reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam! ja tylko na chwilę, cały czas gdzieś latam. na ostatniej wizycie u ginekologa okazało się, że mam anemię, a szczawiany wapnia mogą świadczyć o piasku w nerkach. Dodatkowo jeszcze lekarka pobrała mi wymaz z pochwy i dzisiaj wstępnie okazało się, że mam drożdżycę i waginozę :-( więc znowu do lekarza... i jeszcze przeziębienie męczy :-( dlatego życzę wszystkim Mamom dużo zdrówka!
 
reklama
Gratuluję mamusiom zdrowych dzieciaczków:-) Ja już się poniedziałku doczekać nie mogę bo idę na drugie badanie prenatalne to podejrzę maluszka:-).Wy też idziecie na to drugie badanie?
 
chorutkom zdrówka życzę!!
morka -jakie drugie badanie? Ja miałam jednoUSG na ostatniej wizycie u gin prowadzącej, a 16 września idę na USG 3d do innego gin - mam nadzieje że z niego wyniosę same dobre wieści i ładne zdjęcia ;-)

kawka wypita, idę układać ciuszki dla maleństwa które wczoraj dostaliśmy od znajomych:-D
 
ja pod kątem poprawnego działania wszystkich organów - szczególnie serduszka - chcę iść własnie na to usg3d :tak:niestety płatne i drogie, ale zrobione przez fachowców od badań prenatalnych:tak:
 
Ja po lekarzu i dostałam antybiotyk, bo do gardła dołączyła biegunka, ale mam opory psychiczne przed połknięciem tabletki, więc na razie smekta, płukanie gardła solą i syropek mam nadzieję że pomoże.

Wiecie co ,jak mnie wkurzają rodzice co wychowują swoje dzieci na takich ''mymlusów''-jak odbierałam małego ze szkoły to jego kolega mówi do mamy ,ze Oskar to go w plecy dzisiaj na spacerze uderzył i go te plecy bolą,a mój łobuz mówi ,ze przez przypadek bo ktoś go popchnął,a ta mama do mnie ze jej Kubuś nigdy nie kłamie i nie wiem jakby co sie stało ,conajmniej jakby mu ręke Oskar urwał .Ciekawe co dalej bedzie ,może bedzie skarżył ,ze ktos na niego patrzy:szok:Moim zdaniem dzieci powinny umieć między sobą konflikty rozwiązywać a nie odrazu dorosłych na pomoc wołac:tak:A najlepsze sa właśnie te matki które by za dziecko nawet mówiły jakby się dało:wściekła/y:

Sylwia, też mogę coś powiedzieć na ten temat. Mój syn nigdy nie zaczynał pierwszy, ale jak ktoś z nim zaczynał to oddawał podwójnie i większość dziekaków leciała wtedy na skargę do Pani lub rodziców, ale nikomu nigdy krzywdy nie zrobil, a mimo tego był przez Panią traktowany jak ten najgorszy, za to on ciągle lądował w szpitalu, popchnięty na ślizgawce ze złamanym stałym zębem ( aż nerw był na wierzchu), rzucony ogryzkiem i w oko wbiła się łuska od pestki, jak mówiliśmy o tym wychowawczyni to chowała głowę w piasek. Kiedyś była sytuacja że chłopiec dwa razy większy i grubszy go uderzył więc Hubert mu oddał i mamusia przyleciała na skargę. Ja z tych nerwów już mówiłam żeby on też skarżył, ale on mi wtedy mówił, mamo tyle razy mówiłaś mi że skarżenie to najgorsze co może być a teraz mówisz żebym to robił, więc dałam sobie spokój.
Ale pocieszające jest to że i on i inne dzieciaki wyrosły już z takich zachowań i jest spokój, trzeba cierpliwie przeczekać.

Dormark, trzymamy kciuki i czekamy na same dobre wieści.
 
reklama
Kurcze ale mnie nastraszyłyście. USG połówkowe miałam we wtorek , i dzidzia waży 585gr.:szok: Pani doktor mówi ,ze w normie tyle,że wg tego to 23 tydz i 4 dzień.Mam nadzieję,że nie będę musiała rodzić 4kg dziecka:no:
 
Do góry