reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam

Wpadłam na chwilke, korzystajac, ze dziewczyny spia...
W dalszym ciagu nie umiem poradzic sobie z dziecmi, ze soba i z życiem:-(

Dokładnie rok temu mniej wiecej w południe dowiedziałam sie, ze Agatke mam w brzuszku, jak ten czas leci...

Pogoda do d..., a ja chyba oszaleje z moja starsza marudą w domu:-(Najgorsze jest to, ze nie zapowiadaja poprawy pogody w kolejnych dniach:-( do psychiatryka mnie wywiozą za chwile.

Miłego dnia!
 
reklama
Macy no właśnie tak kombinuje ze teraz jeszcze chłopiec to wtedy jeszcze namówie go na trzecie i wtedy dziewczynka bo jak od razu nam sie dziołcha trafi to mi plemników nie da na trzecie!:D:D:D:D
 
Nieprowda, że krótkie trzeba układać. Ja i tak myję włosy codziennie, ale tylko suszę je suszarką, nic nie układam, nie używam prostownicy, tylko po suszeniu wypsikam lakierem i wymiącham w każdą stronę i tyle :-)
 
Nieprowda, że krótkie trzeba układać. Ja i tak myję włosy codziennie, ale tylko suszę je suszarką, nic nie układam, nie używam prostownicy, tylko po suszeniu wypsikam lakierem i wymiącham w każdą stronę i tyle :-)

widzisz ale musisz codziennie umyć, wysuszyć suszarką dla mnie to już jest układanie ja mam długie i wstaję i biorę gumkę i to się nazywa nie układanie:-)
 
Cześć Dziewczyny.
Na szczęście już po weekendzie:blink: Dzieciaki mi się pochorowały, Di jakąś infekcję załapał, a Szym problemy z brzuszkiem:no: Na szczęście dziś już lepiej:tak:
Znowu ta przeklęta chmura krąży i lotnisko zamknięte, ciekawe czy polecimy:zawstydzona/y:
agagasm, agbar, świetnie ze Chrzciny udane:-)
Pasibrzuch, przykro mi że najblizsi mogą tak ranić:-(
Ach, nie mam weny:zawstydzona/y:
 
witam się i ja!
jakoś nie mogę dojśc do siebie po tych chrzcinach. Normalnie odchorowuje swoje i leże do góry oponka brzuszną i NIC a NIC mi sie nei chce;-)

Najlepszy hicior chrzcin - tylko usiądźcie. Wczoraj rano mój M mówi, że komuś coś w łazience spadło, bo chodniczki ubrudzone i kafelki. No to poszłam i patrzę i patrzę a tam jakieś ciemne plamy. No i mnie tchnęło i schyliłam się powąchać- matko jedyna mało nie padłam. Siostrzeniec mojego męża - 6 latek zasrał nam chodniczki w łazience:szok: No bo tylko on jest na tyle nienormalny, że mógł to zrobić! Nikogo innego nie podejrzewam, bo przecież sami dorośli ludzie i nikt na tyle niepoważny nie jest.. Wścieklizny dostałam najpierw, a potem pół dnia sie śmiałam, że papieru nie mógł znaleźć, albo że w majty zrobił i mu wyleciało. I jeszcze jak zasypiałam to mi M mówi, że jak odwoził siostrę z tym gówniarzem małym (jakie to teraz pasujące słowo do niego-gówniarz:-D) to na niego warczała i krzyczała, że się spóźnią na pociąg i jej odwarknąl "nie zesraj się", a ona na to "a może się zesram" - prawie się z łózka wyturlalam ze śmiechu bo naprawdę nam zasrali te chodniczki - kurde jak to człowiek musi uważac co komu proponuje hahah:rofl2:

Nadineczka: moja fryzura układa się sama i mam krótkie włosy;-)no i kurde nareszcie przestaja wypadać - co prawda pewnie dzięki minerałom, które biorę, ale i lżejsze są, bo krótkie to i sę głowy trzymają:-D
Emilcia: fryzurka co wyralas fajowa, tylko dziennie 30 minut żeby tak ją ułożyć stracisz:tak:
ASIAX: a nic sie nie da przedłużyć z tą rehabilitacją? a może spróbuj na początek dogadać się z szefem i wróc na pół etatu dopóki Miki malutki? to zawsze będziesz więcej w domu niż tylko te 2-3h z nim dziennie... a juz jednak jakaś kasiorka będzie!
Dorcia: tylko chłopu nie mów, że już tylko 6kg ci zostało, bo się przestraszy jeszcze i zapomni co obiecał :-D
Dormark: najlepszego dla Mii.
Asiowo: pamiętaj, że po chmurach zawsze w końcu wychodzi slonko, więc dużo sił na chwilow kryzys i czekaj na te słoneczko w waszym życiu!
No i zapomniałam co jeszcze chciałam napisać:)
 
I ja się witam w tą brzydką pogodę:baffled:
Widzę że na tapecie fryzury:-DJa mam baaaardzo kródką tak około 2 cm i wieszcie mi nie trzeba ich układac!Rano przeczesze je (jak sobie o tym przypomnę:-D) i tyle.
Jedyny problem to mój m. jak wracam od fryzjera za każdym razem pyta się czy nie dało rade krocej!!!!!!:szok::-D
No i do fryzjera trzeba chodzic co miesiąc - ale za to taniej płacisz bo liczą ci jak ścięcie męskie hahahaha:-D:-D
Pozdrawiam !!!!!!
 
Witam serdecznie,

Byliśmy dziś na rehabilitacji i jesteśmy po zakupach, tylko spacerku nie było, bo wszystko biegiem. Pytałam rehabilitantkę co sądzi o leżaczkach, nosidłach i chustach i niestety nie zaleca niczego z powyższych. Powiedziała, że leżaczki są dobre do karmienia, ale tak 3x po 20 minut, nosidełka można używać jak dziecko samo siedzi, ale nie dłużej niż godzinę, chusty też nie są zdrowe dla kręgosłupa, a foteliki samochodowe to zło konieczne. Wiem, że we wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek, piszę jedynie co usłyszałam.

ASIAX - trzymam kciuki, by wszystko się udało :)
Ja wracam do pracy 30 lipca, bo mam 23 dni urlopu zaległego i biorę 15 dni bieżącego. Poza tym mam zamiar wykorzystać przerwę na karmienie i będę wychodziła z pracy po 7 godzinach. Dołuję się tylko tym, że będę musiała zostawić Małego z opiekunką, bo na pomoc mojej mamy nie ma szans.
Musimy się wspierać w tych trudnych chwilach, ja sobie tłumaczę, że przecież starsze dziecko też jest żal zostawić, a takie malutkie, to szybciej przystosuje się do nowej sytuacji.
Asiax, a może porozmawiasz z pracodawcą, powiesz jaka jest sytuacja (rehabilitacja) i skorzystasz z 60 dni opieki zusowskiej. Ja wiem, że na opiekę Zusowską nie jest potrzebna żadna zgoda, ale lubię takie szczere rozmowy i jasne stawianie sprawy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przeleciałam Was szybko:-D bo Bunia dopolona.Yola dobrze że żyjesz , Pasibrzuch nei doczytałam co z dziadkiem ale jak dobrze to dobrze a jak żlę to niedobrze, Asiax szkoda że trzeba robotać:-) Dorciaa co wy z Roxeen planujecie włosy czy dzieci? Bo tyż nie doczytałam:happy:Jak ja bym Wam takie fajne filmy chciała wrzucić z telefonu ale nie mam płytki z oprogramowaniem a może któraś wie gdzie ściągnąć można??? Do Nokii E51
Dobra idę bo Gryzelda drze się:sorry2:
 
Do góry