reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Patrysia nie brakuje mu tych zabawek, wręcz przeciwnie ;-):-p:-D Pozabijać się o nie można, T. mnie ochrzania, że gdzie się nie ruszę to wracam z kolejną zabawką, a sam robi zupełnie to samo :-D No cóż, oszaleliśmy z deka na Olisia punkcie :-p

Morka jak to kto posprząta? ;-) Najmłodszy w rodzinie :-);-):-p
Najmłodszy jest pies, ale jakoś nie pała chęciami. Za to mój chłop chyba jakichś prochów się najadł .Oszalał z tym malowaniem i taki szczęśliwy jak dziecko. Chyba się z powołaniem minął:-D
Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.
Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...
Gratuluję córci:tak: Pięknie się woreczek z babeczkami rozsypał. Wstydliwe były i dlatego długo się chowały:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.

Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...
Gratuluje córeczki:tak:
mnie tezcos sie napinał i juz dzwoniłam do lekarza i duphaston idzie w ruch:tak:
 
Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.

Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...

Gratuluję córci :-):-):-) najważniejsze że zdrowa. A co do napinania to może rzeczywiście zapytaj lekarza.
Po pierwsze : wszystkiego najlepszego
Po drugie: tez sie przymierzamy do kupna takiego fotela tylko nie umiem znalezc w takim jak ja chce kolorze....W sklepie sie pobujalam,porozsiadalam ..SUUUPERRR rzecz:-)
dziękuję u nas też są tylko w dwóch kolorach -- ciemniejsze i jaśniejsze drewno;-);-);-). Są jeszcze skórzane różne odcienie brązu, ale strasznie drogie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
dziękuję u nas też są tylko w dwóch kolorach -- ciemniejsze i jaśniejsze drewno;-);-);-). Są jeszcze skórzane różne odcienie brązu, ale strasznie drogie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No a ja wlasnie bym chciala taki braz,wlasciwie czekolada i drewno w kolorze orzech albo wenge....ech..jeszcze mamm czas ,moze znajde;-)
 
Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.

Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...
Gratuluję córeczki:tak:
 
Ale dziś dziewczynek przybyło :-) Anulka i Evi - gratuluję i zazdroszczę ;-)
Fotel superowy, też mi się taki marzy, sama nie wiem jak powinien wyglądac ale wygodę musi mieć właśnie taką ;-) Mam w planie spełniać sie jako Matka Polka Karmiąca :-D i taki fotel byłby superek ;-)
 
reklama
Do góry