reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

No to się pochwalę :)
Chłopak będzie. Coś tak czułam. Cały czas jak mówiłam o dziecku mówiłam w wersji męskiej. Jakoś nie mogłam się przestawić na wersję nijaką lub żeńską :-D
Na usg doktor stwierdził, że czaszka, mózg, serduszko, kręgosłup i wszystkie inne ważne narządy są prawidłowe. Kręgosłup, górna warga też są całe.
Waży 365 gram. Wyliczony termin z pomiarów 23.01.2010. Wiek ciąży z pomiarów 20 tydzień 3 dzień.
Obwód główki 17,51 cm,
Obwód brzuszka 15,72 cm,
Długość kości udowej 3,33 cm.
Łożysko na przedniej ścianie macicy. Tętno 146.

A skubaniec nogi trzyma na samym dole... więc nic dziwnego że mnie boli cały dół... Szczególnie jak długo posiedzę ... :-D
W czasie USG chyba z kilka razy pozycje zmieniał, ciągle się kręcił. Taki jakiś wstydliwy bo cały czas zasłaniał buzię rączkami. ;-) Ale fisiorka było wyraźnie widać. Widzieliśmy jak ssie palec i jak ziewa.
Gratuluję:-)
Witam porannie u mnie chumor tragedja, dzisiaj jade na 13 z mezem do szpitala na tomografie podejrzewaja u mnojego M raaka albo goza mozguprawie cala noc przeplakalam. Odezwe sie pozniej.
Kubiaczka gratuluje synka.
Dużo sił i wiary, że bedzie dobrze:tak:
Witam porannie. Słoneczko świeci więc zaraz gdzieś wyruszymy z chałupy, bo tu takich dni ostatnio jak na lekarstwo:-)
Miłego dnia
 
reklama
Kubiaczka gratuluje synka!!!A ja tak szukalam siusiaka wczoraj u nas, bo wlasnie tez strasznie czulam chlopcow i mowilam o nich w rodzaju meskim..i dalej nie wierze ze sa 2 dziewczynki..Jak nie zobacze na 3D to nie uwierze..bo na tym zwyklym usg to tak malo wyraznie widac. A wy byliscie na 3D?

Przyznajcie się która trafila 12mln w totka???:-D:tak:Bo ja znowu NIC:crazy: a M wysłał zakladow za 100zl..

Ide spac. Spokojnej nocki!

Anulka, na 3D na pewno lepiej widac, ja bylam w 19tyg na 3d i byla cipeczka:)

A co do totolotka, to ja mam 3ke, ale nie martw sie, chyba nikt nie trafil 6tki wiec bedzie kolejna szansa na wiecej:)
 
Witam wszystkich serdecznie:-) jestem tu nowa ale strasznie chcę dołączyć do Was drogie styczniówki :tak:Termin mam na 22 stycznia 2010 !!! Ale martwię się czy dotrwam do terminu :-(Mam problem z łożyskiem... nisko ułożone. Jestem na l4 i się zamartwiam :zawstydzona/y: Mój gin nastraszył,mnie że może się zacząć odklejać co może sie skończyć krwotokiem! Nie chce stracić mojego maleństwa- staralismy sie z mężem prawie rok. Mam juz synka (4l.), który czeka niecierpliwie na rodzeństwo... Czy któraś z Was miała, albo ma problemy z łożyskiem? Czy jest się czym martwić?
:zawstydzona/y:
 
Witam wszystkich serdecznie:-) jestem tu nowa ale strasznie chcę dołączyć do Was drogie styczniówki :tak:Termin mam na 22 stycznia 2010 !!! Ale martwię się czy dotrwam do terminu :-(Mam problem z łożyskiem... nisko ułożone. Jestem na l4 i się zamartwiam :zawstydzona/y: Mój gin nastraszył,mnie że może się zacząć odklejać co może sie skończyć krwotokiem! Nie chce stracić mojego maleństwa- staralismy sie z mężem prawie rok. Mam juz synka (4l.), który czeka niecierpliwie na rodzeństwo... Czy któraś z Was miała, albo ma problemy z łożyskiem? Czy jest się czym martwić?
:zawstydzona/y:
Witamy nową stycznióweczkę:happy:
Nie martw się i nie myśl o najgorszym, doskonale Cię rozumiem. Odpoczywaj jak najwięcej i dużo leż:tak:Napewno wszystko będzie dobrze:happy:
 
Witam wszystkich serdecznie:-) jestem tu nowa ale strasznie chcę dołączyć do Was drogie styczniówki :tak:Termin mam na 22 stycznia 2010 !!! Ale martwię się czy dotrwam do terminu :-(Mam problem z łożyskiem... nisko ułożone. Jestem na l4 i się zamartwiam :zawstydzona/y: Mój gin nastraszył,mnie że może się zacząć odklejać co może sie skończyć krwotokiem! Nie chce stracić mojego maleństwa- staralismy sie z mężem prawie rok. Mam juz synka (4l.), który czeka niecierpliwie na rodzeństwo... Czy któraś z Was miała, albo ma problemy z łożyskiem? Czy jest się czym martwić?
:zawstydzona/y:
Witamy nową mamusie.
Ja też mam nisko łożysko ale lekarz mnie nie straszył tak jak twój, nisko ułożone nie znaczy przodujące.. mówił że może zdarzyć sie plamienie , ale zwykle jest tak że na tym etapie ciąży zwykle łożysko idzie do góry wraz ze wzrostem macicy, wiec głowa do góry
 
Witam porannie u mnie chumor tragedja, dzisiaj jade na 13 z mezem do szpitala na tomografie podejrzewaja u mnojego M raaka albo goza mozguprawie cala noc przeplakalam. Odezwe sie pozniej.

Dormark trzymaj sie! Na pewno jest Ci cholernie ciezko, ale ja wierze ze te obawy o najgorsze zostaną dzis rozwiane. Musza tylko zdiagnozowac przyczyny, zeby mogli im zaradzic.
Musi byc dobrze!

Dziewczyny macie kurtkę albo płaszcz na jesień;zimę? jestem załamana, w necie nic nie ma, przecież ciężarówy nie siedzą non stop w domu! a moje kurtałki nie ogarniają już brzuszka;-)

Dorcia ja na razie w kazdą kurtke sie mieszcze z luzem, wiec chyba jeszcze ze 2 mies bede miala wczym chodzic, a w 9tym zobaczymy, moze cos pozycze od siostry:)Ale nie bede kupowac bo mi szkoda kaski.



Witam Dziewczyny Słonecznie:) Na szczęście dziś wolne od pracy (huraa):tak::laugh2:. Jedyne co mnie czeka to wypad po zakupy;/ Niestety sama bo mąż pracuje od 5:00 do 18:00:-(W delegacji.
Ale oczywiście uwielbiam zakupy:happy: Pewnie wdepnę z ciekawości do sklepów dla maluszka:rofl2:. Ale się dzisiaj nad ranem zerwałam z łóżka:-( złapał mnie straszliwy skurcz w łydce, myślałam że zwariuję. Powiedzcie mi czy Was też co jakiś czas łapie ta nieprzyjemna dolegliwośc.?? Fakt . że rzadko mi się to zdarza bo co 2-3 tyg. :-(Ale niestety w nocy jak spokojnie śpię.. Życzę Wam kobietki miłego i słonecznego Dnia:tak::tak::-)

Paulina ja tez czasem miewalam skorcze, ale pije teraz duzo cacao i biore magnez z wit b6 i jest lepiej. Z reszta od razu pomaga ściagniecie palcy na siebie wiec nie jest zle, szybko bol ustaje.
Mąz mnie tylko pociesza, ze tak bedzie wygladac skorcz porodowy tylko nie w tym miejscu.Boze jak to ma lapac co chwile przez x godzin, to jqa dziekuje, mam nadzieje ze to jednak jest nieco inny bol, no i ze zieczulenie go zmniejszy:)


DormarkDużo sił i wiary w poprawe....
My z moim M mamy dzisiaj 3 rocznice ślubu:-):-):-)
Swoją drogą któraś z was wspominala ze głowa ja boli mnie jakos tez tak głowa i troszke ząb nie wiem czy głowa nie od zęba a moze na odwrot....pogoda z a knem ładniusia zabiore synka na plac zabaw a niech pobawi sie poki jest pogoda.....

Anusia wszystkiego najlepszego z okacji rocznicy!

Witam wszystkich serdecznie:-) jestem tu nowa ale strasznie chcę dołączyć do Was drogie styczniówki :tak:Termin mam na 22 stycznia 2010 !!! Ale martwię się czy dotrwam do terminu :-(Mam problem z łożyskiem... nisko ułożone. Jestem na l4 i się zamartwiam :zawstydzona/y: Mój gin nastraszył,mnie że może się zacząć odklejać co może sie skończyć krwotokiem! Nie chce stracić mojego maleństwa- staralismy sie z mężem prawie rok. Mam juz synka (4l.), który czeka niecierpliwie na rodzeństwo... Czy któraś z Was miała, albo ma problemy z łożyskiem? Czy jest się czym martwić?
:zawstydzona/y:


Witamy nowa styczniówke!
Musisz duzo lezec, a zobaczysz ze bedzie dobrze!!!!
Relaksuj sie i oszczedzaj , a bron boze - tylko sie nie zamartwiaj!!!
 
Dzięki Dziewczyny :-) To fakt, że do przodującego jeszcze trochę brakuje :tak: Prawdopodobnie jednak łożysko nie podskoczy mi już wyżej- wczoraj lekarz stwierdził, że od ostatniego razu się nawet trochę obniżyło, no ale może faktycznie spokojny tryb życia pozwoli donosić do końca pomyślnie moje maleństwo.
Anulka8700 czy Twój ginek też dał same zakazy... nie dźwigać, brak seksu, nie schylać się gwałtownie, itp...??? Przecież to co od niego usłyszałam jest nierealne :szok: szczególnie przy moim 4- letnim synku.
 
Dzięki Dziewczyny :-) To fakt, że do przodującego jeszcze trochę brakuje :tak: Prawdopodobnie jednak łożysko nie podskoczy mi już wyżej- wczoraj lekarz stwierdził, że od ostatniego razu się nawet trochę obniżyło, no ale może faktycznie spokojny tryb życia pozwoli donosić do końca pomyślnie moje maleństwo.
Anulka8700 czy Twój ginek też dał same zakazy... nie dźwigać, brak seksu, nie schylać się gwałtownie, itp...??? Przecież to co od niego usłyszałam jest nierealne :szok: szczególnie przy moim 4- letnim synku.
mój gin powiedział że mam prowadzić oszczedny tryb życia ale żadnych zakazów nie wydał, póki co normalnie funkcjonuje, wrecz dużo jestem na chodzie bo dziennie jeżdżę busem do taty do szpitala i nic mi nie dolega
 
reklama
Witajcie laseczki:-D
Ja wczoraj byłam na wizycie i moje maleństwo na 16 cm, a z nóżkami będzie ok.25 :-) i pokazał mi swoje jajeczka:-D także będzie facet.
Był bardzo leniwy, nie chciał za bardzo się obracać, ale udało się podejrzeć klejnoty:-p
Prawde mówiąc tą wczorajsza wizyta była jakaś taka ekspresowa. Ginka zmierzyła mi tylko ciśnienie, zobaczyła płeć na usg i sprawdziła tętno 146 u/min. i to wszystko. Powiedziała, żebym w przyszłym tygodniu zrobiła usg połówkowe i to wszystko. Acha, jeszcze mam zrobić glukoze, test coombasa, mocz i morfologię.
Na napinający brzuszek mam brać nospe i jakby to się nasilało i stawo regularne, to mam do niej dzwonić. A jeśli to zdarza się tylko czasmi to jest wszystko ok.
Nie sprawdzała mi też szyjki macicy :sorry: a co do ruchów, to trochę zdziwiła się, że jeszcze nic, ale powiedziała,że w najbliżym czasie powinny się już pojawić, więc czekam cierpliwie:-p


ANUSIA, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry