reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ello
Zgadlas:-) Oto moje malenstwo sprzed paru miesiecy:blink:

Jola jaki piekny!uwielbiam duze psy, dla mnei pies to pies, a nie jakis wypierdek:)nie obrazając wlascicieli yorkow, ale dla mnie to takie pso-koty.
:)ja mam goldena, ale jakbym miala wielki dom z dzialka to bym miala cos wiekszego:)a tak mam 40m kw, wiec niestety te 30kg psiaka to max na co moge sobie pozwolic:)


Paulinaa psiak jest swietny!Pieknosci!

Witajcie dziewczyny!!!:-):-):-)
Długo nie pisałam,bo od wczoraj mam lenia,ciagle bym tylko spała.
piszecie o kilogramach-na początku ciąży ważyłam 47kg. a teraz już 60kg.wszyscy mi mówią że jak na 7mieśiąc mam mały brzuszek,ale skoro lekarz stwierdził że wszystko jest ok.i mały rośnie prawidłowo to nie powinnam sie martwic.myśle że długo po porodzie nie wcisne się w moje ulubione dzinsy:szok::tak:ale szczerze to dzięki ciąży czuję sie bardziej kobieca!
A porodu to boje sie okropnie i staram sie nie myśleć zbyt dużo o tym jaki to będzie ból.
dziewczyny wieci może czy noszenie nisko ciąży ma jakieś znaczenie przy porodzie?
POZDRAWIAM:-):-):-)

Nie mam pojecia czy to ma znaczenie, ja mam brzuszek nisko, ale co z tego jaki tak od miesiaca mam mega zgage co dzien, a po podobno jest wtedy kiedy dzidzia jest wyzej.
A jesli chodzi o wage, to zawsze jest tak ze jak ktos ma wyjściową wage małą, to wiecej przytyje w ciazy, niz ktos kto ma nadwage na starcie.

Laski ja na poród idę sama, tzn, m się wypiął chce czekać za drzwiami, znieczulenia zzo u nas w ogóle nie dają, i normalnie zaczynam się bać tego wszystkiego i mówię ginowi że się boję bo sama będę a on na to jak to sama położna będzie jak będę na dyżurze to będę do Pani zaglądał będzie dobrze:-D hehe to ja przy ginie do dziecka: słyszałeś? celuj w czwartek albo poniedziałek kiedy pan doktor ma dyżur:-D
zastanawiam się nad osobistą położną ale ic w tym kierunku nie robię jakoś nie jestem przekonana, a z drugiej strony byłaby przy mnie cały czas zawsze to ktoś - trochę to przykre, ze muszę opłacić obcą babę bo m się cyka, a może mama albo teściowa, sama już nie wiem, wkurzę się i zastrajkuję - rodzić sama nie będę:cool::-D
zamówiłam sobie cudowny już ukochany wielki worek sako już nie mogę się go doczekać normalnie z tej miłości do niego za tą ulgę dla moich pleców chyba zaciągnę go też do łóżka:-D:cool2:

hehe byłam ostatnio w aptece po apap i chciałam kupić od razu podkłady poporodowe, majtki siatkowe i te kompresy ciepło zimno na piersi ale za mną nagle stało dwóch panów w kolejce i mi jakos tak głupio było i kupiłam tylko apap, m miał ze mnie pompę:zawstydzona/y::sorry2:

aaaa...normalnie będę się niedługo kąpać z zamkniętymi oczami, co nie wejdę do wanny to nowe rozstępy, po cholerę się smaruję:wściekła/y: tyle dobrego, że brzuch mi się jeszcze trzyma, za to uda i cycki-tragedia:cool:

Dorciaa niestety czasem smarowanie niewiele daje, jesli to genetyczne.
Ja na razienie mam rozstepow, ale mam mega celulitis.

Ile razy dziennie mam brać magnez??I jaki Wy bierzecie na ten twardniejący brzuch??

Joasia ja jak mi twardnial brzuszek to bralam magnez z wit b6, dawka zalezy od tego jaki to magnez i jaką ma dawke w tabletce. Ja bralam MagB6 2 tabl. raz lub 2 razy dziennie, ale nie co dzien.

Ja Kobitki wrocilam ze szkoly rodzeni, zakonczylam kurs i cacy:)
 
reklama
Joasia, powodował zaparacia, wiem ze jest kilka odmian magnezu różnie się wchłaniających - na necie też można poczytać o zaparciach i magnezie. Ten mi służy idealnie.

Ja też zmykam - parkuje przed tv ;-) chyba, że wstanę na ogórka potem :-D
Jakby któraś miala bezsenną noc to polecam 0:20 tvp 2 - "Czy świat zwiariował? Co powinniśmy wiedzieć o świnskiej grypie" -BBC dokument, mnie to interesuje,
 
Ostatnia edycja:
hej kobietrki!!! ja dzisaj w nienajlepszym humorku :( dzwonili dzisiaj do mnie ze szpitala w wymikami na obcizenie glukoza i wynik pozytywny czyli chyba cukrzyca ciazowa, zmartwilam sie strasznie ale jutro ise sie spotkac z polozna i mam nadzieje ze wszystko mi wyjasni itroszke uspokoi.
 
Ja też zmykam - parkuje przed tv ;-) chyba, że wstanę na ogórka potem :-D
Jakby któraś miala bezsenną noc to polecam 0:20 tvp 2 - "Czy świat zwiariował? Co powinniśmy wiedzieć o świnskiej grypie" -BBC dokument, mnie to interesuje,
wpadłam na chwilkę poczytać co nowego napisałyście ;-):tak:

magnez to ja biorę taki zwykły pisze Mg+ B6 i biorę raz dziennie ale na skurcze łydek ;-)


Kaja ja akurat nie bardzo tym tematem się interesuje ale jak już mowa o programach to na discovery czy czymś podobnym(kurcze już nie pamiętam bo widziałam tylko reklamę) ma być nowy program odcinkowy o kobietach które do momentu porodu nie wiedziały ze są w ciąży :-Dto mnie dopiero ciekawi niedługo ma dopiero lecieć i jestem ciekawa co te kobiety będą gadać i czy to naprawdę możliwe żeby się prze 9 miechów nie zorientować :-D;-)

Uciekam się myć i miej nocki dla wszystkich
 
Monia1110-na pewno będzie wszystko dobrze.trzymaj sie ciepło.
Joasia-nie jesteś nienormalna bo ja też tak mam-jak mały sie rozpycha za bardzo to sie zastanawiam sie czy wszystko ok.jak jest spokojny i nie czuje ruchów też sie martwie.czasem mi sie wydaje że mam paranoje.
zmykam spać.wszystkim życze WYGODNEGO SPANIA:-):-):-)
 
Witam wieczornie co do porodu to ja tylko sn , a to z powodu , ze cc nie dam sobie rady z 2 dzieci, po naturaölnym szybciej dochodzi sie do siebie.
Ja biore magnes w tabletkach 3 razy dziennie wlasnie na skurcze.Strasznie boli mnie dzisiak krzyz , mala cos nie chce jeszcze spac ale tak zawsze njest jak tatus w domku wtedy zaczyna sie cudolwanie, ale mam nadzieje , ze niedlugo zasnie, wtedy juz laba. Ja mowie wam juz dobranoc i do jutra.
 
Ale dzisiaj miałam pokopany dzień. Zaczęło się od tego że pojechałam do szpitala na pierwsze zajęcia w szkole rodzenia. Siedzę i czekam a oprócz mnie nikogo .... Idę do położnej zapytać się co i jak a ona mi mówi że zajęcia wczoraj były... Ja patrzę w kalendarz noi faktycznie mam zapisane, że zajęcia są we wtorek a mnie się dni przemieszały i przyjechałam sobie w środę.. ech.
Wieczorkiem miałam wizytę u ginekologa - dziewczyn w poczekalni w pioruna... Siedziałam i czekałam z mężem 2 godziny aż wreszcie weszłam do gabinetu i ...... szukam w torebce i nie wierzę normalnie: nie wzięłam ze sobą karty ciąży i wyników badań. Załamka - wyszłam z gabinetu, przepuściłam następne dziewczyny a mój mąż pojechał na biegu do domu bo moje dokumenty a ja czekałam dalej .....
 
martadu no to faktycznie mialas ciekawy dzien.
a co do magnezu to ja biore biofer juz od dluzszego czasu i nic mi po nim nie jest a mozna wziasc go w jednej dawce trzy tabletki zeby pozniej nie zapomniec o jakiejs dawce.
 
reklama
hej

hej kobietrki!!! ja dzisaj w nienajlepszym humorku :( dzwonili dzisiaj do mnie ze szpitala w wymikami na obcizenie glukoza i wynik pozytywny czyli chyba cukrzyca ciazowa, zmartwilam sie strasznie ale jutro ise sie spotkac z polozna i mam nadzieje ze wszystko mi wyjasni itroszke uspokoi.

Nie przejmuj sie tak bardzo moze nie jest tak zle;-)


Ale dzisiaj miałam pokopany dzień. Zaczęło się od tego że pojechałam do szpitala na pierwsze zajęcia w szkole rodzenia. Siedzę i czekam a oprócz mnie nikogo .... Idę do położnej zapytać się co i jak a ona mi mówi że zajęcia wczoraj były... Ja patrzę w kalendarz noi faktycznie mam zapisane, że zajęcia są we wtorek a mnie się dni przemieszały i przyjechałam sobie w środę.. ech.
Wieczorkiem miałam wizytę u ginekologa - dziewczyn w poczekalni w pioruna... Siedziałam i czekałam z mężem 2 godziny aż wreszcie weszłam do gabinetu i ...... szukam w torebce i nie wierzę normalnie: nie wzięłam ze sobą karty ciąży i wyników badań. Załamka - wyszłam z gabinetu, przepuściłam następne dziewczyny a mój mąż pojechał na biegu do domu bo moje dokumenty a ja czekałam dalej .....

I takie dni sie trafiaja, jak sie wali to wszystko ale glowa do gory jutro bedzie nowy i napewno lepszy dzionek:-)

A my juz po pierwszych zajeciach w szkole rodzenia, no i mam metlik w glowie co do znieczulenia, wszyscy zachwycali sie epidural i ja juz sie prawie przekonalam ale jak zobaczylam na filmie jak oni to podaja to sie przerazilam nie na zarty a moj T powiedzial zebym zapomniala o tej opcji:sorry2: Wiec znowu metlik w glowie.

Dobranoc dziewczeta, przede mna jutro dzien pracy i to ciezki bo dzwonila dziewczyna ze odchodzi wiec znowu zamieszanie:tak:
 
Do góry