reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Tysiolek, a wrociliscie we dwoje czy troje? :-p
Czechow, Ty uwazaj, bo jeszcze bedziesz plakac, jak Twoje dziewczyny z Twojego baru wyjada. ;-)
Bibik, zdrowka dla synka.
Pasibrzuch, gratulacje!!!
 
dziękuje dziewczyny za miłe przywitanie :-) oooj stęsknilam się za Wami !!!!
Macy póki co o trójce nic nie wiem ale któż tam może wiedziec hihihih ;-)

kurcze ale mi zimno musze sie przestawić na nasze mrozy z 35 stopni brrryyyyyyyyy
 
Witam was po przerwie,,,,,
Wszystkim gratuluje zębisiów!!!!I u nas ząbki juz są-NATALIA MA 6 ZĘÓW-2 na dole 4 u góry.
pozatym fajnie bije brawo!i zaczeła sama siadac bez pomocy zadnej;-)))
Jola_24 współczuje i duzo duzo sil zycze!!!
 
niedziela 2 001.jpgniedziela 2 005.jpg

Znalazłam coś ciekawego może będziecie chciały przeczytać
 
Witam słonecznie!
Próbuję znaleźć sposób aby to przeczytać bo chyba będzie ciekawe i w tym temacie, który lubię ;)
edit: sciągnełam na dysk ale powiekszając robiło się zamazane wiec chyba się poddaje, kupie gazete w poniedzialek lub poczekam na wersję elektroniczną.
 
Ostatnia edycja:
Witam słonecznie!
Próbuję znaleźć sposób aby to przeczytać bo chyba będzie ciekawe i w tym temacie, który lubię ;)
edit: sciągnełam na dysk ale powiekszając robiło się zamazane wiec chyba się poddaje, kupie gazete w poniedzialek lub poczekam na wersję elektroniczną.

Wiesz co zależy od programu - raz rozmazuje raz nie - ale rzeczywiście tym aparatem raczej takie zdjęcia nie wychodzą - a do lepszego gdzieś kabel mi zniknął - chyba kupno gazety i ewentualne zeskanowanie byłoby najlepsze .
 
Mi też powiększenie rozmazuje a doczytałam to co większymi literkami i mnie zaciekawiło. Ja niestety gazety nie kupię bo u mnie ich nie dostanę. Jak ktoś znajdzie sposób na przesłanie artykułu to będę wdzięczna.
 
reklama
Witam się niedzielnie, u nas ładna pogoda i właśnie wróciliśmy z długiego spacerku.
O czym dokładnie ten artykuł , ja też nie widzę, może na stronie internetowej gazety też będzie?
 
Do góry