reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam dziewczynki.
Byłam wczoraj na USG (dodatkowym). Jestem wg OM w 22,3 tyg. Z USG wynika 23,6 tydz.
Nasz synuś waży 615 g. Kawał chłopa. Inne pomiary dzidzi w nornie. Główke jeszcze ma dość dużą - wskazuje na 24 tydz.

Na USG dodatkowym byłam ponieważ musiałam iśc na kontrole szyjki macicy. 3 tyg temu wyszło, że mam ja lekko skróconą. Wczoraj wyszło, że szyjka jest zamknięta i .... dłuższa o 3 mm od ostatniego pomiaru. Za 4 tyg kolejna kontrola szyjki.
Moje łożysko nadal jest w położeniu sprzed 3 tygodni czyli przodowanie brzeżne lewe.

Troszeczkę sie uspokoiłam tym USG, ale nadal muszę uważać. Zwolnienia nie dostałam. Zreszta i nie prosiłam ;-).

Ale za to wczoraj dopadł mnie katar ostry (ja zawsze mam rakie katary na 102) i bolace gardło. Pół nocy nie spałam, bo nie potrafie spać z "otwartą gębą". ;-)

Dzidzia kopie coraz mocniej. Lubię te kopanie - nawet w nocy ;-).

Imienia jeszcze nie wybraliśmy - nie mozemy sie zgodzić z mężem ;-).

Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny gratuluje dobrych wieści dzieciaczki są coraz większe ale w koncu rosna zdrowo ,nie do końca będą ważyć po 300g muszą w koncu przybierać :-D

ja to czekam aż moje będzie duże taka spokojniejsza będe niż jak ma to 360g :sorry:
ciekawa jestem ile za 2 tygodnie będzie mieć może się uda wyliczyć :tak:może teraz ma z 500g ;-)

moja córcia urodziła się 3800g ale była mocno opita wodami spadła do 3450g w 2 dobie wiec sporo i tak ważyła :sorry:ale przy porodzie mnie porozrywała na maksa szwów miałam w środku sporo i do tego krocze nacięte wiec teraz się też boję że tak z drugim będzie a jakby było jeszcze większe :szok:
 
Pozdrawiam Was:)
Ja mam termin na 17 stycznia....już nie mogę się doczekać.To moja druga ciąża,mam synka 6 letniego i teraz czekamy na ....córeczkę.Tak na 100 proc lekarz jeszcze nie mówi ,ale siusiaka nie widać.Nieważne ,najważniejsze żeby wszystko było O.K.

dbajcie o siebie i swoje maleństwa:):):)
Witam nową stycznióweczkę:):happy:
 
No i jestem spowrotem:-D:-D:-D
Dzidzia ma się dobrze, z tego co zobaczyła doktor na usg rozwija się prawidłowo i jest zdrowa. Mały leniuszek nie chciał za bardzo się wiercić ale pomachała do mamusi :-):-):-):-). Prawdopodobnie dziewczynka, choć nie na 100% bo zasłaniała się skutecznie. A ja myślę że jednak baba będzie ;-);-);-);-) Najważniejsze że jak dotąd wszystko oki.
 
Witam mamuśki .
Przepraszam, nie chcialam.
A poza tym tak jak napisalam, kazdy organizm jest inny, u Ciebie tak za pewne nie bedzie, bo malutko przytylas, a ta moja kolezanka do 6mies. to juz wazyla +20, a potem znowu przytyla i razem wyszla na +30, wiec spokojnie, na pewno nie bedzie tak u Ciebie!
A ja wtedy przytylam, ale nie bylam w ciazy, to pewnie tez inaczej.
Spokojnie, nie bedzie zle.

W ramach pocieszenia dla wszystkich którym sie wydaje że za duzo przytyły znajoma mojej przyjaciólki przytyła ........ chwila grozy 50 kg, nie wiedziałam że tyle można a teraz wygląda jak szczawik :-):-)
więc jak dobijemy nawet do 20 kg to nie tak źle..
taki miz akcent na pocytek dnia po sniadanku:-D
 
Witam mamuśki .


W ramach pocieszenia dla wszystkich którym sie wydaje że za duzo przytyły znajoma mojej przyjaciólki przytyła ........ chwila grozy 50 kg, nie wiedziałam że tyle można a teraz wygląda jak szczawik :-):-)
więc jak dobijemy nawet do 20 kg to nie tak źle..
taki miz akcent na pocytek dnia po sniadanku:-D
hej edix
50 kg ?????? szok!! i zrzuciła ?? a nie miała problemów z serduchem ??
 
Ja póki co przytyłam 8 kilo ;-). Brzuch mam przebrzusiasty ;-) wszyscy komentują "ale wielki" ;-). Ale nogi bez zmian. zakładam stare dzinsy, ale suwaka juz nie zapne ;-) - na gumkę ;-)
 
Ja póki co przytyłam 8 kilo ;-). Brzuch mam przebrzusiasty ;-) wszyscy komentują "ale wielki" ;-). Ale nogi bez zmian. zakładam stare dzinsy, ale suwaka juz nie zapne ;-) - na gumkę ;-)
ja też przytyłam 8 i każdy mówi ze jak na początek 6 miesiąca to mały, w spodnie wejdę ale się nie zapnę, zakupiłam ciążówek kilka par i zamierzam w nich śmigać do końca. Przy okazji - wybierzcie sie dziewczyny do terranowy - mają tam spodnie z szeroką gumą - dokładnie takie jak ciążowe (moim zdaniem to są spodnie ciążowe) za 19.90. Jakość jak to w terranovie po naszej ciąży już będą do śmieci, ale uważam że warto. Ja zakupiłam białe, czarne i fioletowe :-)
 
reklama
Z tego co wiem to ydrowa jak kon ,

Jolcia To witam w klubie ,7 kilo to bylo 3 tygodnie temu a r.eakcje na brzuch to chyba bede nagrzwac , w poczekalni u gina to laski byly w szoku ze to 18 tydz. a jak sie dowiedzialy ze to podwojne doladowanie to w jeszcze wiekszym , ja juz tylko w ciazowkach biegam bo nic innego nie wejdzie i dresiara sie ze mnie zrobila,..
 
Do góry