reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziekuje kobitki za wsparcie i wiem że szybko minie co odliczamy:tak:tylko najgorsze jest to że jak patrze na godz.a przeważnie tak o 14 wyjeżdzamy to mi się smutno robi bo bym już normalnie o troszeczke i bym zobaczyła maleństwo a tak musze czekać:sorry2:ale będe silna i spokojnie czekać:tak:

Co do grupy zamknietej to nie tak że gorsze lepsze wszystkie sa super i jesteśmy rodziną :tak:chodzi o to że tam się zwierzamy z różności i chodzi o to żeby była tam zaufana osoba co wejdzie pogada i nie pójdzie i wygada wiecie o co chodzi;-)ps.niedługo będziemy tam uwierzcie wszystkie już działamy :tak:
 
reklama
dziewczynki bylam na USG i wzystko jest OK. dzidzia się machala do mnie łapką i kreciła główką;-) no i widziałam jak serducho bije wiec jestem juz spokojna!!!za 2 tyg USG połówkowe.
 
ok obiadzik zjedzony mega ostry sosik z pulpetami mniam mniam to teraz chyba cosik posprzątam bo coś wyjątkowo nie moge dzisiaj na tyłku usiedzieć:-D
 
Zgadzam się również z Tobą...
Dawno mnie tutaj nie było.Cenię sobie Wasze rady, spostrzeżenia....;-)
powiem szczerze że TEN podział mnie zdziwił bardzo:szok::szok::szok:..

pozdrawiam, miłego dnia....:):)
 
Ja też odliczam - cztery tygodnie i pięć dni.;-)

Ja bym też się obudziła z oburzenia!:-)

Gosia się opiekuje, ale żeby dostać zaproszenie trzeba zasłużyć, bo decydują o tym styczniówki, które są w grupie, więc na Gosię teraz nie najeżdżać, bo nic nie zdziałacie.:-p:-)

A mozesz mnie poinformowac w ktorym momencie i kto na Gosie najezdza? kopciuszek pytala kto sie opiekuje a ja ja tylko pinformowalam ze Gosia ale nikt na nia nie najezdza ani nie naciska:sorry2:
 
suuuuper bardzo się ciesze:-)teraz spokój i czekać do 2 września:-)

nawet nie wiesz kobieto jak mi ulzylo!!jak tam jechalam to mało co nie wymiotowałam z nerwów....nie zycze tego nikomu!!!a w tych oaństwówkach gowniany sprzet maja i wogulenie powinni tego uzywac!!!
ide odpoczac dziewczynki bo ta noc byla bardzooo dluga.
a ty Patrysiu do pon dasz rade;-)wiem ze sie nasatwilas ale tak to juz czasem bywa...musimy czekac...
 
Co do grupy zamknietej to nie tak że gorsze lepsze wszystkie sa super i jesteśmy rodziną :tak:chodzi o to że tam się zwierzamy z różności i chodzi o to żeby była tam zaufana osoba co wejdzie pogada i nie pójdzie i wygada wiecie o co chodzi;-)ps.niedługo będziemy tam uwierzcie wszystkie już działamy :tak:

Patrysia niestety nadal czuję się gorsza - więc to nie jest tak jak ty próbujesz to teraz wytłumaczyć - uważasz, że tylko niektóre z nas są szczere i godne zaufania, a reszta nie? I wy sobie wybierzecie, które są te zaufane na podstawie czego, że tak zapytam? Bo wiesz, może nie zauważyłaś, ale tu się dużo dziewczyn zwierza ze swoich problemów małżeńskich czy partnerskich, sprawach intymnych (seks czy infekcje, a nawrt o kolorze kupy za przeproszeniem). I przepraszam ale nie za bardzo rozumiem zdanie, że ktoś ma coś wygadać - KOMU? księdzu na spowiedzi, że przeczytała jakieś poufne rzeczy?:baffled: No bo nie rozumiem komu mamy opowiadac o swoich problemach i zwierzeniach? Przecież inne laski z innych wątków miesięcznych tego nie zobaczą,a nie sądzę żeby ktos z nas wchodził i opowiadał innym o tym co któraś znas powiedziała...
No nie przesadzajmy - a mówienie, że niedługo tam będziemy wszystkie to takie tam gadanie żebyśmy się odwaliły z tematu, bo wy sobie pogadacie na wątku prywatnym i to wy zadecydujecie kto jest zaufany, a kto nie i komu nie wyślecie wogóle zaproszenia. To nie jest jedność i nie oszukujmy się - każda myśląca osoba to rozumie - skoro są podziały, to nie jesteśmy jedną rodziną styczniówek, jak to chcesz wytłumaczyć:no: To po prosu jest nie fair dziewczyny z wątku zamkniętego...:-:)-(

nawet nie wiesz kobieto jak mi ulzylo!!jak tam jechalam to mało co nie wymiotowałam z nerwów....nie zycze tego nikomu!!!a w tych oaństwówkach gowniany sprzet maja i wogulenie powinni tego uzywac!!!
ide odpoczac dziewczynki bo ta noc byla bardzooo dluga.
a ty Patrysiu do pon dasz rade;-)wiem ze sie nasatwilas ale tak to juz czasem bywa...musimy czekac...
Beti super, że wszystko dobrze - odpoczywaj teraz, bo się nastresowalaś i dziecko tez to czuło!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Co do grupy zamknietej to nie tak że gorsze lepsze wszystkie sa super i jesteśmy rodziną :tak:chodzi o to że tam się zwierzamy z różności i chodzi o to żeby była tam zaufana osoba co wejdzie pogada i nie pójdzie i wygada wiecie o co chodzi;-)ps.niedługo będziemy tam uwierzcie wszystkie już działamy :tak:

A niby komu ktos ma cos wygadac?Przeceiez to normalne ze ludzie maja swoje sekretne tajemnice i problemy.
A ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze nawet tym najblizszym i najbardziej zaufanym nie warto wierzyc:tak:czasami ktos po kim sie nie spodziewasz cie predzej sprzeda niz ten któremu sie nie ufa.

A najlepsze jest to co jest pod ta grupa napisane

Styczniówki 2010 :)
Wszystkie mamy z terminem na styczeń 2010 :)

Z tego co widze to nie wszystkie ale ja juz nie prosze o zaproszenie bo go juz nie potrzebuje!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry