reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam w ten piękny słoneczny dzień.

A jednak Z nie dała pospać a teraz odsypia nockę hehe:-)

A ja dzisiaj spadam do rodziców na pyszny obiadek:-D

Miłego dnia
 
zatem smacznego obiadku...zazdroszcze tym ktorzy moga jechac do rodzicow w niedziele na obiadek....my mamy TROCHE daleko :) ale zrobie dzis na pocieszenie dobry obiadek...bitki w sosiku do tego buraczki i ziemniaczki...a co! w koncu niedziela
 
I ja się witam w ten słoneczny leniwy dzionek.
My po basenie nic dziś nie robimy.Obiad mam wczorajszy.A lenia mam meeeeeeegggggggggaaaaaaa więc naptawdę nic nie robie.Buziaki i miłego dzionka:)
 
Witam :-) W końcu mam chwilę żeby usiąść i coś skrobnąć. Po przeprowadzce ok, okolica super, cisza spokój, 5 min drogi od nas jest port - wieczorem widoki wspaniałe - pięknie podświetlone statki. Jakieś 10 min drogi spacerkiem do centrum Gdyni, na plażę. Sklepy i wszystko co potrzeba też bliziutko. Dziewczyny świetnie się zaaklimatyzowały, metraż dwa razy większy od poprzedniego mieszkania, mimo że też dwa pokoje, mają miejsca do harców bardzo dużo. Za budynkiem mamy fajny zielonych teren, ogródki działkowe, w tym jeden do naszej dyspozycji z pysznymi jabłkami :-p. Jestem bardzo zadowolona, tylko niestety przeprowadzki są męczące ;-).
 
Witam wieczorkiem

Już spowrotem w domku, Z jeszcze w łózeczku walczy a ja czekam za mezulkiem:-)

Black to super ze przeprowadzka udana, i dziewczynki się zaaklimatyzowały:-)
 
reklama
Black: pięknie tam musi być u ciebie i to morze - ehh:) kocham morze!!
Mam nadzieje, że za miesiac będę równie szczęśliwa jak uda nam się w końcu przeprowadzić te wszystkie nasze graty! Normalnie już czuję bół pleców i rąk na samą myśl o przeprowadzce - czy wy też macie tyle gratów do przenoszenia co my??;)

Mam ochotę na ciasto a w domu pustki (świadome, bo jak mam słodycze to je jem;) - ale chyba coś mi się wydaje ostały sie lody w zamrażalce, więc może czas na nie:)
miłego wieczoru
 
Do góry