reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

[B pisze:
czechow[/B];6027094]u ciebie czerwone - u mnie miód pitny :-)

...mmmm dobre i zdrowe, tylko ciężkie i dużo nie można;) Właśnie przeczytałam dialog Twojej Gabi z m mojej mamie i super się ubawiła, wesoło masz z tymi spryciarami:)
Przypomniało mi się jak mój m prowadził dialog z 4 latkiem sąsiadów, jeszcze dał rade na pytaniach dlaczego słońce świeci ale wymiękł na .." jak wygląda prąd?" ...ale to takie męskie i racjonalne a my mamy swoja filozofię:)
Nie wiem czy się zgodzisz,że kobiety bardzo często wiedzą co należy zrobić w sytuacjach na których zupełnie się nie znają, nie wiedzą skąd wiedzą ale wiedzą (nie wiem czy to jest zrozumiałe) i potem okazuje się, że mamy racje, choć często nie byłyśmy w stanie argumentować podjętych decyzji...
coś filozoficznie weszło mi to wino...
 
reklama
To prawda - dużo się tego nie da wypić ale jakie smaczne...mniam...

To w sumie jest jedna z wielu rozmów które toczą się w domu - tylko ta była taka wyróżniająca się no i zapamiętałam wszystko - bo czasami to już alzheimer....

Fazę dlaczego? po co? i jak? mam już od prawie 1,5 roku więc i mnie zdarzały się wymiękanie przy pytaniach.

Zgadzam się również że kobiety zawsze mają gotową odpowiedź i to czasami bardzo dokładną w rzeczach których kompletnie się nie znamy...
 
[B pisze:
czechow;[/B]6027150]To prawda - dużo się tego nie da wypić ale jakie smaczne...mniam...

To w sumie jest jedna z wielu rozmów które toczą się w domu - tylko ta była taka wyróżniająca się no i zapamiętałam wszystko - bo czasami to już alzheimer....

Fazę dlaczego? po co? i jak? mam już od prawie 1,5 roku więc i mnie zdarzały się wymiękanie przy pytaniach.

Zgadzam się również że kobiety zawsze mają gotową odpowiedź i to czasami bardzo dokładną w rzeczach których kompletnie się nie znamy...

Biedny ten Twoj m, trzy mądrale w domu:))) Ciekawe czy Laura zaskoczy Cię innymi pytaniami....
 
Biedny ten Twoj m, trzy mądrale w domu:))) Ciekawe czy Laura zaskoczy Cię innymi pytaniami....

na pewno - ale najpierw zaliczymy etap "NIE" i "siama" :-)

Ja się śmieję że mamy za mało łazienek w domu - dla niego nie starczy - zanim 3 baby się wyszykują to on się zestarzeje albo zesiusia :-)
 
czechow chyba Twój m musi sobie zarezerwować jakieś mniej oblegane godziny, może w noecy? ;)

...z innej bajki, właśnie przeczytałam o wycofanym vigantolu i mamy skażoną serię, wypił 2/3 z tego, nie wiecie jakie mogą być skutki i co dalej z tym robić?
 
czechow dzięki, ale wiadomo że producent będzie twierdził, ze to nie groźne bo co ma innego powiedzieć i boi się pozwów a jakie będą tego skutki to może wyjść po latach i nikt już tego z tym świństwem nie powiąże:wściekła/y:
..co za g... nie dawać źle i podawać też źle, mam nadzieję że mój łakomczuszek ma silny organizm i nie będzie to miało żadnych następstw:no:
 
czechow dzięki, ale wiadomo że producent będzie twierdził, ze to nie groźne bo co ma innego powiedzieć i boi się pozwów a jakie będą tego skutki to może wyjść po latach i nikt już tego z tym świństwem nie powiąże:wściekła/y:
..co za g... nie dawać źle i podawać też źle, mam nadzieję że mój łakomczuszek ma silny organizm i nie będzie to miało żadnych następstw:no:


na pewno będzie wszystko w porządku.

A tak w ogóle to dzień dobry.
 
Witam i ja ;)
Wczoraj nie dalam rady skomentować artykułu, dziś to zrobię jakwrócę z pracy. Oby takich więcej, ja od kilku lat podobne kolekcjonowałam, obecnie na szczęście jest tego coraz więcej. Tylko ludzie powinni zacząc myśleć.

Miłego dnia, odezwę później.
 
reklama
Witam

U nas weekend bardzo udany, byliśmy na rajdzie samochodów zabytkowych. Zuzka otrzymała nagrodę "Żrebaczka" za najmłodszego uczestnika rajdu:-)Oraz wygralismy bon na torta, w sam raz na chrzciny hehe:-D

A tak narazie nie mam czasu nadrabiać , zaczynamy z M prowadzić działalność i bede siedziała sobie w biurze(zawsze chciałam siedziec w papierkach i cyferkach) tylko zobaczymy jak to bedzie z Zuzka i czy bedzie dawała rade w biurze tyle czasu( na szczescie mieszkanko mamy w tym samym budynku)

To na tyle

Miłego dzionka:-)
 
Do góry