reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie!
Wpadłam pochwalić się że doczekaliśmy się w końcu pierwszego ząbka i jest już prawa,górna dwójka lub trójka ciężko stwierdzić hahaha.
Jak zalazłam tego ząbala to cieszyłam się jak głupia i zaczęłam Antosia podrzucać a on biedny patrzył n a mnie jak na rąbniętą bo nie wiedział o co kaman.Pewnie pomyślał ale mi się stuknięta matka trafiła.

A tak ogólnie to nadal mieszkamy u teściowej i czekamy na decyzję banku,i niestety ale my też zasmarkani.

Bećka gratki dla Krzysia
 
reklama
Witam i ja. Przyjechaliśmy od teściów - ciężko było ale przetrwałam.. ta kobieta mnie kiedyś wykończy psychicznie...


Zdrowia dla wszystkich chorowitków

No i przede wszystkim Wszystkiego Najlepszego dla Solenizantów!!! Ale te nasze dzieci stare się robią :-D
 
justyś, życzę szybkiej decyzji.

Czechow, Laurka też kończy 8 miesięcy? Pytam, bo u nas czasami suwaczek pokazuje np. 7 miesięcy 30 dni, a 4 dni później dopiero 8 miesięcy.
 
Witam i ja!
Black ale się porobiło. Bardzo współczuję. Mam nadzieję, że jakoś przetrwałaś te dwa dni i szybko teraz w szpitalu wypędzą Ci to zapalenie płuc.....
Oby nic poza nim, nie przyplątało Ci się od tego kleszcza.
Bećka gratulujemy Krzysiowi, my dzisiaj wystartowaliśmy na dobre. W szoku byłam jak pięknie i szybko nawet Cypi potrafi to zrobić.
Pasi, Wy też chorzy? Ale się porobiło!!! Zdrówka!!!
i gratulacje dla Emi :) - powiadasz jutro? My jutro świętujemy rocznicę ślubu :)
Emilia Wam też zdrówka.
Justysia gratulacje ząbkowe. U mnie radość też była olbrzymia :) ale nie podrzucałam tego naszego sadełka bo to już 10kg, lekko będzie:) No i kciuki za decyzję banku!!!!!
Czechow gratki dla Laury z okazji miesięcznicy jutrzejszej!!

i gratulacje dla pozostałych solenizantów!!!!!

Ja jeszcze spać nie idę bo ciasto na jutro się samo nie zrobi ;)

Miłego wieczoru...
 
Witam wieczorkirm,
przez weekend mialam gosci i nie bylo szans na bb a do tego cos maly ostatnio marudny i zaczal sie budzic w nocy:confused:
do tego od czasu kiedy m wyjechal i mieszka ze mna mama powoli leb mi peka od ciaglej krytyki, pouczania i kmentowanie, chyba zmeczenie materialem a jeszcze 2,5 miecha przede mna:szok::angry:

Black współczuje bardzo i przesyłam fluidy bo ja zawsze zdrowa jak koń wiec może pomorze!!!! Z zapaleniem płuc trzeba uważać bo świństwo lubi się komplikować i jeszcze na to chrzciny:szok::szok::szok: ale masz serie.... trzymaj sie mocno

Co do karmienia to dzięki dziewczyny, chyba nie che mi sie mlodego specjalnie ubierac i rozbierac do karmienia, teraz zaczelam stosowac metode foliowego sliniaka-ubranka a na to normalny sliniak, przynajmniej rekawy mam bezpieczne;-)
 
cześć mamuśki,

Klara, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :) Dużo szczęścia, radości i miłości Wam życzę.
Pasi, sto latek dla Emi, niech rośnie duża i zdrowa!!!!!!!
Black, zdrówka życzę!!!!!!!! Trzymaj się kobietko :)

no najserdeczniejsze życzenia dla wczorajszych solenizantów!!!!!!!!!!!!!!!!

ja zmykam do pracy, znowu kolejny tydzień :( Ale w środę będę miała wolne, muszę wsiąść sobie opiekę na dziecko bo teściowa idzie na jeden dzień do szpitala na badania.
buźka pa pa
 
reklama
Witam ;-)

Dziewczyny czy wy też macie problem z BB ? jak wchodzę zalogowana to jest wszystko tylko z wczorajszych postów i nic się nie zaznacza że jest coś nowego i nie wiem czy to tylko u mnie czy u was może też :confused:
 
Do góry