reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hello styczniowki

Ja juz po pracy, rodzinka wyjechala i nastal blogi spokoj:-) Teraz bede czescie zagladac:tak: Co do prasowania to mnie wycisza i lubie miec wszystko ladnie w kosteczce:-)Zmywarka zmywa a odkurzanie tez polubilam bo kupilismy nowy odkurzacz i prawie sam jezdzi:-D

AgaWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Super prezent;-)

Anulka i Evi Gratuluje zdrowych coreczek:-)
 
reklama
Witam i ja :-)

Dzieciaki Wasze już śpią???Moja młoda wybiegała się i grzecznie poszła spać, tylko za żadne skarby nie pozwoliła mi zabrać Baby Anabell z łóżka :/ Nie lubię jak śpi z zabawkami.

Nasmarowałam ją Vikiem mam nadzieję, że się nie rozłoży.

A Wasze dzieciaki jak znoszą przedszkole????

W środę USG, denerwuje się strasznie.


Na pewno bedzie wszystko dobrze, nie denerwuj sie!
A jesli chodzi o zabawki, to ja jak bylam mala uwielbialam spac z moim kochanym kroliczkiem przytulanką:) i jakby mi tylko ktos go chcial odebrac na noc to bym chyba nie zasnela:eek:

Ide kobitki spac, do jutra!
 
Ostatnia edycja:
dołączam do grona przeziębionych :-(byłam dziś u lekarza i mam już ostry stan zapalny krtani i tchawicy.. Poineważ mam skłonności do zapalenia oskrzeli i płuc, lekarz dał mi antybiotyk (rovamycyne) ale ubłagałam go o 2 dni zwłoki.. będę leżeć plackiem w łóżku i na krok się nie ruszę z niego.. wysmarowałam się maściami rozgrzewającymi a mężuś własnie robi mi gorące mleko z miodem.. mam nadzieje że antybiotyk mnie ominie... :-(Jak przez te 2 dni coś się poprawi to będzie git.. jeśli nie to antybiotyk... :-(
zdrowiej nam szybko:tak:
Powiedzcie mi dziewczyny czy u Was też pojawiła się już produkcja tzw. siary w piersiach?? :-)Mi pojawiła sie już miesiąc temu, objawia mi się najczęściej po nocy. A jak jest u Was?:tak:
z moich cycorów nic nie wycieka:tak:

To ja zelazka w ogole nie mam i dla mnie moze to urzadzenie w ogole nie istniec:rofl2: Na sama mysl o prasowaniu wlosy staja mi deba.
Mielismy takie malutkie zelazko, ale je wyrzucilismy. Ja czesto palilam rzeczy i pocilam sie niemilosiernie przy prasowaniu, ciagle majac stresa, ze znowu cos spale:cool:.
Nie znosze pracowac i nigdy nie znosilam. Ubrania staram sie kupowac zawsze niegniotace albo malo gniotace, a jak musialam to w koszulach prasowalam tylko przod, troche tylu i rekawy. I jakos przezylam do tej pory:rofl2:.
Ja prasuję odkąd kupiłam nowe żelazko, a to już ponad rok:szok:
Dla nielubiących prasowania polecam sposób mojej mamy: ładnie poskładane rzeczy układamy na krześle, a potem z książką w ręku siadamy na tę wieżyczkę, przyjemne z pożytecznym:-p:-D I uwierzcie, że jest świetnie wyprasowane:tak:, oczywiście koszule odpadają:-p

Witam brzuchatki:-)
My juz po usg no i nie ukrywam ze jestem zszokowana!!! Byłam psychicznie nastawiona, że chłopcy będą a tu 2 cipeczki!!!!!!!!!!!:-Dwyrazne dosyc ale i tak z M nie mozemy uwierzyc i myslimy ze moze jeszcze cos sie zmienic..bo pomylki czesto sie zdarzaja.. Ale najwazniejsze, że malutkie zdrowiutkie i rozwijaja sie łeb w łeb. Jedna 320g druga 310g..maja ok 16cm dlugosci od czubka glowki do pupki, rozmiar buta 2cm:-D:tak: tetno ok. 140 obie.Prawie zadnych roznic:-) Jestesmy w szoku ale szczesliwi. No i jak na dziewczynki to rozrabiaja strasznie, nie chcialy dac pani dr sie poogladac dokladnie jedna drugiej na glowke wchodzila i sie popychaja, kopia:tak::-D Mam filmik na dvd, jak znajde chwile to wrzuce jutro moze bo dzisiaj musze uciekac jedziemy do tesciowej z nowymi wiesciami:-)
Gratulację:-):-):-)

Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.

Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...
Kolejna babeczka, ja Wam mówię, że będzie pół na pół:-)
Aga79 sto lat!!!:-):-):-)
 
Jutro idę do lekarza na połówkowe w 3d. Zobaczymy :-D Już odliczam godziny. Musimy z mężem dziś wieczorem pogadać poważnie z dzidzią aby się ładnie ułożyła, to może płeć poznamy ;-):-D:-D
Ale najważniejsze aby było zdrowe.

Nie mam czasu tak ostatnio pisać bo kończę pracę magisterską. Dostałam już ją z powrotem po ostatnich poprawkach i teraz poprawiam i zabieram się do drukowania, oprawienia i oddania do szkoły. Potem muszę szybko przygotować prezentację na obronę. Skonsultować się z egzaminatorami w sprawie zakresu pytań i się uczyć. Pod koniec września powinnam być już po obronie.


A ja mam termin na 26 stycznia;)

Tak jak ja.

Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.

Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...

Serdeczne gratulacje :-D

dziękuje bardzo :-D:-D:-D:-D
pochwalę sie jeszcze co dostałam od męża :-)
KoolKidz.ie - Babylo Deluxe Swivel Glider Chair, Newborn, Maternity Wear
supper wygodny

SUUUUPPPPPEEEERRR prezent :-D
i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :tak:
 
Jak wy sie dzisiaj od ranna postaralyscie , ja po zakupach kupilam ogrodniczki ciazowe pare golfów , bluzeczki buty , dla Nicol dzisy i body chumor leprzy , ale jestem tak padnieta ze nic mi sie nie chce . Co do prasowania to ja prasuje nie wszystko tak jak kiedys ale prawie ,niuni cichy bede wszystkiue prasowala.
 
Witam, w końcu przeczytałam, teraz mogę popisać.

Moze cos w tym jest ze to zalezy od samego dziecka, ale na pewno brak socjalizacji z innymi dziecmi, raczej mojej chrzesnicy nie pomogl.
Mysle ze duzo zalezy od genow, temperamentu i samego charakteru dziecka, ale to sa raczej ogolne predyspozycje, a to jak sie dalej nimi pokieruje to raczej zalezy od samych rodzicow. Ale moze zmienie zdanie, bo jak na razie nie mam dzieci, to sie nie powinnam wypowiadac w tym temacie. Moja chrzesnica jest dzikuskiem i juz, z reszta nie tylko do ludzie ale tez zwierzat i w ogole wszystkiego sie boi, ma to chyba po tatusiu, ktory jest malo towarzyski, chyba tez ludzi sie boi choc ma po 30stce, to co sie dziwic 3 latce:)

Nie wiem od czego to zależy, ale chyba od charakteru dziecka, ja i M jesteśmy ludźmi kontaktowymi, M to od zawsze dusza towarzystwa, nasz dom jest otwarty, przewija się w nim sporo ludzi, no może od kiedy jestem w ciązy to trochę przystopowaliśmy, chodziliśmy z Hubertem wszędzie, wyjeżdżaliśmy na wakacje ze znajomymi którzy mają dzieci w podobnym wieku, a on jest takim domatorem i nieraz dzikusem. Jak jest w kuchni i usłyszy dzwonek to biegiem leci na górę, mało nóg nie połamie, przez dłuższy czas nie mówił znajomym "dzień dobry", po szkole nie spotyka się z kolegami i twierdzi że to co w szkole mu wystarcza, a wiem że oni bardzo go lubią i często do niego przychodzą. Z tego co wiem siostra mojego M była taka w dzieciństwie i z tego wyrosła więc mam nadzieję że i on wyrośnie, bo chyba nic innego nie pozostało.:-)

Witam brzuchatki:-)
My juz po usg no i nie ukrywam ze jestem zszokowana!!! Byłam psychicznie nastawiona, że chłopcy będą a tu 2 cipeczki!!!!!!!!!!!:-Dwyrazne dosyc ale i tak z M nie mozemy uwierzyc i myslimy ze moze jeszcze cos sie zmienic..bo pomylki czesto sie zdarzaja.. Ale najwazniejsze, że malutkie zdrowiutkie i rozwijaja sie łeb w łeb. Jedna 320g druga 310g..maja ok 16cm dlugosci od czubka glowki do pupki, rozmiar buta 2cm:-D:tak: tetno ok. 140 obie.Prawie zadnych roznic:-) Jestesmy w szoku ale szczesliwi. No i jak na dziewczynki to rozrabiaja strasznie, nie chcialy dac pani dr sie poogladac dokladnie jedna drugiej na glowke wchodzila i sie popychaja, kopia:tak::-D Mam filmik na dvd, jak znajde chwile to wrzuce jutro moze bo dzisiaj musze uciekac jedziemy do tesciowej z nowymi wiesciami:-)

Hej Dziewczyny!!!

Jestem po USG i już wiem, że będzie córeczka!
Waży 320 gram i ma 18 cm. Pozostałe parametry w normie, zdrowa i wogóle super. Próbuję wkleić jej zdjęcie, ale nie wiem, czy mi się uda, bo niezbyt wiem, jak to zrobić.

Niepokoi mnie tylko napinanie brzucha. Zaczęło się dziś w nocy i w ciągu dnia też parę razy tak miałam.
Chyba powinnam iść do lekarza...

A ja mam termin na 26 stycznia;)

Witam nową styczniówkę, a starym gratuluję córeczek, widać chłopcy ujawniają się wcześniej, a dziewczynki wstydliwe jak przystało na dziewczynki.:-)

Ale napisałyście na temat prasowania, ja też nienawidzę, nauczyłam chłopaków i kazdy prasuje swoje rzeczy, najbardziej jestem dumna z Hubiego bo prasuje od 11 roku życia. Zmywarka zmywa, chopaki odkurzają, a ja myję podłogę, ale też tylko mopem parowym, nie wyobrażam sobie zmieniania co chwilę wody brr, jedyne co lubię to wycieranie kurzu , bo oni nie robią tego zbyt dokładnie.
 
Ja prasuję odkąd kupiłam nowe żelazko, a to już ponad rok:szok:
Dla nielubiących prasowania polecam sposób mojej mamy: ładnie poskładane rzeczy układamy na krześle, a potem z książką w ręku siadamy na tę wieżyczkę, przyjemne z pożytecznym:-p:-D I uwierzcie, że jest świetnie wyprasowane:tak:, oczywiście koszule odpadają:-p
)

Ja się przyznam bez bicia, że nie prasuje :-D Mam umowę z mężem. Ja piorę on prasuje ;-). Choć w praktyce to wygląda tak, że on w sumie to prasuje swoje rzeczy. Bo moich do prasowania to można policzyć na jednej ręce. Jak będzie z dziecinnymi to się zobaczy, ale pewnie się jakoś dogadamy :-D
 
reklama
jejku znowu jestem w plecy z czytaniem :-(
gratuluję dziewuszek a najbardziej tych do potęgi dalej Cię podziwiam Anulka dwa na raz ;-)
ja mam siarę od jakiegoś miesiąca :tak:
prasować nienawidzę :crazy: jakoś zmywarka mnie nie przekonuję, a odkurzać lubię w miarę jeżeli w ogóle można to lubić :-p
czy Wam zwierzątka też zaczęły jeść? bo moja kicia to je co pięć minut i to podwójne porcje z tego wniosek, że już po ciepełku :tak: zima idzie ... no dobra najpierw jesień hi hi
miłego dzionka babki chyba powoli nie chce mi się już chodzić do pracy :tak:
 
Do góry