reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

a ja jutro rano musze jechac do konsulatu do rzymu, bardzo sie ciesze i juz nie moge sie doczekac:tak::tak::tak:, bo pozniej sobie polaze i pozwiedzam. Bylam tylko raz w zyciu w rzymie, nie liczac jazd na lotnisko.
 
reklama
a ja w sumie sama nie wiem czy mi dziś zrobi USG,ale mam nadzieje,że tak,bo już się strasznie nastawiłam ;-) od miesiąca dni liczyłam! Lece na 13:45 więc ładnie prosze o trzymanie kciuków ;-)
Wiecie jaki miałam dziś głupi sen? Że mama mi doradziła,abym rozcieła sobie brzuch,wyjeła dzidzie i zobaczyła płeć. :confused: I ja tak zrobiłam. Rozciełam, wyciągnelam malucha, połozyłam na ręczniku, zobaczyłam,że to CHŁOPIEC.. i schowałam spowrotem. :confused:
hehehehe
ja dziś miałam też niezły sen
byłam na USG i oglądaliśmy maleństwo i w pewnym momencie było podglądanie i okazało się że będzie dziewczynka - aż piszczałam z radośći bo pamiętałam że mój mąż bardzo chciał dziewczynkę. Ale jak mu po wizycie powiedziałam że będzie dziewczynka to średnio swoją radość okazywał i powiedział że w takim razie muszę na siebie jeszcze bardizej uważać, że na dziewczynkę to musimy się bardziej starać żeby byla zdrowa, bo gdyby był chłopiec to nie byłoby sensu przesadzać.. aż się obudziłam z oburzenia :-D:-D
 
a ja w sumie sama nie wiem czy mi dziś zrobi USG,ale mam nadzieje,że tak,bo już się strasznie nastawiłam ;-) od miesiąca dni liczyłam! Lece na 13:45 więc ładnie prosze o trzymanie kciuków ;-)
Wiecie jaki miałam dziś głupi sen? Że mama mi doradziła,abym rozcieła sobie brzuch,wyjeła dzidzie i zobaczyła płeć. :confused: I ja tak zrobiłam. Rozciełam, wyciągnelam malucha, połozyłam na ręczniku, zobaczyłam,że to CHŁOPIEC.. i schowałam spowrotem. :confused:

hehe :-D mi się śniło że miałam usg i widziałam dziewczynkę

hej ,wpadam sie tylko przywitac i spadam na sniadanko i powoli sie szykowac do lekarza:tak:mam nadzieje ,ze nie padne w tym upale:tak:Trzymajcie kciuki:tak:

trzymamy ;-)

Widzę, że dzisiaj dzień wizyt :-) ja jutro idę na badania i mam nadzieję, że nie nie będzie żadnych bakterii w moczu.

tez mam nadzieję, ja mam to badanie w przyszłym tygodniu i marze o tym samym - wreszcie brak bakterii

Ja tez odliczam,zostal jeszcze tydzien i zobacze w koncu moje kochane dzidzi:-)

ja tez odliczam, mi zostały 4 dni :-) ale się ten czas wlecze
 
ja tez odliczam, mi zostały 4 dni :-) ale się ten czas wlecze
Ja też odliczam - cztery tygodnie i pięć dni.;-)
hehehehe
ja dziś miałam też niezły sen
byłam na USG i oglądaliśmy maleństwo i w pewnym momencie było podglądanie i okazało się że będzie dziewczynka - aż piszczałam z radośći bo pamiętałam że mój mąż bardzo chciał dziewczynkę. Ale jak mu po wizycie powiedziałam że będzie dziewczynka to średnio swoją radość okazywał i powiedział że w takim razie muszę na siebie jeszcze bardizej uważać, że na dziewczynkę to musimy się bardziej starać żeby byla zdrowa, bo gdyby był chłopiec to nie byłoby sensu przesadzać.. aż się obudziłam z oburzenia :-D:-D
Ja bym też się obudziła z oburzenia!:-)
Opiekuje sie Gosia i to ona wysyla zaproszenia:tak:
Gosia się opiekuje, ale żeby dostać zaproszenie trzeba zasłużyć, bo decydują o tym styczniówki, które są w grupie, więc na Gosię teraz nie najeżdżać, bo nic nie zdziałacie.:-p:-)
 
zagłosowane:-D:-D:-D
....
teraz popijam kawkę jem ciacho z brzoskwiniami - zapraszam - bo coś zbliża się ból głowy i dzisiaj spróbuję go kawką zwalczyć:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też odliczam - cztery tygodnie i pięć dni.;-)

Ja bym też się obudziła z oburzenia!:-)

Gosia się opiekuje, ale żeby dostać zaproszenie trzeba zasłużyć, bo decydują o tym styczniówki, które są w grupie, więc na Gosię teraz nie najeżdżać, bo nic nie zdziałacie.:-p:-)

tak z ciekawosci, jakimi zaslugami dla przykladu nalezy sie wyroznic?:-)
 
reklama
tak z ciekawosci, jakimi zaslugami dla przykladu nalezy sie wyroznic?:-)

Trzeba mieć odznaczenie od samego prezydenta. ;-)
A tak na poważnie dziewczyny. Trochę cierpliwości. Wszystkie stanowimy jedną rodzinę i to jest najważniejsze w tym wszystkim.


...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry