reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Karoli4 rzeczywiście litery ułatwiają pochłanianie książki ;-):-)

Agbar77
rzeczywiście ciiiicho tuuu... :tak:

A ja mam okropnego nerwa na tego moje chłopa!! :confused2: Zasnęło mi się, nawet nie wiem kiedy, obudziłam się przed chwilką, a jego nie ma... Miał jechać na zebranie na swoje zadupie, a mnie mial po drodze zawieźć do kuzynki... I pojechał sam... A co lepsze... Mama jest w domku i mówi, ze pojechał już o 16!! Czyli 2 godziny przed tym cholernym zebraniem... :wściekła/y: Zamiast posiedzieć ze mną, bo teraz już będziemy się mijać, yo on w d...e wszystko ma :-(I oczywiście zabrał mi samochód :wściekła/y: I nie mam czym pojechać na zakupy!!! :wściekła/y::wściekła/y::no::confused2:

Spałam jakieś 3 godziny :-( Czyli teraz w nocy spać nie będę mogła, a jutro mam zajęcia od 7.30 do 15, więc już siebie widzę... :-( Na pewno wstanę ...:-(
 
Witam kobietki przedwieczornie;-) Byłam dzisiaj na tej Glukozie i troche jestem zmartwiona. Wogóle jakoś dziwnie miałam robioną bo przy 50g siedziałam dwie godziny i krew z palca miałam pobieraną w tym czasie 4 razy co pół godziny (po 30min., 60min., 90min., i 120min.)Jak widziałam wyniki przez chwile to po 90 min. miałam tylko 112, a na sam koniec po 120 min podbiło mi do 144. Nie wiem jak mam to interpretowac.Te wyniki jak i odczyn coombsa i morfologie odbiore w środę a w piatek idę z nimi do Gin. Strasznie się martwie tym skokiem. I dziwie tym że musiałam siedziec 2h a nie 1h jakto sie zwykle odbywa przy 50g. Jestem pełna nadziei ,że jednak wszystko będzie dobrze choc jestem juz załamana bo nie dośc że mam ta anemie to jeszcze jakby mi się cukrzyca pojawiła to już wogóle:-:)-(
Czekam z niecierpliwościa do środy i piątku.:-( Teraz szykuję się do kąpieli bo był to ciężki dzień dla mnie. I pewnie położę sie spac , jutro do pracy niestety. :sorry:Więc zajrzę do Was rano;-) Trzymajcie się cieplutko;-)
 
O rany,ale tu cisza.....Strach sie bac....;-)
Nie strachaj się ja sama w strachu:-D Dzisiaj pierwszy raz poczułam takie ruchy na maksa. Tak mi brzuch skakał że uwierzyć nie mogłam:-D i tak chciałam zobaczyć że całe cycochy pogniotłam:-D:-D:-D bo nie mogłam przez nie dojrzeć :-D Jaka to sprawiedliwość że my te dzidziusie w brzuszkach nosimy a nawet uszka przyłożyć nie można ani konkretnie obejrzeć:confused2:
 
Witam ponownie :-):-) padam z nog... i boli nie brzusio cos niewiem czemu
wlasnie skonczylam robic krokiety z mieskiem i gotowac barszyk
;-):-):-) a moj ukochany jak tylko sie poczul dobrze wyfrunol z domu do kolegi na kawke... nie mam juz sily na nic :-(
 
cześć mamuśki
padam na pysk umyję się i pakuję do łóżeczka z tvn:cool2:
byłam w szkole rodzenia i mówili o oznakach porodu w sumie fajnie przystepnie i ciekawie no i jestem spokojniejsza:tak:
synuś tak mi się wiercił, że chyba chciał mamusi wynagrodzić tamten trzydniowy niepokój z nawiązką:-D
a na kolację zjadłam trzy kanapki z pomidorkiem, koreczki śledziowe, jogurt kiwi, kawałek sernika i jabłecznika:cool2:nic dziwnego że mam już 103cm w pasie:cool2:
 
Emilcia nie denerwuj się chłopem szkoda nerwów :sorry:

Paulinaa różnie robią to badanie nie denerwuj się zanim ci ginekolog nie powie co i jak :tak:
 
Wiecie co.. ja mam różnie. Raz się czuję atrakcyjna a raz mam ochote sie zakopać pod koc i nie wystawiać nosa. ..
Paula3 ja też mam cellulit a nigdy nie miałam :-( Rozstępy na udach po wewnętrznej stronie, a w bicepsie przybyło mi dobrych kilka cm, tylko, że to nie mięśnie się rozrosły :-(
Witam kochane!!
od pt chodze ciągle głodna, w zasadzie cały czas cos jem, wczoraj pół godz po dwu daniowym obiedzie zjadam dwa kawałki ciastka i jabłko -
Też jestem cały czas głodna, wczoraj zjadłam duży obiad, 4 kawałki serniczka, 2 batony, tabliczkę czekolady, jabłko i nektarynkę, .:-(

Paula, E_milcia,Kaskag,ASIAX wiem o czym mówice- człowiek ciągle głodny, lodówka tylko strzela a tu sniadnak obiadki przekąski, kawki z ciachem dogadzanie sobie a waga nieubłagnie pokazuje coraz wiecej i ciągle sie dziwię - czemu az tyle!!!!!!!!!!
Pierwszy raz w zyciu mam celulit, na spacerze najpierw idzie brzuuch, potem cała reszta, w biodrach tez przybyło a posladki jak podusie - brrrrrrrrrrrrr. Cycychy niby powinny być atrakcyjniejsze bo wiekssze, pełniejsze a mi sie wydaj, ze zwisaja jak u kr....wy. BUzia - bułka chleba i dalej rosnie -- achhhhhhhhh

Witam porannie :) bez kawki ale za to z płatkami owsianymi ;-)
Wsumie to mnie budzik rano nie budzi... MNIE BUDZI BURCZENIE W BRZUCHU O 6 RANO ! hehehe cos strasznego !
Tysiolku ale sie usmiałam:-D:-):-D:-):-D:-):-D

A jak mi powiem, ze jestem sliczna, to i tak mu nie uwierze, bo jak moge byc sliczna, skoro mam zle samopoczucie i tylko widze przyrastajace karczycho bleeeeeeee:wściekła/y:

Karoli U mnie tez samopoczucie i samoocena kiedy na siebie patrze na to jak wygladam - spada dramatycznie i nawet miłe słowo od meża wydaje mi sie kłamstwem, moze sam nie jest do końca przekonany do tego co mówi:cool:

my serduszkowaliśmy wczoraj i powiem ci że z tym brzuchem to strasznie mi niewygodnie, hehe nawet szukałam pozycji w necie i powiem cholerka że w tej najwygodniejszej mnie najbardziej bolało:confused2: :confused2:;)
Dorcia u mnie tez jak dojdzie co do czego to trace ochore, do tego jeszcze zastanawiam sie czy po ciązy, bedzie tak jak kiedyś:eek:

Witam :-) Nowy tydzień przed nami - oby przyniósł tylko dobre wiadomości i super samopoczucie ;-)
Ja dziś niestety źle spałam i śniły mi się koszmary. Od kilku dni przechodzę niechącyc dyskusję z dwiema osobami, które próbują mnie namówić na SN a ja już zdecydowałam z lekarzem CC;-)
zazdroszczę L4... ja zasuwam do pracy ale siły na to mam coraz mniej :-(...
:szok:Jja bym chciała SN, ale się boję bo moja mama miała okropne problemy z urodzeniem mnie... Tak samo baaardzo chciałabym karmić piersią, ale jeśli problemy z karmieniem są dziedziczne, to moja mama miała pokarm tylko przez 6 tygodni :-(..
Kaja to TY bedziesz rodzic nie te osoby...Ja postanowilam rodzic w znieczuleniu i nikomu nic do tego,a tez slysze prychanie,namawianie i postanowilam juz nikomu nic nie mowic.Za przeproszeniem nasze dupy( tak lagodnie),nasz bol i nasze dzieci.....

Kaja, Ivi, agbar widze, ze wy juz podjełyscie temat porodu i wiecie co i jak a ja dopiero sie zaczełam zastanawiac, bo jak sie osłuchałam od kobiet które rodziłyy SN jak one do tej pory cierpią tzn, na hemoroidy , których dostały w czasie wysiłku porodowego i maja je przez lata i lecza itd, albo ze ciezko sie załatwis po porodzie czy wysiuiac, no i przyjemnosc z serduchowania tez moze być inna, to sie zastanawiam.
Az drugiej str. to czy zneczulenia i CC sa całkiem bezpieczne dla maleństwa ?

jestem dzis wykonczona spalam tylko 5 godzin bo o 3 w nocy dopiero goscie ode mnie wyszli... moj oczywiscie sie napil i musialam sie z nim meczyc bo chrapal jak niedzwiedz..:wściekła/y::wściekła/y:wrrr....
A ja mam okropnego nerwa na tego moje chłopa!! :confused2: Zasnęło mi się, nawet nie wiem kiedy, obudziłam się przed chwilką, a jego nie ma... :wściekła/y::wściekła/y::no::confused2::-(
Snadraq, E_milcia faceci sa czesem naprawde nie do wytrzymania, a z domyslaniem sie żeby moze cos zrobic od siebie bez ciagłego przypominania, ponaglania to cieżko

Dopadło mnie jakieś grypsko i leże popijając cytryne z miodem, do tego kanapki z czosnkiem, a w między czasie syropek z cebuli. Makabra, nos mi zaraz odpadnie, jest czerwony jak u jakiegoś sztajmesa z pod budki z piwem :rofl2:
Andzia zdrowka życzę:happy:

Nie strachaj się ja sama w strachu:-D Dzisiaj pierwszy raz poczułam takie ruchy na maksa. Tak mi brzuch skakał że uwierzyć nie mogłam:-D i tak chciałam zobaczyć że całe cycochy pogniotłam:-D:-D:-D bo nie mogłam przez nie dojrzeć :-D Jaka to sprawiedliwość że my te dzidziusie w brzuszkach nosimy a nawet uszka przyłożyć nie można ani konkretnie obejrzeć:confused2:
morka GRATULUJĘ MAMUSIU
 
eh widze ze nastroje dzis kiepskie;-)
u mnie tez jakos nie najlepiej, M w Budapeszcie a ja siedzę pod kocykiem w domku. byłam u fryzjera i obciełam sobie grzywkę i w sklepie po buciki i na chwilke poprawilam sobie humor ale teraz jakoś mi smutno,tak cihco;-( nie myslalam ze tak bedzie mi go brakowalo
 
reklama
eh widze ze nastroje dzis kiepskie;-)
u mnie tez jakos nie najlepiej, M w Budapeszcie a ja siedzę pod kocykiem w domku. byłam u fryzjera i obciełam sobie grzywkę i w sklepie po buciki i na chwilke poprawilam sobie humor ale teraz jakoś mi smutno,tak cihco;-( nie myslalam ze tak bedzie mi go brakowalo

Beti bo to chyba tak jest jak nasi mezczyźni sa z nami to czesto mamy ich dosc ale jak tylko ich zabraknie to wariujemy:cool::rofl2::cool:
 
Do góry