reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się słonecznie i zapracowanie, ach ta wiosna i porządki!!!
Za chwilę jadę na przedchrzcinowe zakupy odzieżowe...trzymać kciuki, coby na słonia coś było

Pumpkin, co za facet, do nikogo nie można mieć zaufania;-)
bibik cudownie, że z małym wszystko ok:tak:
nadarienne ja bez mierzenia też nie umiem:no:
Marianna twoje dziecko to anioł:-)
dormark ale jesteś zorganizowana:szok:
asiowo zazdroszczę jazdy na rowerze:tak:
Pasibrzuch ja obcięłam i żałuje:tak:
Tysiolek a sio do pracy:tak:
macy nowych dzieci mu się zachciało??:szok::szok::szok:
agagsm no Ty też zorganizowana laska jesteś:tak:
 
reklama
Ja dziś tylko podczytuję, ale niestety nie bardzo mam czas odpisywać, bo zaraz biegniemy z małą zapisać się do kolejnego żłobka ... może tym razem uda nam się załapać do pierwszej 100 oczekujących :baffled:
Spróbuję wpaść po powrocie, chociaż pogoda taka, że pewnie znowu będziemy ze 4 godzinki się włóczyć :tak:

miłego popołudnia :-):-):-)
 
Yol_a, to chyba do jakiegos zoologicznego zajasc musisz jak dla slonia kupujesz. ;-) A gdzie ty go trzymasz i czym go karmisz? :-D Na pewno zakupy beda udane. Ty zorganizowana jestes. Tydzien wczesniej do chrzcin sie szykujesz, to wszystko cacy bedzie.
 
I Ja się witam z doskoku :-)

Dzisiaj rozpoczynam wielkie porządki przed świąteczne:baffled: jak ja tego nie lubię.
Porządek dnia:confused: ja nie wiem co to jest :-D u nas każdy dzień wygląda inaczej i tak jest dobrze.

Pumpkin rozumiem Twoją złość. Nie ma to jak zajść do fryzjera: proszę podciąć końcówki i zrobić blond pasemka I wyjść z włosami do ramion ( a miałam za cycki)i rudymi pasemkami :cool: ale ta pani mnie chyba długo popamięta bo nie omieszkałam się wydrzeć :-D ale zainkasowała 70 zł za ścięcie odrosty i pasemka wiec nie wyszło tak źle.

Bibik nie mogę wyjść z podziwu, że on tak walczy z każdą przeciwnością. Kiedyś będzie silnym mężczyzną i będzie łamał kobiece serca.

Pasibrzuch ja ścięłam ok 25 cm z długości i jestem zadowolona, w końcu mam normalne włosy a nie siano.

Minnie to po tej wizycie u osteopaty jest tak źle? chyba że źle zrozumiałam.

Roxeen Macy ma racje my używamy ubranek od 68 do 80, jedne spiochy mam na 74 może jak mała do ich za 2-3 miesiące dorośnie to będzie dobrze.


Dajcie mi coś na rozpęd bo rozsiadłam się przed lapkiem i za nic doopki nie mogę ruszyć a w sypialni już sajgon zrobiłam i muszę posprzątać bo nie ma gdzie się ruszyć.
 
kaamaa100 Natek już łamie kobiece serca bo jest przystojniaczek za tatą...:-D:-D:-D Ciemna karnacja, duże niebieskie oczęta i te zalotne długaśne rzęski... Hmmmm... :-D Apetyt i wielki brzusio tez za tatulem:-):-):-):-):-):-):-) Za to Ksawek czysta mama:-):-):-):-):-):-):-)
Dam Wam porównanie:
Natek z tatą i Ksawek z mamą:-D
 

Załączniki

  • Desktop9..jpg
    Desktop9..jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 43
  • Desktop8..jpg
    Desktop8..jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 40
Asiax dzięki za linka
Gosiak23 ja po prostu lubię czytać nieważne co:D ja w dzieciństwie duuużo czytała i z doświadczenia wiem że potem mniej problemu z językiem polskim i ortografią;) no i pobudza wyobraźnię;D
Bibik suuuper wieści bo my ciotki bb jak trzymamy kciuki to muuusi się udać!

ja do chrztu zamówiłam od użytkownika sweterkiMałgosia czy jakoś tak taki ażurkowy komplet:D dzięki Gosiak23 za linka
a ja ubiorę się w sukienkę z obrony - sprawdzałam - wchodzę - to taka bombka i mam miejsce na brzuchala;D
Wronek ja mam tylko treściwe książki bo Jaś słucha i się cieszy a że jeszcze nic nie złapie i za bardzo nie ogląda - mam jedną taką twardostronicową książkę to póki co nie mamy za wiele obrazków
mama wzięła JAsia na spacer a ja pomyłam połowę okien, odkurzyłam, umyłam podłogi łazienki zrobiłam obiad, omalowałam paznokcie za pół godziny zaczynam korepetycje ale jeszcze chyba zdążę pod prysznic to lecę!
 
Ja wpadłam na sekunde... :tak:
Po spacerku starsza padła jak zawsze, a Agatka teraz dopiero zasneła:dry:Z reguły jak jedna nie spi to 2 spi i takw kółko...:-pJakby to nie mogły w tym samym czasie spac:-p

Mój mąż miał dzis kolizje:-( Blacha rozwalona w drzwiach i jakas dziura z tego co mówil, ze dzis w nocy jedzie do Ostrołeki:-(Teraz jezdzi i szuka, zeby mu to ktos zrobił na szybko, bo mu wieje prze zta szpare w drzwiach:zawstydzona/y:Auto słuzbowe, zobaczymy co na to szef powie, narazie jest w Szwajcarii, mam nadzieje, ze bedzie wyrozumiały dla P.:-(no i zas kasa poszła, bo baba policje wezwała... 200zł zas poszło, dobrze ze tylko tyle. Kurcze, ja jakos potrafie jezdzic bez punktów i mandatów:sorry2: Chyba sie umówie, ze za kazdy mandat ja sobie cos dla siebie kupuje, bo tylko stratna jestem:-D
 
Pogoda dzisiaj rozpieszcza, juz drugi raz na dwórku.Ale teraz to sobie siedze a mała obok w wózku spi:)
Ja juz nie wiem ale moja mała przechodzi sama siebie albo spi albo płacze.Nawet nie wiedziałam ze tyle cierpliwosci mam. No ale moze ma jakis bunt bo w nocy wszystko gra, budzi sie tylko na jedzonko i dalej idzie spac bez zadnych problemów. Mam nadzieje ze ten okres jak najszybciej pojdzie sobie precz:szok::szok:
 
Hej Kobietki :-)
W końcu wczoraj zmęczenie mnie pokonało:sorry2: Położyłam Olisia do łóżeczka, wzięłam Jessi do łóżka i dałam jej herbatkę, bo się darła i tak się obudziłam po 2. Łóżko zalane herbatką, a Młoda smacznie spała obok mnie. T. znowu zaległ wczoraj w fotelu w living roomie.
Asiowo samochód to tylko samochód, ważne, że P. nic się nie stało :tak:
Co do fryzjera to ja mam tutaj swoją zaufaną fryzjerkę, ale zawsze coś mi wypada jak mam się z nią umówić. A włosy już mi do połowy pleców sięgają, a odrosty po balejażu straszą. Muszę się w końcu zebrać w sobie i porządek na głowie zrobić.
Odpoczywam sobie właśnie przy kompie, Oliś ogląda bajki, Jessi leży obok niego na macie i jest luz blues :-D
Miłego dzionka Mamuśki :-)
 
reklama
Tak na szybciutko tylko :)
Macy - na żarówkę tzn zamiast pofarbowac mi wlosy na blond to cos zaczal czarowac i chyba je utlenil. efek taki ze sa zolto-biale, nienaturalnie zarowiaste i tylko mnie pod prad podlaczyc i swiecic zaczne. wstyd z domu wyjsc. A to i tak niby cos poprawial bo jak je pierwszy raz zobaczylam to malo co sie nie poplakalam, wiec nalozyl mi kolejna mieszanke i g... pomoglo. 3 raz juz nic nie dam nalozyc bo mi wlosy wyparuja :( Pola ma dzien marudy dzis. Maz tez. A ja dostalam okresu. :/
 
Do góry