reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hello nocną porą...:-)
U nas choróbstwo powoli ustępuje. :tak: Ksawek już zdrowiutki dzięki domowym babcinym sposobom a z Natkiem byłam u lekarza i ma znowu antybiotyk bo na oskrzela weszło (już czwarty raz od stycznia). Ale teraz już idziemy ku zdrowości bo katar ustępuje i kaszlu prawie nic. Po respiratorze została mu pamiątka (zrosty na oskrzelach i płucach) i dlatego byle przeziębienie kończy się zapaleniem oskrzeli. Dobrze, że nie zapaleniem płuc bo wtedy tylko szpital.:-(

Jeśli chodzi o zabawki to super zabawa z np. FUN TIME Teach Time Triangle on eBay (end time 17-Oct-10 18:43:53 BST) Mam prawie identyczny trójkąt i jeszcze czworokąt a frajda kosmiczna jest z matalowych pokrywek do garnków! :-) No i oczywiście jak tylko drzwi od kuchni otwarte to w chodziku kierunek kosz na śmieci i ten fantastycznie szeleszczący worek!:-D Wiem, że teraz mnie zbesztacie za chodzik ale ja widząc radość Ksawka z chodzika nie mogłam odmówić tego Natkowi. Mimo wielu negatywnych opinii w środkach masowego przekazu ze strony ortopedów i lekarzy ja widzę jak rozwijają się moje szkraby i że nic im nie jest. Jakby tylko coś się złego działo to na pewno bym z chodzika zrezygnowała. A od wczoraj mam nowy wynalazek zamiast chodzika, który sprawia jeszcze lepszą frajdę i przede wszystkim jest mniej lub nawet wcale nieszkodliwy! Oto link: Rowerek trójkołowy dla dzieci pszczoła HIT 2010 niebieska | Dla dzieci | Pojazdy na pedały | Fajneceny.pl fotele biurowe, skórzane, z masażem, wypoczynkowe, fotele bujane, krzesełka, kojce i wiele innych
Natuś dostał na roczek od chrzestnej i ma nieziemską frajdę jak go wożę! Chodzik poszedł w odstawkę!;-):-)
Na temat ogrzewania się nie wypowiadam bo ja w innej walucie płacę, ale powiem tylko, że nie oszczędzam bo to odbić się może na kolejnych choróbstwach u moich Skarbeńków. Jak Natus ma Lapki zimne to ubieram mu dodatkowe skarpetki i nie wiem czemu ale to działa! Spróbowałam rady lekarza i teraz to stosuję zamiast hajcowania w domu. Temperaturkę mam w granicach 19-21 stopni i tyle. Nie przegrzewam bo to bardziej szkodzi niz za zimno.

Spokojnej nocki kofane...:-)
 
reklama
HEYKA:-)
My dzisiaj na zakupy wybywamy a jutro imprezka chrzcinowa i BEZ DZIECI ach w końcu spokojnie posiedzę sobie zjem...:-)


Co do grzania my także przepalamy rano i wieczorem:tak:a jak Alanek ma raczki chłodne do ubiorę nieco cieplej i gra gitara;-)
A tak wygląda jak się bawi domkiem gabrysi - to dopiero preludium zabawy.:-D
bombowy domek!

Witam!
Taką wiadomość znalazłam na onecie - załamka
Ostra zima już za dwa tygodnie - Wiadomości w Onet.pl
bryyyy NIEEEE ja chce LATOOOOO:-(
Hej dziewczyny, chciałam się przywitać:-D Moje dziecię nie ma jeszcze ząbków ale za to stawia już pierwsze kroki sam:tak: Ogólnie jest super poza snem nocnym. Mały budzi się kilka razy nie wiadomo dlaczego:-( Chyba jestem szczęśliwa... Jutro urodziny moje... Tyle. Całuje was wszystkie. Nawet nie wieciue jak tęsknie!!!!
GRATULACJE JUŻ PIERWSZE KROKI WOW!!!:szok::-)moje podtrzymane za rączki robi kroczki musi czuć że ma podparcie i idzie ale samo jeszcze nie;-)

Witam. Mąż pozwoził już rzeczy do nowego mieszkania, zostały tylko te najważniejsze codziennego użytku. Jutro już się tam wprowadzamy. No, ale jest taki plus, że zamiast dwóch pokoi i 30 m kw będziemy mieli też dwa pokoje ale 65 m kw. No i gigantyczna, słoneczna kuchnia. Tylko muszę załatwić odkurzacz i żelazko, tutaj mieliśmy na wyposażeniu, tam niestety nie, ale coś się wymyśli. No i kurcze tam dywanów nie ma, sam parkiet. Będę musiała jakieś dywaniki mamie gwizdnąć, bo to parter i ciągnie od piwnicy, a dzieciaki jednak na podłodze się bawią.
Tak więc od jutra siedzimy w Gdyni, ba nawet prawie w samym centrum nad morzem :-) Piękna okolica do spacerów :-)
No to póki co na tyle, porządki mnie wzywają :-)
suuuper:-)miłego mieszkania życze:-)
 
Dziewczyny macie cos sprawdzonego na mokry kaszel?Stodal nie pomaga ,a juz długo sie męcze

Sylwia ja używałam ostatnio flegaminy i mi pomogła - 3-4 dni i po kaszlu :-)

byłam dzisiaj na jazdach z tym policjanetem od mojej chrzestnej, okazało sie ze mamy sporo znajomych z motorów, do tego konczył ten sam kierunek na polibudzie i poobgadywaliśmy wykładowców - super - zadowolona jestem i mam nadzieje ze jak wyjeżdze z nim pare godzin to zdam egzamin wkońcu :-)

lece teraz ogarnąc troszke chałupke i ululac Amelke :-)
 
Witam

Z już ululkana, mam nadzieję ze nie bedzie wstawała co godzinę jak zeszłej nocy.
Chyba kolejne zębolki idą ,

A ja sama i chyba jakieś winko sobie otworze, no bo co tak o suchym pysku bedę siedziała no nie???
 
Witam

Z już ululkana, mam nadzieję ze nie bedzie wstawała co godzinę jak zeszłej nocy.
Chyba kolejne zębolki idą ,

A ja sama i chyba jakieś winko sobie otworze, no bo co tak o suchym pysku bedę siedziała no nie???

Ja też dziś sama bo małż do kolegi na urodziny szedł. Winka nie mam ale będzie drink z sokiem ananasowym i grenadinką. Mniam mniam... już mi ślinka leci :)
 
I ja się witam tak wieczornie.
Wiecie co kąpie dziś małego potem myje Nikodemowi zęby i wiecie co okazało się że tam są dwie 2 dolne:)
Oj jak ja kocham moje maleństwo że tak delikatnie przechodzi to ząbkowanie.Doslownie nie wiem kiedy mu wyszły.Dziś poprostu je wyczułam a potem zobaczyłam:)
 
reklama
Do góry