reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wy też czujecie się inaczej w ciąży? Mnie nie przeszkadza nawet to, że mam większy cellulit na udach, albo że tu albo tam więcej. Czuję się jakaś taka pełnowartościowa sama w sobie :-)

Agniecha, to bardzo podobne mamy wymiary i wzrost wagowy, no i połówkowe blisko, bo my 31 sieprnia :-)
 
reklama
A jeśli chodzi o gadanie innych osób na tamat tego jak wyglądam, to zauważyłam że o tym że przytyłam bądz źle wyglądam to gadają tylko ciotki,które mają sama za dużo kilogramów bądz bardzo "uprzejme" koleżanki. Jedna to mnie fajnie podsumowała: napewno bedziesz miała dziewczynke bo dziewczynki urodę zabierają a ty tak nieładnie wyglądasz na twarzy :)
Staram sie nieprzejmowac takimi opiniami ale jednak gdzieś w sedruszku zostają :(



Wy też czujecie się inaczej w ciąży? Mnie nie przeszkadza nawet to, że mam większy cellulit na udach, albo że tu albo tam więcej. Czuję się jakaś taka pełnowartościowa sama w sobie :-)

Agniecha, to bardzo podobne mamy wymiary i wzrost wagowy, no i połówkowe blisko, bo my 31 sieprnia :-)

No to juz za kilka dni będziemy zdawać relacje :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam serdecznie wszystkie dziewczynki :) Dawno nic nie pisałam ale codziennie czytam wszystkie posty :) Juz mój mąż mąż się śmieje że pół dnia spędzam na BB. Jakos tak wolę czytać niz pisać, ale może teraz to zmienię, już jestem na zwolnieniu i nie mam zamiaru wracać do pracy.
Co do tycia to też mam około 8 kg do przodu, ale też tego nie widzę... A, mierzyłam się, wokół pępka mam 94 cm
1 września idę na USG połówkowe i mam nadzieję, że wkońcu dowiem się kto mieszka w moim brzuszku, pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/

Pozdrawiamy i pisz pisz!!:-)

Wy też czujecie się inaczej w ciąży? Mnie nie przeszkadza nawet to, że mam większy cellulit na udach, albo że tu albo tam więcej. Czuję się jakaś taka pełnowartościowa sama w sobie :-)
Tak,ja sie czuje rewelacyjnie,moj maz mowi,ze swiece jakims innym blaskiem,ciagle sie usmiecham,i naprawde czuje sie pieknie i pociagajaco..Ale duza w tym tez zasluga mojego meza ,ktory zasypuje mnie komplementami:-)
 
A jeśli chodzi o gadanie innych osób na tamat tego jak wyglądam, to zauważyłam że o tym że przytyłam bądz źle wyglądam to gadają tylko ciotki,które mają sama za dużo kilogramów bądz bardzo "uprzejme" koleżanki. Jedna to mnie fajnie podsumowała: napewno bedziesz miała dziewczynke bo dziewczynki urodę zabierają a ty tak nieładnie wyglądasz na twarzy :)
Staram sie nieprzejmowac takimi opiniami ale jednak gdzieś w sedruszku zostają :(



Po prostu słodkie...:baffled: mogłaś odpowiedzieć że ja to niedługo urodzę i urodę odzyskam a tobie nic nie pomoże

A tak w ogóle to dzień dobry.
 
A ja już po półmetku, a przytyłam tylko 500 gram :confused: Ale mały ma odpowiednią wagę więc się nie martwie na razie:happy: Schudło mi w innych miejscach więc to chyba dlatego.

Dziewczyny a suwaczki, gdzie siędodaje:confused: W sygnaturze :confused: Bo wstawiam wstawiam i nic:-(
 
A ja już po półmetku, a przytyłam tylko 500 gram :confused: Ale mały ma odpowiednią wagę więc się nie martwie na razie:happy: Schudło mi w innych miejscach więc to chyba dlatego.

Dziewczyny a suwaczki, gdzie siędodaje:confused: W sygnaturze :confused: Bo wstawiam wstawiam i nic:-(

Wklejam porady Bestyi

Mój suwaczek był ze strony Lilypie : Free Baby stuff : Updated 23 Aug, 06..
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz BBCODE i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
9. Wklej skopiowany adres w swoim poście i gotowe. Ładowanie trwa chwilkę, więc nie łam się, jeśli nie pokazuje się od razu. Poczekaj troszkę, a zaraz go ujrzysz. Powodzenia!

Suwaczek możesz wklejać do każdego posta "ręcznie"(zapamiętać adres i za każdym razem go wklejać), albo, tak jak ja, wkleić jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce EDYTUJ SYGNATURĘ wkleić ten adres:

U góry strony masz różową tabelkę z napisami PANEL UZYTKOWNIKA, FAQ ,LISTA UŻYTKOWNIKÓW.....
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleic adres suwaczka w okienko jak przy pisaniu postu
3. Zjechać na sam dół i kliknąć wyślij
 
Witajcie ciężaróweczki :-D
Wpadłam się przywitać, żebyście o mnie nie zapomniały i lece na zakupy. Jak wróce to przejrze co tam u was ciekawego. Dwa dni i prawie 30 stron- nie macie litości ;-):-p
Pozdrawiam. Miłego dzionka:-)
 
A jeśli chodzi o gadanie innych osób na tamat tego jak wyglądam, to zauważyłam że o tym że przytyłam bądz źle wyglądam to gadają tylko ciotki,które mają sama za dużo kilogramów bądz bardzo "uprzejme" koleżanki. Jedna to mnie fajnie podsumowała: napewno bedziesz miała dziewczynke bo dziewczynki urodę zabierają a ty tak nieładnie wyglądasz na twarzy :)
Staram sie nieprzejmowac takimi opiniami ale jednak gdzieś w sedruszku zostają :(


Milusia ta koleżanka bardzo :baffled:
 
Wklejam porady Bestyi


Suwaczek możesz wklejać do każdego posta "ręcznie"(zapamiętać adres i za każdym razem go wklejać), albo, tak jak ja, wkleić jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce EDYTUJ SYGNATURĘ wkleić ten adres:

U góry strony masz różową tabelkę z napisami PANEL UZYTKOWNIKA, FAQ ,LISTA UŻYTKOWNIKÓW.....
Musisz:
1. Wejść w USTAWIENIA i z lewej strony ekranu w "edytuj sygnaturę"
2. i tam wkleic adres suwaczka w okienko jak przy pisaniu postu
3. Zjechać na sam dół i kliknąć wyślij

no właśnie tak robiłam i nic:-( poprubuję jeszcze;-)
 
reklama
Witam nowe stycznióweczki:tak: i pozostałe również. Właśnie wróciłam z oddsysania krwi. Miłego dnia :-)
Co do obwodu w pępku się zmierzyłam i szok:szok: 105cm:-D
 
Do góry