reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się słonecznie:)
Wszystkiego NAJ i samych w życiu słodyczy dla Zuzy i Cyprianka:-)
Kiedy to zleciało, ze te nasze maleństwa juz takie duże i ciekawe świata:confused::-D
Jola mam nadzieję że w raz z rosnącym brzuszkiem bedzie coraz lepiej, ja Ci zazdroszcze botez już bym chciała drugie:szok:
Jak m wróci na zime to chyba popracujemy;-)
 
reklama
WItam

Krzyń chory kaszel i katar, faja z nocha prawie do pasa, i na antybiotyku jesteśmy, przy tym marudka, a jak noska czyszczę to lament nie z tej ziemii.

Pozdrawiam i Miłego dnia
 
Witam

Bibik a wy niedługo do roczku się szykujecie co ?

Klara
jeszcze raz naj dla C :) i Malwina dla Zuzi i dla innych dzieciaków co mają swoje miesięcznice ;)

Bećka a antybiotyk to na co ? i zdrówka dla K!

D ma furie u mnie na koanach wiec zmykam bo mi laptop rozniesie ...
 
Dzieńdoberek...
Zły dzień dziś! Ksawek ma zapalenie ucha!!! :-:)-:)-( Gorączki, okropny ból i ten płacz, że aż mi się serce kraje i ryczę razem z nim bo nie wiem jak mu ulżyć!? Ma kropelki do uszka przeciwbólowo-przeciwzapalne i dodatkowo syrop przeciwbólowo-przeciwgorączkowy, ale i tak cierpi mój bidulek!!! :sad:

gosia a wiesz, że jeszcze o tym nie myślałam! A to przecież tylko 17 dni zostało!!! :szok: Znowu pewnie wszystko na ostatnią chwilę zrobie... jak to mam w zwyczaju he he:-)
 
Witam kobietki.:-)

Słoneczko swieci i od razu lepszy humor:-D

Dzisiaj o 3 nad ranem moja siostra urodziła. Chłopiec 3300 kg i 55 długi i wszystko ok. Idę dzisiaj odwiedzić mojego siostrzenca:-)

A my jutro jedziemy na rajd samochodów zabytkowych. Bedziemy sie lansować Skodą Oktawią z 1960 roku:-)

Miłego weekendu

Klara najlepszego dla Cyprianka

Becka zdrówka dla K, u nas katar jeszcze leci i to tez bardzo duzo. I tez nie lubi jak jej czyszczę noska , no ale co zrobić.
 
Witam, u nas te dzi soneczko:-)
Życzę zdrówka dla wszystkich przeziębionych maluchów. My wczoraj na spacerek pierwszy raz w wielkiej, zimowej czapie!!! Niby ciepło ale wiało okrutnie ze głowe urywa a mały tez cos niby pokasływał i jakby katarek wiec wzmogłam czujność:tak:
 
Zdróweczka dla maluszków!Żal czytać takie posty:-(
Bibik biedaku.Trzymaj sie tam razem z maluszkiem.A swoją droga od czego maluszek może mieć zapalenie ucha?
Wiem ,że to boli....sama miałam jak byłam mała:baffled:
Widzę ,że jesteś z mojego rodzinnego miasta:tak:Całe życie przemieszkałam na Rządzu:tak:

Bibik Już sobie wyszukałam w google info na ten temat:)
A gdyby ktos chciał poczytać to znalazłam wyczerpujący art. http://www.sluzbazdrowia.com.pl/html/more2998e.php

To ciekawe:
Dodatkowymi czynnikami ryzyka wystąpienia ozuś są: sztuczne karmienie w okresie niemowlęcym, uczęszczanie do żłobka lub przedszkola, ekspozycja na dym tytoniowy, alergia, nieprawidłowości anatomiczne podniebienia, przerost migdałków, zapalenie zatok obocznych nosa, płeć męska, uwarunkowania genetyczne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny!

Nareszcie doczekaliśmy się drugiego ząbka, liczę że zanim wyjdą u góry, to załapiemy się na jakąś przespaną nockę ;-)

Wszystkim maluszkom życzę zdrówka, a mamom miłego wieczoru.
 
Do góry