reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam wszystkie styczniowki.
Dzisiaj caly dzien leze bo strasznie boli mnie brzuch teraz wstalam zeby popisac i poczytac co tam u was slychac. Nie wiem co jest przyczyna tego bolu ale mam nadzieje ze to nic zlego.Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
Gdyby nie wizyta dzisiaj w tej klinice to też bym nie wiedziała, bo takich inf mi moja gin nie udziela mówi tylko że wszystko ok więc się do tego stosuje. Może znaczenie ma czy sie otwiera itd. Już sama nie wiem :/ Myslę, że gdyby było cos nie tak, lekarz nie zgodziłby sie na poród w takim terminie itd tylko kazął jechac do szpitala np.

Jutro rano jadę z młodą do lekarza, pokazac ją... Kurde, niby zdrowa bynajmniej tak wygląda, a rano jak wstaje to się dusi i katar nadal się utrzymuje, trudno sama wybrałam takiego lekarza ;-) Tylko teraz np odpada u nas sanatorum na które chętnie bym małą wysłała.

Joasia a na kiedy masz swój termin wg OM, bo CC widzę lekarz ci ustalił na 18; mój narazie wstępnie myśli o 20 ale powiedział, że na początku stycznia jeszcze zdecydujemy a moj termin u niego to 26 stycznia a wg wszelkich kalkulatorów i mnie 24 ;-)
 
Joasiu, moja ginka też mi nic o długości szyjki nie mówi. Na ostatniej wizycie 3 tyg. temu powiedziała, że jest wszystko pozamykane:tak: a ja się nie dopytywałam, bo skoro mówi, że ok - to ok:-D ciekawe, czy w przyszłym tygodniu powie to samo:-D
 
Witam Was kochane:-) Pare dni mnie nie bylo. Dochodzimy do ładu po remoncie..Nie mam sil nadrabiac zaleglosci za bardzo. Ja to juz sie zrobilam grudniowka na calego..dzisiaj bylismy u doktora i powiedzial ze jak do swiat nie urodze to na po swietach umawiamy sie na termin!!:szok: Gin chce mi zrobic cesarke w 36tyg. Po swietach juz bedzie 37. Ciekawe czy dziewczynki dotrwaja ! Narazie nie zapowiada sie zeby chcialy wyjsc. Szyjka trzyma, rozwarcia nie ma. Wszystko jest ok. Malutkie waza po ok.1700g, to niezbyt wiele jak na ten tydz wydaje mi sie ale lekarz mowi ze jest ok, nie ma powodu do obaw, rozwijaja sie rowniutko:-)
Milego wieczorka Wam zycze i pozdrawiam serdecznie:tak:
 
Wiecie co wydaje mi się, że z tą szyjką to długość nie jest aż tak istotna jak tendencja do skracania :sorry: Jedna może mieć szyjkę krótką cały czas, ale nie ulega ona skracaniu, a inna może mieć długą szyjkę, która systematycznie się skraca. Ale to tylko takie moje gdybanie, a ginem to ja na pewno nie jestem :tak:
 
Witam wszystkie styczniowki.
Dzisiaj caly dzien leze bo strasznie boli mnie brzuch teraz wstalam zeby popisac i poczytac co tam u was slychac. Nie wiem co jest przyczyna tego bolu ale mam nadzieje ze to nic zlego.Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
ale mnie coś dziś na pisanie wzięło ale już zmykam spać bo Z zaraz z pracy wraca i czeka go jeszcze masowanie plecków oj biedaczek tylko on jeszcze o tym nie wie:-D

witam nową styczniówkę
 
reklama
uuuuf już jestem po wizycie u gina :)
szyjka bardziej mi sie nie skraca, jest miekka ale lekarz mówi ze w tym tyg ciąży to tym lepiej bo szybciej poród pójdzie :) żadnych tabsów mi nie dawał :) wyniki wszystkie oki, tylko jakąś drobną infekcje mam i zapisał mi Metronidazol :)
USG niestety mi nie robił tym razem :( więc musze poczekac do 10 grudnia żeby zobaczyć Kruszynkę :)
W poniedziałek ide do szpitala żeby mi wymaz na paciorkowca zrobili :)
Przytyłam naszczęście tylko 1,3 kg przez 4 tygodnie także rewelacja !!! więc co by nic w przyrodzie nie zginęło odrazu kupiłam sobie ciacha i czekolade i własnie z wielkim smakiem w nagrode pałaszuje hihihi :laugh2::laugh2::laugh2:
wsumie to lekarz powiedział że nastepna wizyta 10 grudnia i potem mówi że ciąża donoszona więc życzył mi powodzenia i reszte zostawia naturze :)
 
Do góry