reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Przeglądałam ostatnio forum kwietniówek i przypominałam sobie to dziwne uczucie niepewności: czy aby na pewno ??
]
tak, takie uczucie radości przeplatane z pewnym niedowierzaniem :-) Jednak wole to co jest teraz, najlepsze są kopy :-D

to widze ze nie jestem sama:zawstydzona/y: wiem ze czekolada powoduje zaparcia:-( a sliwki suszone ,jabłka i sok z kiszonej kapusty pomagaja na zaparcia
tak i jeszcze otręby, ja rano jem jabłka, activię i płatki z otrąb i nie mam zaparć wogóle. W sumie najbardziej to mi pomogła ta activia śliwkowa. W dodatku jest pyszna! :-p

dziewczyny miałyście już badania na krzywą cukrową robione?? bo ja w zeszłym tyg,ale wynik tego 2badania robionego po2godz był niższy niz tego1ego i nie wiem dlaczego troche sie tym martwie:(
a to jest to badanie co się pije glukozę? Ja to będę miała za jakieś 2 tygodnie i nie wiem jak przełknę pół szklanki tego słodkiego ulepu :-(

Witam kobietki :-D
4) Co do seriali...my z mężem musimy zawsze obejrzeć Barwy szczęścia, M jak miłość no i Dr Hause'a :-D
ja jestem uzależniona od dr Housa, szkoda że teraz jest tak rzadko, ale za to wraca M jak miłość :-D i jeszcze czasem obejrzę Modę na Sukces :-p

mam pytanko: czy pracujecie czy jesteście na L4? Bo ja pracuję cały czas, ale powoli zaczynam nie wyrabiać tych 8 godzin przed kompem i tego stresu i zastanawiam się czy nie wziąć jednak zwolnienia.
 
reklama
]


mam pytanko: czy pracujecie czy jesteście na L4? Bo ja pracuję cały czas, ale powoli zaczynam nie wyrabiać tych 8 godzin przed kompem i tego stresu i zastanawiam się czy nie wziąć jednak zwolnienia.
ja pracuję, też czasami nie mam siły na siedzenie przy kompie, ratuję sie krókim spacerem - mam to szczęście ze mam park blisko pracy, a jak jest bardzo źle to wychodzę wcześniej - nie ma sensu się zmuszać
 
gratuluje wszystkim stycznioweczka ktore znaja juz plec swoich skarbkow,ja niestety jeszcze nie znam 8 wrzesnia mam usg wiec mozeeee....mi dzisiaj snila sie dwojka dzieci tzn moj synek sebastian i córeczka ktora w snie miala na imie olivia-heh moze to jakis znak hihi moze akurat mam pod serduszkiem dziewczynke....????soe okaze...
Wczoraj mialam straszny problem z zaparciem nie moglam za chiny sie zalatwic potem se pomyslalam ze za mocno parlam i ze dziecko wyparlam,odrazu mialam uczucie jakbym glowke czula...horror normalnie ale stres minol i jest ok dzis zaparcie troszke odpuscilo tez macie problemy tej natury????

Sprawdzony sposób który poleciła mi koleżanka, codziennie przed pierwszym posiłkiem szklanka gorącej przegotowanej wody, ale takiej żeby się dało wypić bez poparzenia, mi bardzo pomaga a miałam straszne zaparcia i wypróżniałam się raz w tygodniu, a teraz codziennie.
 
ja pracuję, też czasami nie mam siły na siedzenie przy kompie, ratuję sie krókim spacerem - mam to szczęście ze mam park blisko pracy, a jak jest bardzo źle to wychodzę wcześniej - nie ma sensu się zmuszać

ja sobie idę poleżeć w aucie, na spacer nie mam gdzie iść, nic tu nie ma :no:

Sprawdzony sposób który poleciła mi koleżanka, codziennie przed pierwszym posiłkiem szklanka gorącej przegotowanej wody, ale takiej żeby się dało wypić bez poparzenia, mi bardzo pomaga a miałam straszne zaparcia i wypróżniałam się raz w tygodniu, a teraz codziennie.

może i sposób dobry na zaparcia, ale rano od takiej wody to ja bym na pewno pawia puściła :-p
ale jakbym miała tylko raz w tyg być w kibelku to chyba był cały dzban wypiła
 
Przypomniało mi się co mówi moja ginka - przy takim ekstremalnym zaparciu pomagają czopki glicerynowe. Na szczęście nie musiałam jeszcze używać ale wiem że w przypadku dzieci to się sprawdza
 
witaj uryssa, tak to jest to badanie. straszny jest ten ulepek do wypicia,ledwo dalam radę,bo wszystko mi sie podnosilo z każdym łyczkiem:( ale dowiedzialam sie (niestety po fakcie) ze mozna wlac do tego sok z cytryny i bedzie do przełkniecia.


Przypomniało mi się co mówi moja ginka - przy takim ekstremalnym zaparciu pomagają czopki glicerynowe. Na szczęście nie musiałam jeszcze używać ale wiem że w przypadku dzieci to się sprawdza
te czopki glicerynowe za bardzo nie pomagają:no:niestety!!! najlepsza jest maślanka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny dziekuję za słowa pocieszenia.
Przeżyłam kolejny dzień bez widzenia drażliwych osób - wiem, że to nie potrwa wiecznie ale zawsze coś :-D
Natomiast najbliżsi koledzy i kolezanki wuefiści dbają o mnie, nie pozwolili brać się za tradycyjne porządki na początku roku, naprawdę mam fajnie z nimi, powiedziałam im, że będę za to od papierkowej roboty.
Dzieci super - poniewaz to dziewczyny z gimnazjum najbardziej im odpowiada jakbyśmy na każdym w-f omawiali edukacje zdrowotną i przebieg ciązy - siedzieć i gadać to ich ulubiona dyscyplina :-D
Może nie bedzie tak źle, choc zauważyłam dziwną "sapkę" po pół godziny gadania :-D a to były dopiero lekcje organizacyjne.
Co do kawy, ja również pijam rozpuszczalną z mlekiem , dwie z rana koniecznie ;-)
Witam też nowe styczniówki i życzę powodzenia wszystkim na dzisiejszych wizytach, ja umowilam sie na jutro a USG 17 września.
 
reklama
Mam kryzys, nic mi się nie chce - niz związanego z pracą. Byłabym tak samo wydajna siedząc w domu. Przepycham tylko bieżące sprawy bez wgłębiania się i czekam na koniec dnia. To jest chyba moment na dwa tygodnie zwolnienia na naładownaie akumulatorów
 
Do góry