reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam,

Wczoraj byliśmy na usg - okazało się że będziemy mieli drugą dziewczynkę - mała waży 490 gram...

Kurczę gdzieś się przeziębiłam - gardło nawala jakby chciało się zemścić na mnie i jak zawsze to bywa córa wstała lewą nogą... coś mi się wydaje że da czadu dziś w przedszkolu.

Gratulacje!!!


A kiedy miałaś OM??? Mój chłoptaś waży pół kg, więc niewiele mniej.

A płeć może następnym razem pokaże :-) Choć są dzieciaki co do samego końca nie chcą się pokazać. Mojej koleżance na ostatnim USG pokazała. Ja już wtedy bym nie chciała chyba wiedzieć.

U nas troszkę lepiej, młoda z jedzeniem co nie co więcej. Ale siedzi ze mną te kilka dni.

UCiekam obiad gotować.


Powodzenia dziewczynom na USG.

Ostatnią miesiączkę miałam 04 kwietnia, zawsze regularnie co 26 dni:tak:
 
reklama
Dormark napewno wszystko sie ulozy!!! Musicie myslec pozytywnie i byc silni dla dzieci.
byłam na USG, dzidzia zdrowa, waży już 530 gram :tak: wg USG dzidzia jest o tydzień starsza, czyli wg tego USG termin byłby na 2 stycznia, no zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :-) Płeć nadal nieznana...:eek:
Super Aniu. Najwazniejsze ze dzidzia zdrowa!:-)waga dosyc dosyc jak na chlopca ale wstydliwa jak dziewczynka:tak:Poznania plci zycze na nastepnym usg:-)
Witam,Wczoraj byliśmy na usg - okazało się że będziemy mieli drugą dziewczynkę - mała waży 490 gram...
Gratuluje drugiej CÓRCI!!!Oo sporo wazy, zdrowa dziewczynka:-)mi lekarz powiedzial w 20tyg4dniu ze tak samo sie rozwijaja moje malutkie jak pojedyncze dzieci narazie ale waza jedna 325g druga 310g.
Powrotu do zdrowka zycze!!!

Pasibrzuch oj niedobrze..wszystko naraz.Nie martw sie i jedz duzo zelaza! Podobno zelazo lubi kwas wiec popijaj sokiem pomaranczowym np..absolutnie nie jedz w tym czasie jogurtow, mleka, zadnego nabialu..Ja tez mialam teraz drozdze ale wzielam 6 tabletek dopochwowo clotrimazolum i juz jest ok.Zdrowiej szybko!!!
 
Ostatnia edycja:
dzieki za info. Skocze do tej terranowy, bo ostatnio kupiłam sobie spodnie jesienne za...179 PLN. Inne były jeszcze droższe ;-(.
Za tydzień ide na wesele wiec kupiłam jako taka ładna bluzkę - 149 PLN.

Straszne ceny ;-(. Zdzieraja na okazji. Ale też mam nadzieje pobrykac w nich do konca ciazy.
 
Pozdrawiam Was:)
Ja mam termin na 17 stycznia....już nie mogę się doczekać.To moja druga ciąża,mam synka 6 letniego i teraz czekamy na ....córeczkę.Tak na 100 proc lekarz jeszcze nie mówi ,ale siusiaka nie widać.Nieważne ,najważniejsze żeby wszystko było O.K.

dbajcie o siebie i swoje maleństwa:):):)
witam ja tez mam termin na 17stycznia;-)i rowniez to moje drugie dziecko rowniez mam synka ale 3 letniego i tez czekam na córeczke choc gin na 100%nie powiedziala ale siusiaka nie widac i powiedziala ze wydaje jej sie ze dziewczynka;-)
pozdrawiam serdecznie:tak::tak::tak:
 
Witam wieczorkiem
Dzisiaj widzę wysyp chłopaczków - wszystkim gratuluję.:tak:
kurcze ja też na duphstonie - ale dla dzidzi mogę wyglądać jak szafa:-)
no to bedziemy dwie szafy:-D:-D:-D
Witam porannie także z kawusią, życzę wszystkim miłego dzionka, mój mąż poszedł wlaśnie na rozmowę kwalifikacyjną, chodzi już od kilku dni codziennie. Jeśli chodzi o wczorajszą rozmowę to firma wydaje sie spoko i jak cos to mają sie odezwać dzisiaj do 16. Kurcze, ale bym chciała żeby wszystko sie poukładało i żebyśmy wyszli na prostą>

Domark, swietne wieści, oby tak dalej i historia w niepamięć szybko poszła :)
trzymam kciuki
Witam dziewczyny
Gratuluje zdrowych maluchów:tak::tak::tak:
Ja właśnie wybieram się na usg więc trzymajcie kciukasy ;-);-);-)
Jeju tak się denerwuję że nie mogłam spać całą noc.:confused2::confused2::confused2:. Mam nadzieje że dzidzia zdrowa...
Miłego dzionka :-D:-D:-D zdam relacje po powrocie:-):-):-)
powodzenia:tak:
Ja po lekarzu i dostałam antybiotyk, bo do gardła dołączyła biegunka, ale mam opory psychiczne przed połknięciem tabletki, więc na razie smekta, płukanie gardła solą i syropek mam nadzieję że pomoże.



Sylwia, też mogę coś powiedzieć na ten temat. Mój syn nigdy nie zaczynał pierwszy, ale jak ktoś z nim zaczynał to oddawał podwójnie i większość dziekaków leciała wtedy na skargę do Pani lub rodziców, ale nikomu nigdy krzywdy nie zrobil, a mimo tego był przez Panią traktowany jak ten najgorszy, za to on ciągle lądował w szpitalu, popchnięty na ślizgawce ze złamanym stałym zębem ( aż nerw był na wierzchu), rzucony ogryzkiem i w oko wbiła się łuska od pestki, jak mówiliśmy o tym wychowawczyni to chowała głowę w piasek. Kiedyś była sytuacja że chłopiec dwa razy większy i grubszy go uderzył więc Hubert mu oddał i mamusia przyleciała na skargę. Ja z tych nerwów już mówiłam żeby on też skarżył, ale on mi wtedy mówił, mamo tyle razy mówiłaś mi że skarżenie to najgorsze co może być a teraz mówisz żebym to robił, więc dałam sobie spokój.
Ale pocieszające jest to że i on i inne dzieciaki wyrosły już z takich zachowań i jest spokój, trzeba cierpliwie przeczekać.

Dormark, trzymamy kciuki i czekamy na same dobre wieści.
mam nadzieje,ze to minie:tak:a od dzieci to rodzice sa jeszcze gorsi:tak:
Witam dziewczynki.
Byłam wczoraj na USG (dodatkowym). Jestem wg OM w 22,3 tyg. Z USG wynika 23,6 tydz.
Nasz synuś waży 615 g. Kawał chłopa. Inne pomiary dzidzi w nornie. Główke jeszcze ma dość dużą - wskazuje na 24 tydz.

Na USG dodatkowym byłam ponieważ musiałam iśc na kontrole szyjki macicy. 3 tyg temu wyszło, że mam ja lekko skróconą. Wczoraj wyszło, że szyjka jest zamknięta i .... dłuższa o 3 mm od ostatniego pomiaru. Za 4 tyg kolejna kontrola szyjki.
Moje łożysko nadal jest w położeniu sprzed 3 tygodni czyli przodowanie brzeżne lewe.

Troszeczkę sie uspokoiłam tym USG, ale nadal muszę uważać. Zwolnienia nie dostałam. Zreszta i nie prosiłam ;-).

Ale za to wczoraj dopadł mnie katar ostry (ja zawsze mam rakie katary na 102) i bolace gardło. Pół nocy nie spałam, bo nie potrafie spać z "otwartą gębą". ;-)

Dzidzia kopie coraz mocniej. Lubię te kopanie - nawet w nocy ;-).

Imienia jeszcze nie wybraliśmy - nie mozemy sie zgodzić z mężem ;-).

Pozdrawiam
super ,ze wszystko ok,a jakądlugą masz szyjke/?
 
Pozdrawiam Was:)
Ja mam termin na 17 stycznia....już nie mogę się doczekać.To moja druga ciąża,mam synka 6 letniego i teraz czekamy na ....córeczkę.Tak na 100 proc lekarz jeszcze nie mówi ,ale siusiaka nie widać.Nieważne ,najważniejsze żeby wszystko było O.K.
dbajcie o siebie i swoje maleństwa:):):)

Witamy i gratuluje córeczki:)

Witam mamuśki .
W ramach pocieszenia dla wszystkich którym sie wydaje że za duzo przytyły znajoma mojej przyjaciólki przytyła ........ chwila grozy 50 kg, nie wiedziałam że tyle można a teraz wygląda jak szczawik :-):-)
więc jak dobijemy nawet do 20 kg to nie tak źle..
taki miz akcent na pocytek dnia po sniadanku:-D

tez znam jedna taka osobe, ale miala ostre zatrucie ciazowe i jakies zaburzenia gospodarki wodnej, bo ona doslownie spuchła, gromadzila mase wody:((
A po ciazy faktycznie przeszlo wszystko, widac hormony ciazowe na nia dobrze nie wplywaly, albo miala zaburzony ich poziom.

Ja póki co przytyłam 8 kilo ;-). Brzuch mam przebrzusiasty ;-) wszyscy komentują "ale wielki" ;-). Ale nogi bez zmian. zakładam stare dzinsy, ale suwaka juz nie zapne ;-) - na gumkę ;-)

nio ja na razie prawie +6kg, a brzuszek jeszcze malutki, ale widze ze teraz ruszyl z miejsca wiec tylko patrzec jak mi smignie do przodu:)
w spodnie sprzed ciazy, wchodze tylko elastyczne:)
 
Cześć dziewczyny!:-)
Pisałam już do Was wcześniej, ale z braku czasu się nie udzielałam.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w Wasze szeregi…?;-)
Termin porodu (według OM) wypada na 08 stycznia, ale myślę i liczę na to, że będzie wcześniej – byle w styczniu.:-p Mam już synka Michasia, również ze stycznia (30), a ja „urzęduję” najczęściej na lutówkach 2008.
Będzie mi miło Was bliżej zapoznać!
Pozdrawiam!
 
Cześć dziewczyny!:-)
Pisałam już do Was wcześniej, ale z braku czasu się nie udzielałam.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w Wasze szeregi…?;-)
Termin porodu (według OM) wypada na 08 stycznia, ale myślę i liczę na to, że będzie wcześniej – byle w styczniu.:-p Mam już synka Michasia, również ze stycznia (30), a ja „urzęduję” najczęściej na lutówkach 2008.
Będzie mi miło Was bliżej zapoznać!
Pozdrawiam!
Witam serdecznie w gronie styczniówek :):happy:
 
reklama
Hurrra nie trzeba operowac jest to jakies stary krwiak ktory sie sam wchlonie a m mial obiawy przez stres , i malo snu, ma sie oszczedzac i zwolnic tempo. Pozatym dziekuje
wam kochane nie ma jak bb. Ja od poczatku ciazy porzytylam 4 kg ale kazdy jak mnie widzi twierdz, ze mam maly brzuch. Moj maly skarb calymi dniami spi a za to wieczorem to chyba dyskoteke wyprawia brzuchu.Kiedys slyszalam taka opinie , ze jak sie ma jasna kreske na brzuchu to bedzie chlopczyk a jakaciemna to chlopczyk? Czy wam sie zgadza ?Bo ja mam bardzo jasna i rzeczywiscie bede miala chlopczyka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry