reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Karoli4, mąż lubi widocznie rubensowskie kształty... Mój też na mnie patrzy inaczej, chociaż wiem, że za grubasami nie przepada. Ale czytałam kiedyś, że mężczyźni zdecydowanie wolą kobiety o pełniejszych kształtach niż wieszaki.
Co do żelaza - nie pamiętam.:zawstydzona/y: Przepraszam. Całą dokumentację mam w Polsce, a ciążę prowadziłam trzy lata temu. Wiem, że różniły się nie tylko nazwą, ale i ceną. I co śmieszniejsze to tańsze bardziej mi podeszło.

macy do rubensowskich modelek jeszcze mi sporo brakuje, zwlaszcza w bioderkach i pupce. ale moze w 9 miesiacu zaczne przypominac troszeczke, tylko brzuch bede miala za duzy
 
Dziekuje wam wszystkim za gratulacje i serdeczne slowa,Klucze juz mam od mieszkanka a teraz zaczynam remont bo mieszkanie samo w sobie jest ladne i duze fajny rozkald pomieszczen i wgole ale byli lokatorzy strasznie je zaniedbali przez 2 lata nic nie robili w nim:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale plus taki ze wlasciciel zgodzil sie na remont mieszkania na jego koszt wiec wszystko urzadzimy i wyremontujemy pod siebie:-):-):-) dzisiaj malowanko duzego pokoju:-)
Ja mam juz 19tydzi 4 dzien ciazy za soba i na plusie 3,5 kg wiec mysle ze nie jest zle wrecz sie ciesze i oby dalej tak nie za szybko waga rosła:-)
 
PASKUDZTWO straszne!!! a co gorsza, nie można za dużo popić, żeby się nie rozcieńczyła... bleee... :rofl2:
Paskudztwo jest. Myślałam, że na pielęgniarkę zwymiotuję, tym bardziej, że byłam na czczo. W październiku czeka mnie drugie badanie.:baffled:
Dziekuje wam wszystkim za gratulacje i serdeczne slowa,Klucze juz mam od mieszkanka a teraz zaczynam remont bo mieszkanie samo w sobie jest ladne i duze fajny rozkald pomieszczen i wgole ale byli lokatorzy strasznie je zaniedbali przez 2 lata nic nie robili w nim:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale plus taki ze wlasciciel zgodzil sie na remont mieszkania na jego koszt wiec wszystko urzadzimy i wyremontujemy pod siebie:-):-):-) dzisiaj malowanko duzego pokoju:-)
Ja mam juz 19tydzi 4 dzien ciazy za soba i na plusie 3,5 kg wiec mysle ze nie jest zle wrecz sie ciesze i oby dalej tak nie za szybko waga rosła:-)
No to tylko się wprowadzać!!! Kiedy?
 
rany ... naprawde z tego taki straszny ulepek ... ja mam ogolnie problem z piceiem czegos slodkiego ..... jakby to bylo kwasne to w porzadku... :-)


na szczęście babki u mnie w laboratorium jakieś normalne były i dolały mi kwasku cytrynowego, ale i tak przełknąć ciężko. to tak, jakby 10 łyżek cukru rozpuścić w 1/4 szklance wody i wypić to.

Karoli w którymś tygodniu chyba tak, zwłaszcza u kobiet, które mają w rodzinie przypadki cukrzycy.
 
reklama
rany ... naprawde z tego taki straszny ulepek ... ja mam ogolnie problem z piceiem czegos slodkiego ..... jakby to bylo kwasne to w porzadku... :-)


nieprzesadzajmy aż tak;-)ja piłam w pierwszej ciąży i normalnie wypiłam i nie chciało mi się wymiotowac;-)zależy jak kto na to reaguje i na ile się czuje akuratb w tym momencie ale proponuje ze sobą wziąść cytryne wkropić sobie i będzie dużo lepiej:tak:
 
Do góry