reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ledwo żywa jestem, w życiu tak się nie czułam, a przeszłam już najróżniejsze choroby.
Nie wiem tylko jak jeszcze z przeprowadzką się uporamy jak mnie nie będzie. Wolę sobie nie wyobrażać ile będę miała roboty po powrocie do domu. No nic, co nie zabije to wzmocni.

Julka już zdrowieje, kataru praktycznie nie ma. Ania coś ma delikatną chrypkę, mam nadzieję że się nie rozchoruje też.
 
reklama
Black, Kochana, Ty zadzwon do ksiedza i powiedz, ze jestes powaznie chora. To chyba tez czlowiek, powinien zrozumiec. Bedziesz siedziec w zimnym kosciele, to sie calkiem zalatwisz. Mam nadzieje, ze jednak po antybiotyku bedzie Tobie lepiej. A Ty boleriozy nie zlapalas przez tego kleszcza przypadkiem?
 
Black duzo zdrówka i trzymaj się cieplutko.
Daj znać w miarę możliwości, co z tobą. Nawet sms-em, do którejś z nas, żebyśmy się nie martwiły.
 
Black zdrówka dla Ciebie , a ja miałam kleszcza juz niejednego ale nic się nie działo.
A mój szwagier od kleszcza brał jakies antybiotyki przez jakiś czas ale dokładniej to nie wiem

Zdrówka dla chorowitych:)
 
Hejka ale pusto i chorowito... Black wspolpczuje.. koszmar szpital i bez dziewczynek TRZYMAJ SIE!
Mala chora wlasnie zaliczamy pierwszy antybiotyk,ucho ,gardlo i kaszel.Dobrze ze w niedzele odbebnilismy chciny.

P.S jak przyrocic polskie litery bo znowy jakies male obklejone lapki ty gmeraly, a mama blonynka....
 
Black wspólczuję! Ja miałam kiedys kleszcza ale bez zadnych komplikacji więc nie wiem co przeżywasz. Trzymaj się!!!

Wszyscy śpią a ja znowu na necie. Cisza, spokój i odpoczywam... Spokojnej nocki Stycznióweczki!
 
Witam

U nas nocka ok , Krzynia katarrross jeszcze męczy ale coraz mniej, długo ma ten katar ponad tydzień, a może to już zęby będą szły bo ślini się okrutnie.
Właśnie zalicza pierwszą drzemkę a ja kawkę popijam, mężula nie ma bo na graniu, siedzę z mamuśką.

Miłej niedzieli dla wszystkich:)
 
reklama
No i dorwało i nas - M jeszcze śpi mokry cały, wczoraj go coś złapało, katar, gardło, oby małej nie zaraził. I niech sobie pośpi, może się zregeneruje, cały tydzień miał na nocki.

My dzisiaj debiut z jajecznicą, zjadła, choć większą furorę robi i tak chlebek z masełkiem ;-)
 
Do góry