reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
yol_a ja cię doskonale rozumiem... sam przeszłam taką rozpacz w poprzednim tygpdniu, w końcu kupiałam t-shirt z żabotem na allegro, mam nadzieję, że się nadda :szok: a żabot skryje co nieco. Na to żakiecik pozyczony od... cioci!! Na szczęscie ciotka na topie z modą i rozmiar jak dla mnie - matko kochana. :baffled::nerd:
 
agagsm:
-skręcanie główki w jedną stronę
-na brzuszku słabo podnosi główkę
-przy podciąganiu za rączki głowa wisi z tyłu
-leżąc na pleckach skręca się w jedną stronę
pediatra nam dała skierowanie do neurologa i tylko potwierdziła moje przypuszczenia.wizytę mamy dopiero na połowę maja ale sama z małym ćwiczę,bo tyle czekać to bardzo długo.

Dzisiaj byłam na zakupach,nie było mnie ok 5 godz a teściowa Kubusiowi tylko buju,buju.Nakarmiłam,przebrałam odkładam a on ryczy,podnoszę cisza,odkładam-ryk,o matko...powył dość długo,teraz śpi
 
Nadineczka ja na szczepieniu to ryczałam tak że chciałam wyjść ale mnie prawie za kołnierz lekarka złapała i mówi "nie uciekać matką Pani jest":tak:
Yola ja mam zawsze kreacje pierwsza klasa i zawsze się mnie pytają gdzie to czy sramto kupiłam:tak: Oczywiście made in szmateks. Może się wybierz;-) Zawsze mam pewność że będzie unikat:tak:
Tak się zastanawiam gdzie się podziały babeczki z naszego forum Andzia, Lidka itd. poznikały i chyba nas juz nie lubią:-(
 
reklama
Dziewczyny pocieszcie się, ja w swój płaszcz wiosenny ledwo wchodzę, stwierdziłam, że nie mogę się zapinać, bo mi cycki spłaszcza i jeszcze mi się mleko gdzieś przyblokuje. Mam nadzieję, że to minie, bo lubię ten płaszczyk :confused:
A ja się aktualnie relaksuję, a M wiesza w pokoju małej rolety, które w końcu kupiliśmy.
Od wczoraj mam chyba podmienione dziecko, cały plan dnia nam szlag trafił, zaczęła budzam się dzisiaj zdrzemnąć, bo oczy mi się same zamykały, ale nie dało rady. W dodatku mała zaczyna wkładać sobie do buzi piąstki, więc pilnuję jej, bo zamiast piąstek wolę żeby miała w buzi jednak smoka :baffled: No i nie za bardzo chce jeść, piersi trochę possa, potem się wierci, butelki też nie wypija, wcześniej wypijała 90ml, a teraz 30, 40 ml. Nie wiem, co jej jest :-(
A teraz zasnęła w porze kąpieli, więc znowu trzeba będzie ją wybudzić koło 22.00.
 
Do góry