reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wronek gratuluje synka:-)
Spalam dzis w koncu jak zabita,moge uczciwie powiedziec,ze jestem wyspana:-D
Wypije herbatke ,cos zjem i jade na ploty a potem do lekarza...Zapowiada sie kolejny upalny dzien,jak kocham upaly tak naprawde mam juz dosc,przydalby sie dzien deszczu....
 
reklama
cześć i czołem :tak:
beti - i jaka decyzja? idziecie do szpitala? daj znać koniecznie co i jak...

a ja znów walczę od wczoraj z bólem głowy :angry::angry:przecież szału dostanę.. co tydzień się to powtarza:angry::angry::-:)-:)-(
 
Witajcie brzuszki,
ja już po śniadanku i muszę się zmusić, żeby jechać z moim pieskiem do weta na szczepienie strasznie nie lubię tego robić bo on się tak boi tam wejsć serce sie kraje aż strach pomyśleć jak to będzie z dzidziolkiem,
podjadę też dziś to hurtowni popatrzeć na sprzęty dziecięce i ceny porównać no i oko nacieszyć:-D
Hej baby ja od wczoraj mam mega doła:tak:wszyscy sie chyba uwzięli zeby mnie wkur...... łącznie z moim chłopem:tak:nie wiem juz czy mi tak hormony buzują czy co ,ale ryczec to bym mogła z nerwów non stop:tak:wogóle taka nabuzowana jestem jakbym wybuchnąć miała,a mojego to chyba strzaskam dzisiaj jak przyjdzie:-)Uparł sie zeby auto kupić za taką cene ,ze szok,a o mieszkaniu to ja mam myśleć i skąd na nie wziąc:tak:Ja już wole mieszkanie wynająć i spokój miec ,a na nogach chodzić:tak:Tym bardziej ze jedno auto zepsute pod blokiem stoi i nie moze sie zebrac zeby je zezłomowac albo na czesci sprzedac ,a juz nastepne kombinuje normalnie debil:wściekła/y:
Jutro na pocieszenie do lekarza ide i dzidziolka zobacze
a mój się uparł żeby mi auto zmienić bo mam 3drzwiowe i mam być 5drzwiowe ale to się wiąże z kasą w kredycie i mi sie juz nie podoba a on się uparł i co rusz podsuwa mi auta, więc dla świętego spokoju mając dwa do wyboru coś wybrałam, a jemu już się nie podoba i cholera kto tu jest w ciąży:wściekła/y:

cos tam czuje ale malo wyraznie i nie jestem pewna czy to ruchy napewno. nie chce tez za czesto na usg chodzic bo to 2 wrzesnia mialo byc polowkowe.
będzie dobrze ja mam połówkowe 3wrzesnia:-D
Kobitki mam facecika. Siusiaczka było bardzo dobrze widać wiec to jest pewne na 100%, że będzie Antoś.

Maluszek ma się bardzo dobrze choć nie chciał sie nam ładnie pokazać. Waży prawie pół kilo. Jestem w 20 tyg i 5 dniu ciąży a maluch wygląda na 22 tydz. i 1 dzień.

Postaram się jutro wrzucić zdjęcia.

Życze wszystkim samych dobrych wiadomości. Dobranoc
gratuluję synusia, ja też chcę!!!!:-D
 
Dzien dobry:tak:

Mąż wybył rano do mieszkanka, bo z jakims elektrykiem był umówiony i zabrał mi mała ze soba wiec korzystam z chwili wolnosci:tak: Prysznic i godzina w łazience, ehh...
ale juz sie nie umiem doczekac kiedy wykapie sie w wannie:-)

Gratuluje wszystkim mamusiom poznania płci!!! Widze chłopcy góra:tak:ciekawe co u nas sie kryje:tak:

Miałam jechac we wtorek do ginki, bo miałam straszne bóle brzuszka, ale przeszło... wiec z wizytą wstrzymuje sie do przyszłego tygodnia:tak:
Maluch kopie juz porzadnie, szczegolnie wieczorami... i juz wypukłosci na brzuszku znac, nawet maż to juz czuje:tak:cudne uczucie... póki jeszcze nie boli:-p

Zycze milego dnia mamusie!
 
Witam was,u nas tez piekny i goracy dzionek sie zapowiada:tak:ja narazie nie wiem za co sie zabrac i co zrobic na obiad.
Dziewczyny te co ida na wizyty macie przyniesc same dobre wiesci:tak:no i te co jeszcze nie wiedza co maja niech sie wkoncu wam ujania te dzidziolki:-)
SYLWIA 100 a tobie zycze milego spedzania czasu w kolejce;-)wiem ze trzeba sie nasiedziec wiec niech czas szybko zleci:-)
Witam porannie zaleglosci nadrobione , ja na basen chodze nie ze wzgledu na spor tylko inaczej zwariowalabym z moja niunia , pozatym jesli cos sie dzieje to nie bac sie isc do lekarza czy szpitala mi tu caly czas powtarzaja lepiej jeden raz za durzo niz o raz za malo.
Wronek gratuluje Antosia .
Ja zapraszam na kawe ios ernik na zimno.

Oj zeby to bylo blizej to napewno bym do ciebie zawitala ale zanim dojde to tego serniczka pewnie juz nie bedzie:-Dmimo tego zycze smacznego:-)
 
Kobitki mam facecika. Siusiaczka było bardzo dobrze widać wiec to jest pewne na 100%, że będzie Antoś.

Maluszek ma się bardzo dobrze choć nie chciał sie nam ładnie pokazać. Waży prawie pół kilo. Jestem w 20 tyg i 5 dniu ciąży a maluch wygląda na 22 tydz. i 1 dzień.
Wronek, kawał chłopiska z tego Antosia! Moja to kruszynka, mniejsza niż powinna być:-(

ja też jutro idę.. więc jest nas trzy :-D
To za wszystkie trzy trzymamy kciuki!
cześć i czołem :tak:
beti - i jaka decyzja? idziecie do szpitala? daj znać koniecznie co i jak...

a ja znów walczę od wczoraj z bólem głowy :angry::angry:przecież szału dostanę.. co tydzień się to powtarza:angry::angry::-:)-:)-(
Beti, koniecznie daj nam znać! Ivi, mnie też głowa boli. Już nie wyrabiam.:wściekła/y::-(
 
WITAM:-)


poszłam na spacer i wymyslilam ze jutro z rana poprostu pojade do szpitala i niech sprawdzą co się dzieje. nie będę się bawiła w szukanie teraz lekarza na usg bo do kilku zadazwoniłam i nie mieli miejsc na jutro i poeradzili zeby zglosic się do szpitala. boze za duzo stesów jak na jeden dzień; zdiagnozowanie astmy, detektor ktory nie wykryl tętna...skonczylo się meliską;)


i bardzo dobrze zrobisz:tak:daj znać po wizycie:tak:ale na pewno jest wszystko dobrze:tak:


Kobitki mam facecika. Siusiaczka było bardzo dobrze widać wiec to jest pewne na 100%, że będzie Antoś.

Maluszek ma się bardzo dobrze choć nie chciał sie nam ładnie pokazać. Waży prawie pół kilo. Jestem w 20 tyg i 5 dniu ciąży a maluch wygląda na 22 tydz. i 1 dzień.

Postaram się jutro wrzucić zdjęcia.

Życze wszystkim samych dobrych wiadomości. Dobranoc


gratuluje synka:-)no i jaki duży chłopaczek się szykuje:-)


cześć i czołem :tak:
beti - i jaka decyzja? idziecie do szpitala? daj znać koniecznie co i jak...

a ja znów walczę od wczoraj z bólem głowy :angry::angry:przecież szału dostanę.. co tydzień się to powtarza:angry::angry::-:)-:)-(


mnie też wczoraj bolała:sorry2:

oj kochane jestem smutna:-:)-:)-( nie zobacze dzisiaj dzidziusia a dlaczego taką niespodzianke zrobił mi M:-(wczoraj mi oznajmił że jednak nie da rady jechać dzisiaj do gina bo musi jechać jednak na montaż dzisiaj bo wczoraj niezdążył jechać :-(i oczywiście mi się przykro zrobił bo tak mnie nakrecił a teraz mówi że nie dopiero w poniedziałek:-(tak więc dziewczynki czekamy jeszcze :sorry2:
 
reklama
Ja też dziś maszeruje do gina ale ponieważ nie planuje USG to jedyne co mnie interesuje to jakie dostane wskazówki, skierowania na badania, ewentualnie nie wiem co jeszcze mogę się dziś ciekawe dowiedzieć. Pewnie będzie tradycyjne badanie więc mam nadzieję, że tą drogą :-D też mi potwierdzi, że wszystko w porządku :-)
 
Do góry