reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Pasibrzuch - soja jest super źródłem białka roślinnego, ale nie rzucaj się tylko na nią. I proponuję w jak najmniej przetowroznej wersji, kup po prostu soje w naturalnym kształcie. Jest to do kupienia - jak fasola czy groch. Namoczi gotuj - możesz z tego super puree zrobić, sałatkę, pasztecik, pastę - naprawdę polecam. Natomiast w wersji kotletowej to tam za wiele białka nie ma. Mleka sojowe to kwestia smaku - ja nie trawie ale mój syn latami pił bo krowiego nie może. Wspomniane tofu już lepiej smakuje i mozna dodawać zamiast fety do sałatek lub w ogole do chlebka i tam masz białka dużo.
Ale fasola, kasza gryczana (polecam niepaloną - pyszna) ryż (ale nieoczyszczony, naturalny nie śnieżno biały), oezechy. Szukaj różnych żródeł. :-)

agbar - zazdroszczę ;-) ja jestem na etapie planowania, jeszcze nie mogę wybrać nawet koloru ścian. Przygotowanie pokoiku planuje na jesień, mebelki oglądam i oglądam... narazie nie mogę sie napatrzeć a żeby zdecydować to nie wiem jak to zrobię :-) Pochwal się co kupilaś jak wrócisz
 
reklama
cześć mamuśki :tak:
jejku agbar77 udanych zakupów!! ale super!! daj znać jak zamówicie :tak::tak:i potem koniecznie zdjęcia pokaż!

Pysia510 - ja ok 4kg.. ale też nie widać za bardzo.. wszystko poszło w brzuch i cycki :-D:-D

ja soi chyba nigdy nie jadłam.. może spróbuję razem z wami? ;-)
 
Zmykam bo męzus zabiera komputerek do pracy i znów odcieta od swiata bedę - brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, chyba pomyśle o komputerku dla siebie bo nawet na BB nie mam jak posiedzieć:wściekła/y:

DZIEKUJĘ ZA ODPOWIEDZ:happy2::happy2::happy2:
 
Dzien dobry Kobitki:-)
My dzisiaj wczesnie wstaliśmy:szok: Zaraz szykuje się na wizytę do szpitala, a potem jakies zakupy bo w lodowce przeciąg:-p.
Do potem
Witam wieczorkiem a właściwie nocką;-) - korzystam z chwilowego dostępu do kompa także nawet nie staram się nadrobić zaległości, melduje że żyjemy po połówkowym, Oliwka ma się dobrze zdrowa silna baba, 450g waży i rośnie tak że zrobił nam się termin na 31 grudnia, ale mam nadzieje że te prognozy się nie potwierdzą i poczeka do stycznia.
Wrzucę film z badania w odpowiednie miejsce i biegnę spać:tak:
Mam nadzieję, że jutro znajomy informatyk znajdzie chwilę i mi mojego kompa wyleczy, bo czuję się jak bez prawej ręki;-)
Dobrej nocki i miłego dzionka:-)
Gratuluję zdrowej Oliwki:-)
 
Pytam bo ja jestem niska i wszyscy mówią,że jestem strasznie gruba:zawstydzona/y:

A po co Ty sie wszystkimi przejmujesz??Olej ich..grunt zebys Ty i malenstwo miala sie dobrze,usmiech na twarz i pamietaj:
KAZDA ,KAZDA ciezarna jest piekna!!!!:-)

agbar - zazdroszczę ;-) ja jestem na etapie planowania, jeszcze nie mogę wybrać nawet koloru ścian. Przygotowanie pokoiku planuje na jesień, mebelki oglądam i oglądam... narazie nie mogę sie napatrzeć a żeby zdecydować to nie wiem jak to zrobię :-) Pochwal się co kupilaś jak wrócisz
Pochwale sie jak dostarcza chyba ze znajde w necie zdjecia.A z kolorem scian,ogolnie z wystrojem czekalismy az sie zdecydujemy na meble...Zamawiamy juz teraz bo czas oczekiwania to nawet 12 tygodni w najgorszym przypadku.

cześć mamuśki :tak:
jejku agbar77 udanych zakupów!! ale super!! daj znać jak zamówicie :tak::tak:i potem koniecznie zdjęcia pokaż!

Pokaze,pokaze;-)

Zmykam bo męzus zabiera komputerek do pracy i znów odcieta od swiata bedę - brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, chyba pomyśle o komputerku dla siebie bo nawet na BB nie mam jak posiedzieć:wściekła/y:


DZIEKUJĘ ZA ODPOWIEDZ:happy2::happy2::happy2:

I wlasnie dlatego kupilismy niedawno drugiego laptopa..W koncu koniec problemow z dostepem do netu.A ile zabawy hihi,jak czasem leze w sypialni a on jest gdzies blizej kuchni,i chce mi sie pic albo jesc to pisze mezowi na gadu prosbe o dostawe:-)
 
Witam wszystkei styczniówki :-)
Właśnie zalogowałam sięna forum. Jestem w 21 tygodniu ciąży. Mam temin na 4 stycznia :-) Będziemy mieli synka, Sebastianka :-D
 
A po co Ty sie wszystkimi przejmujesz??Olej ich..grunt zebys Ty i malenstwo miala sie dobrze,usmiech na twarz i pamietaj:
KAZDA ,KAZDA ciezarna jest piekna!!!!:-)

Dokładnie! Ja już tez mam dość, kiedy wszyscy po kolei pytają, czy bliźniaki będą, bo brzuch duży. No i moja sąsiadka - co ją widzę, to muszę słuchać, jak to ja przytyłam i napuchłam. A ja czuję się tak dobrze i atrakcyjnie i kropka! Choć dodatkowe kilogramy dają się już we znaki ;-)

Megi, witam i gratuluję synka :-) u nas zdecydowana przewaga chłopaków :-D
 
Witam wszystkei styczniówki :-)
Właśnie zalogowałam sięna forum. Jestem w 21 tygodniu ciąży. Mam temin na 4 stycznia :-) Będziemy mieli synka, Sebastianka :-D

witaj:-)

Dokładnie! Ja już tez mam dość, kiedy wszyscy po kolei pytają, czy bliźniaki będą, bo brzuch duży. No i moja sąsiadka - co ją widzę, to muszę słuchać, jak to ja przytyłam i napuchłam. A ja czuję się tak dobrze i atrakcyjnie i kropka! Choć dodatkowe kilogramy dają się już we znaki ;-)

Prawidlowa postawa:-)a sasiadka niech na siebie patrzy...Boze ,jak ja nie trawie ludzi,ktorzy oceniaja wyglad innych...A czesto gesto sami naladowani kompleksami po uszy i chyba dlatego tak lubia mowic o innych....
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie dziewczynki :) Dawno nic nie pisałam ale codziennie czytam wszystkie posty :) Juz mój mąż mąż się śmieje że pół dnia spędzam na BB. Jakos tak wolę czytać niz pisać, ale może teraz to zmienię, już jestem na zwolnieniu i nie mam zamiaru wracać do pracy.
Co do tycia to też mam około 8 kg do przodu, ale też tego nie widzę... A, mierzyłam się, wokół pępka mam 94 cm
1 września idę na USG połówkowe i mam nadzieję, że wkońcu dowiem się kto mieszka w moim brzuszku, pozdrawiam

 
Do góry