reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam ;-)
Ja dziś pierwsza :cool2: zaczynam na 8.00 no a przecież kawka i BB musi być więc zasiadam na kilka minut.
Miłego dnia kobietki ! Kubiaczka powodzenia na połówkowym, ja też odliczam dni, jeszcze, jeszcze.... kilka ;-)
 
reklama
Witam porrannie i jak zwykle zagladam na kwie u mnie chumor dobry , chociaz po wczorajszych zakupach czuje sie jgbym przebiegla maraton takie mam zakwasy.
Gratuluje wszystkim mama , ktore dowiedzialy sie o swoich malych krolewnach.
 
A ja mam termin na 26 stycznia;)
Witamy nową styczniówkę.:-)
Kubiaczka powodzenia na połówkowym, trzymamy kciuki:tak:

Witam Was dzisiaj moje drogie.Od samego rana słoneczko świeci, zapowiada się ładna pogoda:-)Ale niestety czas spędzony będzie w pracy:no:Na szczęście dopiero na 10:-(Czy Wy też macie takiego lenia??:laugh2:Życzę Miłego Dnia:) Wejde do Was jak wrócę:tak:
 
Witam nowa stycznioweczka
gratluje nowych księżniczek!!
Nadineczko ja mam 2 psy i od paru dni normalnie wcinaja wszstko co im sie da i co znajda na podwórku;)(tzn to co wczesniej sobie zakopaly;-)
a w lato bardzo wybrene byly wiec chyba juz zima sie do nas zbliza.poza tym zaczely starsznie lnieć i to mnie przeraza bo bedziemy pezenosic sie do mieszkanka wiec ja nie wiem jak z 2 psami poradze sobie z ich kłakami;( oj bedzie sprzatania....wszyscy mi owia zebym je oddala ale tak je kocham ze nie dam rady sie znim rozstac.uwazam ze nie mozna w ten spsob krzywdzic zwierzat, przeciez one tez sie przyzwyczajaja.jak wyjedziemy nieraz z M na kilka dni i w domu zostana z babcia to prawie wcale nie jedza tak tesknia;(
Lenia kobitki to ja ma od jakiegos miesiaca ale to takigo na maxa ze nieraz potrafie przelezec caly dzien wpatrzona w TV lub w książke;-) az mnie to denerwuje bo ja zawsze adhd mialam;-)

ps. dzis kumulacja w duzym lotku, z reguły nie gram ale dziś zaryzukuję;-)
 
Dziendoberek:-)

U mnie tez ladnie, sloneczko. A popadac by moglo troche. Temperatura idealne miedzy 22-25 stopnie i tak bedzie teraz przez jakis miesiac-poltora;-)

Kubiaczka powodzenia na badaniu.

Beti co do siersci psow to wspoluczuje. Ja mialam czarna suke z dluga siersia jak owczarek belglijski i okres lnienia to byl po prostu koszmar. Oczywiscie nie musze mowic, ze bialych reczy sie nie nosilo w ogole przez 16 lat jej zycia, bo po zalozeniu byly one czarne.
Nigdy bym nie oddala psow, gdybym byla na Twoim miejscu. Chyba by mi serce peklo.
 
Cześć dziewczynki!!
Znów mam zaległości, a patrząc na ilość stron to nie próżnujecie:))) Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dnia:))
 
Dzien dobry:-)U nas na dzis zapowiadaja upal...
Moj pies tez zaczal jesc wiecej,niechybny znak,ze zimna pora nadciaga.
A ja dzis planuje robic nic...Zakupy zrobilam wczoraj,chalupe szybko ogarnelam rano,teraz kawka,potem jakies ciastko zrobie,obiad i blogie lenistwo .....:-)
 
reklama
cześć mamuśki
chorowania dzień drugi
Zjadłam śniadanie, teraz idę zrobić sobie kawkę i pakuję się spowrotem do wyrka;-)
gratulacje dla mamusiek córeczek!!!
 
Do góry