reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ojjjjjj taaaak... u kryszenia są i dobre i piękne torty :) ale mam taką cichą nadzieję że mi się uda samej coś fajnego upiec. marzy mi się taki tort : Tort urodzinowy tylko oczywiście większy i po swojemu przystrojony :) ale z moimi zdolnościami to hmmmm.. obawiam sie po prostu ze mi nie wyjdzie :)
 
reklama
Masz rację że fajnie by było swój tort zrobić ale ja aż tak zdolna nie jestem :-p więc nie ryzykuję. A ten tort też widziałam jest śliczny w ogóle robiłam dużo przepisów z tej stronki pychaaa.
 
witam od rana,
nasz malutki wczoraj poszedł spać 21.30 i dziś zaskoczenie obudził się 8.15 już nie pamiętam kiedy tak pospał ładnie

z wielkimi krokami zbliżają się pierwsze urodzinki naszych dzieciaczków
chcieliśmy najpierw zrobić je w restauracji, ale na to trzeba mieć ponad 2tysiaki, więc odpuścimy i robimy w domku, 8 Stycznia, troszkę osób będzie około 35 :) :-)
co do torta to narazie nie wiem jakiego małemu zamówić

Miłego Dnia
Zmykam sprzątać, a wieczorem jedziemy na 3 urodzinki do mojego Chrześniaka
 
hej ho -witams ię sobotnio - Amelusia juz mi się zmuliła i szykuje się do drzemki :-)

co do wyprawiania roczków to u mnie wyprawia sie tylko dla najbliższych, babcie, dziadkowie i chrzestni :-) czyli wsumie bedzie 11 osób i to mi starczy :-) zrobie obiadek i potem torcika i finito :-)
jakoś nie chce zapraszać reszty rodziny bo to przecież świeto dla najbliższych :-) nie bede reszty rodziny na prezenty naciągała ;-)

u nas Amela ma roczek 7 stycznia wiec akurat dobrze sie składa zrobie 6 w czwartek w trzech Króli bo wolne jest :-)
 
Witam kochane mamuśki

U nas nocka koszmarna , Zuzka obudziła się o 1.00 cała rozpalona,miała 37,5 ale dałam mleczko i poszła dalej spac ale nie na długo, wierciła się , marudziła i tak do 5 rano. Rano 38 , wiec dałam jej nurofenu i zasnęła jeszcze ze mną do 8

Zadnych innych objawów oprócz gorączki nie ma.I pytanie do Was, czy jesli bede widziała ze goraczka jest lekko podwyższona i Zuzka dobrze się czuje , to czy moge wyjść na spacer????

A moze przez zęby, Mojej siostry synkowi jak wychodzą zębole to własnie gorczkuje
 
Malwina ,ja bym raczej przy teperaturze nie wychodziła:)

Powiedzcie własnie kiedy robicie imprezki roczkowe?Oli z 3 stycznia ,a chce zrobic w pierwsze swieto,nie za wczesnie?
 
Tysiolek też bym chciała żeby było 11 osób ale niestety mój M ma 5 braci i wszyscy dzieciaci, więc muszę zaprosić albo wszystkich alb nikogo, no i jeszcze chrzestni dziadkowie. No to nie ma siły. I wcale nie uważam że zaproszenie kogoś na urodziny to naciąganie go na prezenty myślę że 50 zł to nie są jakieś straszne pieniądze a za to można już na prawdę fajną zabawkę kupić. Nigdy sobie nie pomyślałam, ze jeśli ktoś mnie zaprasza to chce mnie naciągnąć ...


Malwina myślę że Małej idą zęby. A 37,5 to żadna temperatura od 38,5 trzeba już zacząć zbijać, więc jeśli Zuźka będzie się dobrze czuła to myślę że spokojnie możesz z nią wyjść.
 
mi też się marzyło zrobić w restauracji,ale bylismy zmuszeni kupić nowy samochod, wiec fundusze sie ukróciły..
poza tym w domu bede sie czuła o niebo lepiej.. przystroje pokoj balonami, kolorowymi wycinankami.. zrobie wielki napis HAPPY 1st BIRTHDAY, kupie serwetki i papierowe talerzyki z jakimis bajkowymi motywami-i rowniez bedzie uroczyscie (a przy okazji nie bedzie kupy zmywania!!!)

malwina- ja bym rowniez przy goraczce nie wychodzila. przy katarze,kaszlu ok ale pod warunkiem,ze dziecko nie ma temperatury wlasnie.. :( zdrowka dla córeczki i miejmy nadzieje,ze to przez ząbki

sylwia- pierwsze swieto czyli 25grudnia tak? A moze zrob w nowy rok- tez bedzie wolne.. i tez bedzie uroczyscie :) i zawsze to bliżej tego prawdziwego roczku :)

tysiolek- ja tez nie zamierzam naciagac rodziny na prezenty, ale u mnie najblizsza rodzina= sami dorosli.. dopiero u naszych siostr ciotecznych i braci ciotecznych (z ktorymi rowniez na codzien przebywamy) są małe dzieci a moja Zosia kocha towarzystwo innych maluchow.. wiec łącznie to mi moze wyjsc 35-40osob :( a mam dosc mały salon. Stąd mój tylemat :)

kama- własnie u mnie jest to samo.. zaprosisz jednych- musisz zaprosić i drugich.. i ja zamierzam poprosic rodzine zeby sie zlozyla na jeden wiekszy prezent po ok.30zl.. a uwazam ze 30zl z okazji 1 urodzin to zadne pieniadze.. :)
 
Kama,Malwina napisała,ze rano miała 38,jak dla mnie to ''to nie jest zadna temperatura'',przy minusowej temp na dworze raczej nie odwarzyłabym sie wyjsc.Kazdy robi jak uwaza.
 
reklama
no bym chciała zrobić roczek mniejszy ale nie da rady mój mężuś ma 5 rodzeństwa więc wiadomo jeszcze z dziećmi, to się nazbiera,

Tysiolek Michaś też jest z 7 stycznia, ale stwierdziliśmy że roczek robimy w sobotę 8 :)
 
Do góry