reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

jupi!!!! radzę sobie bez antybiotyku :))) stan zapalny górnych dróg oddechowych się zmniejszył :-):-) zaraz wracam do łóżeczka i grzecznie leżeć i pocić się dalej :tak::-):tak:
lekarz był zdziwiony jak mu powiedziałam że oprócz mleka z miodem i wmawiania sobie że "dam sobie radę bez antybiotyku" nic nie biorę, żadnych leków:-D
To super najważniejsze żebyś teraz szybciutko wracała do zdrowia:tak::happy: Dobrze że naturalne metody pomagają:-)
 
reklama
jupi!!!! radzę sobie bez antybiotyku :))) stan zapalny górnych dróg oddechowych się zmniejszył :-):-) zaraz wracam do łóżeczka i grzecznie leżeć i pocić się dalej :tak::-):tak:
lekarz był zdziwiony jak mu powiedziałam że oprócz mleka z miodem i wmawiania sobie że "dam sobie radę bez antybiotyku" nic nie biorę, żadnych leków:-D

no to świetnie!!jednak pozytywne nastawienie i metody naturalne mogą zdziałać cuda;-) trzymaj się i zdrowiej szybciutko!
 
Witam kochane styczniówki!!
ja dzisiaj czuję się fatalnie, jakoś tak mi ciężko, plecy mnie bolą gdy siedze a w pracy do 15:00 - chyba się rozpłacze.. :(
 
Witam kochane styczniówki!!
ja dzisiaj czuję się fatalnie, jakoś tak mi ciężko, plecy mnie bolą gdy siedze a w pracy do 15:00 - chyba się rozpłacze.. :(
O, kurcze to niedobrze:-(Nawet sobie nie odpoczniesz jak idziesz do pracy:-(Postaraj się chociaż troszeczkę, może ten ból minie:tak:Trzymaj się cieplutko ;-)Będzie dobrze.:tak:
 
Witam Was wszystkie!
dormark - trzymam kciuki, co znaczy podejrzewają.... tak ot...? Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy! ;-)
Kubiaczka - gratulacje! super tak dowiedzieć się, że wszytsko ok ;-)
Dorciaa - ale masz ambitny plan do 18 grudnia ;-) w sumie czemu nie... ja też myślę popracować jeszcze ale nie wiem czy az tyle dam radę ;-)
Karoli - masz super z tą pogodą ja też chcę do listopada tylko w sweterkach biegać ;-)
kaskag - trzymaj się byle do 15.00 ;-)
ivi - tak trzymaj dalej ;-)

Piekny dzień dziś mam nadzieję, że tak jak słoneczny będzie dla każdej z Was dniem dobrych wiadomości :-)
 
Dzien dobry:-)A ja dzis obudzilam sie z chandra....Normalnie siasc i plakac....Kochany moj kolega malzonek nakazal udanie sie na zakupy i stanowczo powiedzial,ze mam SOBIE cos kupic,nie jemu,nie synkowi,nie psu,nie mamie,nie sasiadce tylko SOBIE...Jak on mnie dobrze zna hihi,zazwyczaj konczy sie jak jade sobie cos kupic,ze kupuje wszystkim tylko nie mnie....Ale dzis sie postaram.Postanowilam zakupic kwiaty jesienne na dwor i balkon....ale to potem,teraz sie delektuje pieknym porankiem i kawa...
Milego dnia:-)
 
Dzien dobry:-)A ja dzis obudzilam sie z chandra....Normalnie siasc i plakac....Kochany moj kolega malzonek nakazal udanie sie na zakupy i stanowczo powiedzial,ze mam SOBIE cos kupic,nie jemu,nie synkowi,nie psu,nie mamie,nie sasiadce tylko SOBIE...Jak on mnie dobrze zna hihi,zazwyczaj konczy sie jak jade sobie cos kupic,ze kupuje wszystkim tylko nie mnie....Ale dzis sie postaram.Postanowilam zakupic kwiaty jesienne na dwor i balkon....ale to potem,teraz sie delektuje pieknym porankiem i kawa...
Milego dnia:-)

Oby jak najszybciej chandra minęła i pomysł na jej likwidację super! Pij kawkę i w drogę - miłego dnia, mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie coś wyjątkowego ;-)
 
No to się pochwalę :)
Chłopak będzie. Coś tak czułam. Cały czas jak mówiłam o dziecku mówiłam w wersji męskiej. Jakoś nie mogłam się przestawić na wersję nijaką lub żeńską :-D
Na usg doktor stwierdził, że czaszka, mózg, serduszko, kręgosłup i wszystkie inne ważne narządy są prawidłowe. Kręgosłup, górna warga też są całe.
Waży 365 gram. Wyliczony termin z pomiarów 23.01.2010. Wiek ciąży z pomiarów 20 tydzień 3 dzień.
Obwód główki 17,51 cm,
Obwód brzuszka 15,72 cm,
Długość kości udowej 3,33 cm.
Łożysko na przedniej ścianie macicy. Tętno 146.

A skubaniec nogi trzyma na samym dole... więc nic dziwnego że mnie boli cały dół... Szczególnie jak długo posiedzę ... :-D
W czasie USG chyba z kilka razy pozycje zmieniał, ciągle się kręcił. Taki jakiś wstydliwy bo cały czas zasłaniał buzię rączkami. ;-) Ale fisiorka było wyraźnie widać. Widzieliśmy jak ssie palec i jak ziewa.
super gratuluje zdrowego bąbla :tak::tak::tak:

hej dziewczyny!
Ja dzisiaj byłam w szpitalu w odwiedzinach u kuzynki męża bo dzisiaj urodziła.Przy okazji poprosiłam położną o posłuchanie serduszka mojego maleństwa...strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam 153 uderzenia\min bo to kolejny objaw przemawiający za dziewczynką :) Mój synek za każdym razem miał ok 136
Może jeszcze umówię się na usg 3-D,żeby dobić do 100% i wpaść wreszcie w szał zakupów ?
Dobranoc wszystkim...
...ale się cieszę...to kolejny mały kroczek do prawie pewności... :)
co do tętna to ja bym się tym nie kierowała :no:

Przyznajcie się która trafila 12mln w totka???:-D:tak:Bo ja znowu NIC:crazy: a M wysłał zakladow za 100zl..

Ide spac. Spokojnej nocki!
na pewno nie ja :-D nie wysłałam nawet kuponu jakoś nie mam szczęścia by 2 liczby trafić a gdzie reszta :-D

Witam porannie u mnie chumor tragedja, dzisiaj jade na 13 z mezem do szpitala na tomografie podejrzewaja u mnojego M raaka albo goza mozguprawie cala noc przeplakalam. Odezwe sie pozniej.
Kubiaczka gratuluje synka.
oby to nic poważnego kochana tego się trzymaj i w to wierz :tak:
Dziewczyny macie kurtkę albo płaszcz na jesień;zimę? jestem załamana, w necie nic nie ma, przecież ciężarówy nie siedzą non stop w domu! a moje kurtałki nie ogarniają już brzuszka;-)
ja mam na jesień polar aż nie zrobi się zimniej wtedy mam płaszczyk szeroki na dole i brzusio powinien lekko wejść :tak:

Ale się dzisiaj nad ranem zerwałam z łóżka:-( złapał mnie straszliwy skurcz w łydce, myślałam że zwariuję. Powiedzcie mi czy Was też co jakiś czas łapie ta nieprzyjemna dolegliwośc.?? Fakt . że rzadko mi się to zdarza bo co 2-3 tyg. :-(
Paulinka weź sobie łykaj magnez z B6 :tak:ja ostatnio się pytałam ginekologa czy mogę bo raz mnie złapał skurcz ale na razie mam spokój i dopiero będę brać jakby się to powtórzyło :tak:

jupi!!!! radzę sobie bez antybiotyku :))) stan zapalny górnych dróg oddechowych się zmniejszył :-):-) zaraz wracam do łóżeczka i grzecznie leżeć i pocić się dalej :tak::-):tak:
lekarz był zdziwiony jak mu powiedziałam że oprócz mleka z miodem i wmawiania sobie że "dam sobie radę bez antybiotyku" nic nie biorę, żadnych leków:-D
no to super :tak:

Nie, a daje się??Nigdy nie dawałam.

.
ja zawsze daje mąż (kucharz) mnie tak nauczył i wychodzi wtedy słodszy mówi że wszystko co z koncentratem powinno być robione z odrobiną cukru by smak był słodszy a nie kwaśny od koncentratu a ludzie się go boją dawać :sorry: wiec daje do bigosu, pomidorowej, sosu pomidorowego , sosu bolońskiego itd :tak:




Ja dopiero wstałam , coś mi głowa napitala :cool: do tego miałam okropny sen z ginekologiem że jakiegoś robala mi między nogami znalazł ....ale było poruszenie w koło mnie.... masakra do tego wkręcał mi w środku jakieś pałeczki niby test na śruby brrrr:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Witam Was porannie. Ja dopiero wstaje sobie i ide jakies sniadanko robic. Dzisiaj jacys ludzie maja przyjechac moje auto poogaldac bo chca kupic wiec musze troche ogarnac..i umyc..ale wieczorem maja byc takze jeszcze w ciagu dnia zdarze na zakupki pojechac:tak:
Miłego dnia Wam zycze!
 
Do góry