC10938bb.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 34
Witam Mikołajkowo!
No to mamy pierwsze Mikołajki naszych maluchów,potem pierwsza gwiazdka(dla niektórych druga),roczek itd...
Ach jak to zleciało.

Co do roczku to u nas przypada 26 stycznia ale my 23 mamy chrzciny takie na 15 osób i 4 dzieci sami najbliżsi,więc pomyślałam że 26 zaproszę ciocie i wujków na torta i tym sposobem wybrnę że nie było ich na chrzcinach.
Ja dzisiaj znowu oczy na zapałki bo mały cała noc marudził wydaje mi się że to przez to że przyzwyczajony był w nocy do cyca na żądanie a teraz nici bo cycuchy prawie puste,tzn. w dzień już mu nie daję tylko trzymam na noc ale to co sie nagromadzi starcza na jedno ledwo karmienie a Antos najwyraźniej potrzebuje więcej o co się ciągle dopomina.Dlatego w nocy co się przebudzi daję mu wodę i starcza mu to na jakąś 1-2 godz,biedaczek mam nadzieję że niedługo zrozumie że czasy cyca się skończyły.:-(


kaamaa100 super chałupka zazdroszczę zawsze podobały mi się takie domki z drewna maja swój urok.
Teraz mały śpi ja mam posprzątane i chałupka mi się wietrzy i czekamy na MIKOŁAJA !:-D:-D:-D
 
kama- świetny domek :)
pozdrawiam mikołajkowo :)
Zosia dostała sanki od dziadka i fajny domek od chrzestnego.. coś takiego: GRAJąCY DOMEK Z KLOCKAMI śWIATłO,DźWIęK-SUPER (1334986694) - Aukcje internetowe Allegro i od wczoraj przy tym wariuje :) fajnie że coś takiego kupili,bo miałam w planach sorter na klocki.. ale musze przyznać że moja Z nie interesuje sie tymi klocuszkami-woli światełka i organki ;) a zanim zacznie dopasowywać kształty,to hoooohooo..zabawka dawno sie znudzi:))

U nas również -2 i też mam nadzieję na bałwana.
Wczoraj mielismy pierwszy wypad na sanki, Zosia zaliczyła glebę przy śliskim zakręcie więc sie troche strachu najadłam.. ale ogólnie było fajnie.
Musze przyznać,że mała jakoś nie zwariowała na tym punkcie- od początku kręciła nosem.. widocznie tęskni za wózkiem :)

Miłego południa :* u mnie juz obiad przygotowany-wystarczy podgrzać, porządki też porobione- zaraz lecimy na śnieg jak się Z z 2-godzinnej drzemki wybudzi :):)
 
Witam

U nas dziś pobudka o 8.45 szok mnie ogarnął bo to był pierwszy raz ;) i pewnie ostatni:) Na spacerku już byliśmy, teraz K śpi.

Co do roczku to u nas ok 11 osób będzie i w domu, robię obiad no i tort jakieś ciacho, kawa owocki. I pewnie w niedzielę zrobię bo 25 przypada we wtorek i tak w tyg nikomu nie pasuje.

czy wasze dzieci płaczą przy ubieraniu? czy tylko mój k? on wrzeszczy jak na dwór go ubieram a czapka to największy wróg.

miłego d
 
U nas +2 a było nawet +4 stopnie , wiec dzisiaj spacer był w wózku bo snieg topnieje:-(

Becka u nas zaczyna się marudzenie przy kurtce i czapce. A czapkę potrafi sobie zdjąć to nawet pare razy muszę ją nałożyć;-)

Co do roczku to zapewnie sami najbliżsi , dziadkowie i chrzestni

kamaa śliczny domek , a najważniejsze ze Wasz
 
Widzę, że o roczku tu prawicie.
U nas wypada w sobotę (15 stycznia) więc zrobimy dokładnie w dniu urodzin.
Imprezka będzie w domu na 11 osób.
 
reklama
Do góry