reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziekuje za troske , a co sklonila do takich badan
1utrata mowy
2drwatnienie reki i utrata wladzy w reku
3problemy z zwrokiem
4 bole glowy
przepraszam ale na razie nie jestem w sta nie myslec
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Hej

Nawet nie próbuje nadrobić zaległości na forum. To nie realne.

U mnie remont zakończony :). Teraz pomału sobie sprzątamy. Potem kupujemy komodę dla Antosia i ruszam na zakupy. Choć z zakupami czekam, aż mama będzie mogła ze mną jechać. Na razie ja jeżdżę do niej do szpitala bo wykryto u niej raka piersi i usunięto pierś. Normalnie idzie się załamać. :-(


ojeju dużo siły dla mamy i zdrówka:tak:


A ja z tym moim dzieckiem to się wykończę. Od popołudnia płacze, że boli ją język myślałam że wymyśla, siadła z apetytem do kolacji, i po 2 gryzach zaczęła płakać że nie może jeść bo boli, sprawdziłam to na "kinderkach" i to samo....

Więc chociac jogurt jej dałam. Poszłam zamknąc okno, a ona "Kto to mówi..???" A nikt do iej nie mówił, i mówi że jej się w głowie kręci. Bałam się, że zemdleje zrobiła sie blada i mało kontaktowała....Wyleciałam z nią na dwór, wróciłam po chwili do domu, jutro jadę z nią do lekarza. Normalnie mam dość. Nie wiem co się dzieje, rano mówiła że boli ją brzuch... ręce mi opadają bo nie wiem co się dzieje.

Dobrze, że nasza prywatna lekarka ma termin bo ciężko się do niej dostać :/

Strasznie się martwię co się dzieje. Pewnie skieruje nas na badania


zdrówka dla córci i jak coś do lekarza nie ma co czekac:tak:


No to się pochwalę :)
Chłopak będzie. Coś tak czułam. Cały czas jak mówiłam o dziecku mówiłam w wersji męskiej. Jakoś nie mogłam się przestawić na wersję nijaką lub żeńską :-D
Na usg doktor stwierdził, że czaszka, mózg, serduszko, kręgosłup i wszystkie inne ważne narządy są prawidłowe. Kręgosłup, górna warga też są całe.
Waży 365 gram. Wyliczony termin z pomiarów 23.01.2010. Wiek ciąży z pomiarów 20 tydzień 3 dzień.
Obwód główki 17,51 cm,
Obwód brzuszka 15,72 cm,
Długość kości udowej 3,33 cm.
Łożysko na przedniej ścianie macicy. Tętno 146.

A skubaniec nogi trzyma na samym dole... więc nic dziwnego że mnie boli cały dół... Szczególnie jak długo posiedzę ... :-D
W czasie USG chyba z kilka razy pozycje zmieniał, ciągle się kręcił. Taki jakiś wstydliwy bo cały czas zasłaniał buzię rączkami. ;-) Ale fisiorka było wyraźnie widać. Widzieliśmy jak ssie palec i jak ziewa.


suuuper wieści i gratuluje synka:-)


hej dziewczyny!
Ja dzisiaj byłam w szpitalu w odwiedzinach u kuzynki męża bo dzisiaj urodziła.Przy okazji poprosiłam położną o posłuchanie serduszka mojego maleństwa...strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam 153 uderzenia\min bo to kolejny objaw przemawiający za dziewczynką :) Mój synek za każdym razem miał ok 136
Może jeszcze umówię się na usg 3-D,żeby dobić do 100% i wpaść wreszcie w szał zakupów ?
Dobranoc wszystkim...
...ale się cieszę...to kolejny mały kroczek do prawie pewności... :)


gratulacje dla koleżanki:-)a z tym tętnem to jest różnie mój synek nawet miał 167 z początku;-)


Witam porannie u mnie chumor tragedja, dzisiaj jade na 13 z mezem do szpitala na tomografie podejrzewaja u mnojego M raaka albo goza mozguprawie cala noc przeplakalam. Odezwe sie pozniej.
.


ojeju oby wszystko było dobrze kciuki za dobre wyniki:tak:
 
Dziekuje za troske , a co sklonila do takich badan
1utrata mowy
2drwatnienie reki i utrata wladzy w reku
3problemy z zwrokiem
4 bole glowy
przepraszam ale na razie nie jestem w sta nie myslec

Musisz być dobrej myśli, zmagamy sie z guzem mózgu taty od roku, i to były zupełnie inne objawy wiec to nie musi być to... trzeba wierzyć!!
 
Dziekuje za troske , a co sklonila do takich badan
1utrata mowy
2drwatnienie reki i utrata wladzy w reku
3problemy z zwrokiem
4 bole glowy
przepraszam ale na razie nie jestem w sta nie myslec

Dormark to są raczej objawy udaru, chyba nie czekałabym do 13 tylko natychmiast na pogotowie. Mój M miał wylew pourazowy i objawy były takie same, pomogła śpiączka farmakologiczna, po wybudzweniu objawy zaczęły ustępować. Trzymaj się i staraj nie denerwować.
 
Dormark trzymam kciuki za Was, dużo siły życzę.

A ja zaraz uciekam z Julką na spacer, a po 14 do fryzjera ściąć kudły, bo już zarosłam :sorry:


ja tez sie dzisiaj wybieram na dluższy spacer i na plac zabaw ale po obiadku no i mam nadzieje że nie przypląta mi się przeziębienie bo widze że potrafi się juz chwytać :sorry:jest ładniutka pogoda co myśle że tylko może dobrze nam zrobić ten spacerek:tak:
 
reklama
DormarkDużo sił i wiary w poprawe....


My z moim M mamy dzisiaj 3 rocznice ślubu:-):-):-)

Swoją drogą któraś z was wspominala ze głowa ja boli mnie jakos tez tak głowa i troszke ząb nie wiem czy głowa nie od zęba a moze na odwrot....pogoda z a knem ładniusia zabiore synka na plac zabaw a niech pobawi sie poki jest pogoda.....
 
Do góry