reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
DZIEŃ DOBRY:-)

Mój Wiki ma zapalenie dziąseł, jest na antybiotyku, gorączka cały czas prawie 40 st, koszmar, prawie nie śpi a ja razem z nim, nie daję już rady...



zdrówka dla Wikiego:tak:


Dziewczyny będzie synuś!!!! Na 90%:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d

u nas też chłopak. Wyczekiwany, wyproszony... rozbeczałam się jak zobaczyłam "go" dzisiaj mięzy nogami :-)

Niestety usg 3d nie dało się zrobić, młody wcisnął się za miednicę tak, że w żaden sposób nie było szans zrobic poprawnego obrazu. Wychodziły jakieś kosmiczne... a sprzęt ma najlepszy u nas. W każdym razie wszystko jest w porządku, dzidziuś zdrowy, serce zdrowe, mózg prawidłowy etc. To chyba najważniejsze.


Oliwia troszkę lepiej, choć z jedzeniem tragedia. :(

Uciekam przed TV troszkę.


gratuluje synków:-)


Witam wieczorowa araczej nocna pora , chyba wasze trzymanie kcukow pomaga dziekuje wam bardzo , Moj maz nie ma raka , ale wykryli krwiaka wiec jutro lekarz napewno bedzie tez nerlolog i konsultacja jak to leczyc. Jestesmy juz po wizycie u specjlity ktory mnie bardzo uspokoil i mam nadzieje ze jutrzejszy a raczej dzisiejszy dzien tez przyniesie pozytywne wiadomosci , moze nie trzeba bedzie operowac tylko do sie wyleczyc tabletkami.Jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow.


uffff to bardzo się ciesze że nie jest to rak:-)


!!!!

a nas piłkarze "znowu" mieli pecha :sorry: powinni wymienić cały skład i poszukać na podwórkach piłkarzy.


mój M mówi że wszystkich zmienić jedyne to Smolarek mógłby zostać no i jeszcze ten obcokrajowiec (zapomniałam jak się nazywa);-)a tak to reszta do d...:sorry:


Witam kobietki... Nie pisałam nic wczoraj, bo późno wróciłam...:tak: byłam na USG, dzidzia zdrowa, waży już 530 gram :tak: wg USG dzidzia jest o tydzień starsza, czyli wg tego USG termin byłby na 2 stycznia, no zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :-)
Płeć nadal nieznana...:eek::eek::eek: wiecie co kobietki, moja dziecko jest tak wstydliwe, że przez 40 minut nie zmieniło pozycji i miało tak zaciśnięte nogi, że lekarz z żadnej strony nie mógł podejrzeć...Lekarz sam się dziwił, że tak mocno trzyma nóżki...Hm...a mamusia i tatuś prosili maleństwo, żeby się okazało:sorry::sorry::sorry: byłam trochę zawiedziona...za mocno nastawiłam się, że poznam płeć...Już straciłam nadzieję, że poznam płeć do porodu...:no:

A zapomniałam napisać, że moja córcia się rozchorowała :-( Ma straszny katar i gorączkę...to na pewno zaraz i ja będę chora, w nocy bolało mnie gardło...wstrętne choróbska!!!


no faktycznie wstydliwa znając mnie to ja bym poskakała aby dzidzia inaczej się obruciła:-Dale na szczęście synek się nie krył co gin mógł fajnie nastawić że widział elegancko;-)zdrówka dła córci:tak:


Wczoraj w necie wyszukalam info ze drugie dziecko nie zawsze jest wieksze niz pierwsze to jest tak ze jezeli drugie dziecko jest tej samej płci co pierwsze to będzie wieksze, jezeli drugie dziecko jest innej plci niz pierwsze to bedzie mniejsze lub podobne wagoo ale raczej nie wieksze i to by sie zgadzalo moj starzy brat wazyl jakies 2,900kg a ja jako drugie dziecko 2,100kg...


prosze nie strasz mnie:shocked2:mój synek miał 3640 i 56 cm a teraz będe mieć drugiego synka i mam nadzieje że nie będzie dużo większy grubszy bo wtedy nie dam rady urodzić:sorry:ech mam nadzieje że jednak będe mieć cc :sorry:


Witam porannie także z kawusią, życzę wszystkim miłego dzionka, mój mąż poszedł wlaśnie na rozmowę kwalifikacyjną, chodzi już od kilku dni codziennie. Jeśli chodzi o wczorajszą rozmowę to firma wydaje sie spoko i jak cos to mają sie odezwać dzisiaj do 16. Kurcze, ale bym chciała żeby wszystko sie poukładało i żebyśmy wyszli na prostą>


kciuki za rozmowe:tak:


Witam! ja tylko na chwilę, cały czas gdzieś latam. na ostatniej wizycie u ginekologa okazało się, że mam anemię, a szczawiany wapnia mogą świadczyć o piasku w nerkach. Dodatkowo jeszcze lekarka pobrała mi wymaz z pochwy i dzisiaj wstępnie okazało się, że mam drożdżycę i waginozę :-( więc znowu do lekarza... i jeszcze przeziębienie męczy :-( dlatego życzę wszystkim Mamom dużo zdrówka!


ojojoj zdrówka :tak:
 
Patrysia86 nie chce cie straszyc ale tak jest,nie martw sie jednak bo nie musi byc duzo wiekszy, dla pocieszenia powiem ci ze ja urodzilam synka ktory wazyl 4,070i mial 60cm:-)
 
Hej dziewczynki u mnie zmeczenie bierze górę nad całą resztą............
Wogóle czuje sie jak słoń, tyję choc jem tak jak przed ciaza i wogóle czuje sie WIELKA, cięzko mi sie z tym oswoić:eek:

Pysia510, ja ostatnio stwierdzilam ze nie wiem jak to bedzie w 9mies, bo ja choc brzuszek malutki i ledwo widoczny, to mam +5,5kg , a czuje sie jakbym miala w brzuchu z +10kg, mam wrazenie ze jest taki ciezki a ja cala sie zaczynam czuc jak slon w skladzie porcelany.

Witam wieczorowa araczej nocna pora , chyba wasze trzymanie kcukow pomaga dziekuje wam bardzo , Moj maz nie ma raka , ale wykryli krwiaka wiec jutro lekarz napewno bedzie tez nerlolog i konsultacja jak to leczyc. Jestesmy juz po wizycie u specjlity ktory mnie bardzo uspokoil i mam nadzieje ze jutrzejszy a raczej dzisiejszy dzien tez przyniesie pozytywne wiadomosci , moze nie trzeba bedzie operowac tylko do sie wyleczyc tabletkami.Jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow.


Brdzo sie ciesze!Mam nadzieje ze szybko uda sie meza wyleczyc i ze operacja nie bedzie potrzebna, trzymam kciuki!!!


no to musze przyznac ze duza twoja dzidzia jest ja jestem w 22tygodniu i 5 dniu a moja dzidzka 2 dni temu wazyla 385gram...ale wiadomo najwazniejsze ze zdrowa:-)
Wczoraj w necie wyszukalam info ze drugie dziecko nie zawsze jest wieksze niz pierwsze to jest tak ze jezeli drugie dziecko jest tej samej płci co pierwsze to będzie wieksze, jezeli drugie dziecko jest innej plci niz pierwsze to bedzie mniejsze lub podobne wagoo ale raczej nie wieksze i to by sie zgadzalo moj starzy brat wazyl jakies 2,900kg a ja jako drugie dziecko 2,100kg...


Hmm w przypadku moim i siostry sie sprawdzilo, bo ona jest starsza i wazyla 3600 a ja potem urodzilam sie i wazylam 3900:) biedna mamusia


Witam,
Wczoraj byliśmy na usg - okazało się że będziemy mieli drugą dziewczynkę - mała waży 490 gram...
Kurczę gdzieś się przeziębiłam - gardło nawala jakby chciało się zemścić na mnie i jak zawsze to bywa córa wstała lewą nogą... coś mi się wydaje że da czadu dziś w przedszkolu.

Gratuluje córci!
Kuruj sie i nie daj sie chorobie!

Witam porannie także z kawusią, życzę wszystkim miłego dzionka, mój mąż poszedł wlaśnie na rozmowę kwalifikacyjną, chodzi już od kilku dni codziennie. Jeśli chodzi o wczorajszą rozmowę to firma wydaje sie spoko i jak cos to mają sie odezwać dzisiaj do 16. Kurcze, ale bym chciała żeby wszystko sie poukładało i żebyśmy wyszli na prostą>
Domark, swietne wieści, oby tak dalej i historia w niepamięć szybko poszła :)

Trzymam kciuki, zeby sie wszstko ulozylo!!!

Gratuluję mamusiom zdrowych dzieciaczków:-) Ja już się poniedziałku doczekać nie mogę bo idę na drugie badanie prenatalne to podejrzę maluszka:-).Wy też idziecie na to drugie badanie?

Ja mialam usg w 13tyg, potem połówkowe, a teraz dopiero nie wiem kiedy ale chyba pod koniec paz.

Kurcze ale mnie nastraszyłyście. USG połówkowe miałam we wtorek , i dzidzia waży 585gr.:szok: Pani doktor mówi ,ze w normie tyle,że wg tego to 23 tydz i 4 dzień.Mam nadzieję,że nie będę musiała rodzić 4kg dziecka:no:

Moja kolezanka jak robila usg w 12tyg ciazy, to waga i rozmiar dziecka wskazywaly na 14ty tydz.ale u niej w rodzinie ze strony meza, rodza sie dzieci od 4, 200g wzwyz, rekordzista mnial 6kg, wiec ja jej wspolczuje, bo moze byc gigant.

Milego dzionka dla wszystkich!
 
Gratuluję mamusiom zdrowych dzieciaczków:-) Ja już się poniedziałku doczekać nie mogę bo idę na drugie badanie prenatalne to podejrzę maluszka:-).Wy też idziecie na to drugie badanie?
ja idę na drugie ale przeważnie ma sie jedno badanie połówkowe. tak się młody ulozył, że nie można było obejrzec twarzoczaszki i nie dokladnie jest zbadane serduszko i tylko dlatego mam zalecenie na ponowne usg połówkowe
 
Kurcze ale mnie nastraszyłyście. USG połówkowe miałam we wtorek , i dzidzia waży 585gr.:szok: Pani doktor mówi ,ze w normie tyle,że wg tego to 23 tydz i 4 dzień.Mam nadzieję,że nie będę musiała rodzić 4kg dziecka:no:

Mój maluch w 22tc ważył 540g i ginka powiedziała że to jest norma, pierwsze dziecko ważyło 3300, 5 dni po terminie, więc nie wierzę ze to będzie kolosem, tym bardziej, że moja szwagierka też rodziła dwóch chłopców, obydwaj 2 tyg. przed terminem, pierwszy 3600 a drugi 3650 i na tym etapie ciąży jej mały ważył 620g, myślę że mój sazkrab więcej jak 3500 nie będzie ważył.
 
Witam wieczorowa araczej nocna pora , chyba wasze trzymanie kcukow pomaga dziekuje wam bardzo , Moj maz nie ma raka , ale wykryli krwiaka wiec jutro lekarz napewno bedzie tez nerlolog i konsultacja jak to leczyc. Jestesmy juz po wizycie u specjlity ktory mnie bardzo uspokoil i mam nadzieje ze jutrzejszy a raczej dzisiejszy dzien tez przyniesie pozytywne wiadomosci , moze nie trzeba bedzie operowac tylko do sie wyleczyc tabletkami.Jeszcze raz dziekuje za trzymanie kciukow.

Dormark, dobre wieści:-D
trzymamy dalek kciuki, żeby całkiem wyzdrowiał:-D


Ja też ostatnio zrobiłam porządek. Poukładałam rzeczy na trzy kupki.
1. Te co już nigdy nie założe, (brzydki, zniszczone itp)
2. Te co jeszcze założe po ciąży,
3. Te co będę nosić w trakcie ciąży.
Pierwszą kupkę oddałam, drugą schowałam głęboko do szafy w worku, a trzecią odłożyłam spowrotem. Jaki luz się w szafie zrobił :-D


:tak:

Ja obrałam taki sam system, już troche luźniej, ale nie dużo;-):-D
 
Patrysia86 nie chce cie straszyc ale tak jest,nie martw sie jednak bo nie musi byc duzo wiekszy, dla pocieszenia powiem ci ze ja urodzilam synka ktory wazyl 4,070i mial 60cm:-)

Moja kolezanka jak robila usg w 12tyg ciazy, to waga i rozmiar dziecka wskazywaly na 14ty tydz.ale u niej w rodzinie ze strony meza, rodza sie dzieci od 4, 200g wzwyz, rekordzista mnial 6kg, wiec ja jej wspolczuje, bo moze byc gigant.


jakie klopsiki:shocked2::-D ja wam powiem że chciałabym tak żeby mia ło 3 kg.no może 3200 kg.:zawstydzona/y:ja się boje większego dzieciaczka urodzić bo na cc niestety nie jestem pewna ja będe "prosić gina" ale jak jednak zostanie mi sn to nie wiem czy mi się niepowtórzy to co przy pierwszym porodzie:zawstydzona/y::sorry:

LILKA oj tak jak ten czas szybko leci jeszcze troche i bedziemy odliczać do porodu:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pozdrawiam Was:)
Ja mam termin na 17 stycznia....już nie mogę się doczekać.To moja druga ciąża,mam synka 6 letniego i teraz czekamy na ....córeczkę.Tak na 100 proc lekarz jeszcze nie mówi ,ale siusiaka nie widać.Nieważne ,najważniejsze żeby wszystko było O.K.

dbajcie o siebie i swoje maleństwa:):):)
 
Do góry