reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej stycznióweczki!
Ja dziś się fatalnie czuję - pół nocy nie spałam, bo mi żołądek dokuczał -w końcu zjadlam pół suchej bułki i dopiero mogłam znowu zasnać, ale wtedy mój M chrapał jak niedźwiedź więc w końcu zasnęłam z wyczeprania w nogach łóżka;-) - masakra nie wiem co z tym moim żołądkiem, ale naprawdę jem ostatnio tylko lekkostrawne rzeczy i zmniejszyłam porcję i nic nie pomaga - nie jem boli, zjem też boli, ale chyba jak chodzę głodna to jednak bardziej boli, więc juz sama nie wiem co z tym fantem zrobić. 4 dzień sie tak męczę - a to zgaga nie jest, więc nie wiem jak sobie pomóc - miętowa nie za bardzo pomaga - jakies pomysły? Może siemię lniane spróbuję jeszcze, chociaz nie cierpię tego:cool:

U mnie w pasie już 28 cm do przodu:szok: szok jak mi teraz brzuch wywala - normalnie czuję jak mała rośnie, bo jej się ta kula co jest tyłkiem tak zaokrągla ślicznie z tygodnia na tydzień:-D! A w kg nie jest niby dużo, bo mam 5 do przodu, a teraz z tym żołądkiem jak mam jazdy to chyba mi wogóle waga stanie w miejscu, bo się normalnie boje jeść:tak:Mój M ciągle chodzi i mówi, że powinnam byc w ciązy cały czas, bo z każdym dniem ładniejsza się robię i on się martwi o urodę naszej córki, że niby brzydka będzie jak ja tak ładnie wyglądam heheh Ja tam oprócz dużego brzucha, piersi w rozstępach to nie widze tego uroku, ale włosy rzeczywiście mam teraz super - grube, lśniące - żeby tak po ciąży mi zostały takie, a nie tylko teraz jak nikt mnie prawie nie widuje...ehh

Wy tu już pierzecie i prasujecie ciuszki, meble odbieracie a ja głęboku w polu ze wszystkim, a dobijam do skończonego 28 tygodnia...:eek: Mój M nie ma nawet czasu żeby graty powynosić z pokoju dla Misi - chyba w grudniu po południu się za to zabierze, jak mu powiem, że skórczy dostaję i będziemy rodzić:-) A gdzie tu malowanie, meble - matko chyba do lutego się nie wyrobimy:-D:rofl2:

Leżę i czekam na wizytę koleżanki ze swoim miesięcznym maluchem do mnie przyjedzie, więc się napatrzę na jej bejbika i pewnie zaraz zaczne o swoim marzyć- a mi ten czas coraz wolniej płynie:-D

Patrysia: piękny torcik - musiał być pyszny, co?
Sylwia: weź ty raz a dobrze tym chłopem wstrząśnij, a nie się ciągle denerwujesz:rofl2: i zdrówka dla synka!
Golanda: pamiętam o Tobie tylko muszę się zorganizowac i ci napiszę kontakty!
 
reklama
AGAGSM oj tak pyyysznyyy:-)w środku był ze samej bezy przekładany kremówka śmietankową i wiśniami pychotka i on to taki hmm lodowy bo te ztrzeba było go trzymac w zamrażarce i wtedy tak super smakował:-)ach aż bym sobie go znowu zjadła :-pzostało wczoraj troche i go niemogłam tak zsotawić musiała dojeść do końca:rofl2:
A co do wyprawki nie martw się ja tez musze jeszcze pokupowac:sorry:ale narazie jest tyle innych wydatków że nie da rady:sorry:ps.ja odwiedze malutką dzidzie w ta niedziele i normalnie masakra ja sie rozkleje a do mojego synka jeszcze troszke trzeba poczekac:rofl2:
 
Dziewczyny powiedźcie mi ile ważą wasze maluszki?
Mój Bartuś w ubiegły wtorek (25 tydzień) ważył 1080 i ginekolog stwierdził, że zapowiada się duży chłopak.
Nie mam porównania, bo z pierwszą córką nie było możliwości ważenia płodu.
Z góry dziękuję za informacje:-)
 
Dziewczyny powiedźcie mi ile ważą wasze maluszki?
Mój Bartuś w ubiegły wtorek (25 tydzień) ważył 1080 i ginekolog stwierdził, że zapowiada się duży chłopak.
Nie mam porównania, bo z pierwszą córką nie było możliwości ważenia płodu.
Z góry dziękuję za informacje:-)

Mój synek 29.09 - 26 tc ważył 995g i ginka powiedział że akurat.
 
Witam poniedziałkowo :-)
Ale macie tempo ... przez weekend nie zaglądałam, a tu czytania na godzinkę :szok:

NeSSi, Estera, witam :-):-):-)
NeSSi, ja mam termin z OM na 03.01. Ale USG w 12 tyg, które podobno jest najbardziej dokładne, pokazała też 31.12 :-)
Dla mnie też najważniejsze jest, żeby malutka posiedziała w brzuszku tak długo, jak będzie potrzebowała, ale jak bym mogła wybierać, to chyba wolałabym grudzień.
Mała byłaby w sumie rok do przodu ... i np. do przedszkola mogłaby iść w wieku 2,5 roku ... a nie dopiero 3,5 jak styczniowe dzieciaczki. Ale co ma być to będzie. Najważniejsze, żeby byłą zdrowiutka:-)

Powodzenia dla wszystkich remontujących ;-) Nas na szczęście to nie czeka. 8 miesięcy temu wprowadziliśmy się do nowego mieszkanka i malutki pokoik w sumie w ogóle nie był używany ... od początku czekał na maluszka :-) Trzeba było tylko meble poustawiać ... ale i to nam trochę zajęło, bo wersji było chyba 6 czy 7 :zawstydzona/y:
Teraz najwyższa pora pokoik zaopatrzyć, bo oprócz spadkowego łóżeczka i paru ciuszków niewiele mamy ... kupiliśmy dopiero 3 pajacyki i zamówiliśmy pościel ... a na liście zakupów ciągle coś nowego się pojawia :szok:

astrid5, znalazłam fajną stronkę, gdzie podają wagę maluszków w poszczególnych tygodniach: Waga płodu w ciąży : Dziewięć miesięcy

Miłego dzionka :)
 
Ja nie wiem ile moje teraz waży bo na ostatniej wizycie nie mierzyliśmy dokładnie bo byłam po połówkowym badaniu i jak nie mierzyliśmy to nie mogę sobie wyliczyć :) pamiętam że kość udowa miała 5cm :-D tylko tyle :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny powiedźcie mi ile ważą wasze maluszki?
Mój Bartuś w ubiegły wtorek (25 tydzień) ważył 1080 i ginekolog stwierdził, że zapowiada się duży chłopak.
Nie mam porównania, bo z pierwszą córką nie było możliwości ważenia płodu.
Z góry dziękuję za informacje:-)
mój lekarz też powiedział zebym nie spodziewala sie małego dziecka...
 
Umieram po zajęciach!! Pan bardzo miły trzymał nas 3 godziny w sali!! 3 godziny!! 3 godziny!!!:wściekła/y::no::szok: Myślałam, że jajko zniosę... I do tego siedzenia taka głodna byłam, że zjadłabym wszystko!! I plecy bolą teraz i pupa i jest niefajnie :-( Nie lubię poniedziałków!!


Kalkulator wagi płodu
To jest stronka na której jest kalkulator wagi płodu :-)
Mój synek jak byłam ostatnio u lekarza (18.09) ważył 680 g ;-)

A co do książki KRYSZTAŁOWY ANIOŁ ...
Ona ma ponad 500 stron :-) Przeczytałam ją w jeden dzień tak mnie skubana wciągnęła :-D

I polecam też książkę ... Zapomniałam tytułu ... :cool: Coś tam bliźniak...

CIEŃ BLIŹNIAKA!! Książka tak fajna, że jak ją skończyłam czytać o 3 w nocy, to biednego śpiącego obok męża musiałam obudzić, żeby opowiedzieć :-)
A później zasnąć nie mogłam :-p:-D:-):szok:
 
reklama
A co do książki KRYSZTAŁOWY ANIOŁ ...
Ona ma ponad 500 stron :-) Przeczytałam ją w jeden dzień tak mnie skubana wciągnęła :-D

I polecam też książkę ... Zapomniałam tytułu ... :cool: Coś tam bliźniak...

CIEŃ BLIŹNIAKA!! Książka tak fajna, że jak ją skończyłam czytać o 3 w nocy, to biednego śpiącego obok męża musiałam obudzić, żeby opowiedzieć :-)
A później zasnąć nie mogłam :-p:-D:-):szok:[/QUOTE]

owszem, ksiazka ma ponad 500 stron, ale tez ma bardzo duze litery:rofl2: i oprocz tego, ze jest wciagajaca, to dzieki tym literom tak szybko sie czyta:-p
 
Do góry