reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Anusia, gratuluję i trzymam kciuki! Ja klucze odbieram w piątek i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
 
reklama
Anusia, serdeczne gratulacje! :-)
ja tez do ginka na tydzien na usg i czuję juz solidne ruchy, szczególnie wieczorem zasadza kopasy :-D

wynagradza mi to wszystkie cierpienia związane z ciążą, bo leczę zapalenie pęcherza od jakiegoś czasu i wraca mimo antybiotyków, ból aż wyć się chce :wściekła/y:
 
hej dziewczyny dluuugoo mnie nie bylo, cale dnie spedzalam na poszukiwaniach mieszkanka no i chyba znalazlam duze bo 48metrow do odremontowania(na koszt wlasciciela):-) dzis jedziemy spisac umowe i odebrac klucze troszke sie denerwuje ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze;-)heh przeprowadzam sie na ta sama dzielnice co moja przyjaciolka wiec nie powinno byc smutno mi;-)
Ruchy dzidzi odczuwam juz od kilku dni take solidniejsze sie robia z dnia na dzien i nawet czestsze:tak: do ginka wybieram sie jakos za tydzien...

Anusia, gratuluję i trzymam kciuki! Ja klucze odbieram w piątek i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.


super kobitki życze aby wam się dobrze w nich mieszkało:-)
 
jak ja Wam zazdroszcze tych ruchów! ;-) nawet nie potraficie sobie wyobrazić.
Anioł z masy solnej wyszedł mi ... PIĘKNY :-D jutro wstawie zdjecie :-D jolu moge Ci pocztą wysłać .. jeśli chodzi o polską poczte to na pewno dojdzie w całości :laugh2: a teraz lecę spac,moze dziś mi się maleństwo poruszy ;-) codziennie sie kłade i na to czekam aż w końcu zasypiam ;-)buziaki styczniówy

No pewnie by w calosci nie dotarl:-(

Witam Dziewczyny porannie.

Sny macie nieziemskie. Ja też na swoje narzekać nie mogę, ale dziś w nocy tak źle spałam, że nic nie pamiętam dziwnego. Może to i dobrze.

jola.24 nadal trzymam kciuki. Mi też wieczorami brzuch robi się twardy jak kamień. Muszę zajść do GP i zapytać, czy wszystko w porządku, bo mnie to niepokoi. :-( Tylko teraz jeszcze ta przeprowadzka, zanim załatwie nowego lekarza, minie tydzień albo i więcej.

Gosia_k23 mam nadzieję, że małej szybko gorączka minie. Moje dziecko też niestety dość często choruje - chyba jak to dzieci. Takie nawet małe choroby u maluchów są paskudne.

Jolu musisz byc silna! Bedzie dobrze!
:tak:



Spokojnie nie martw sie, ja zaczynam 21tydz i tylko slysze bulgotania i to dopiero od tygodnia, a zadnych wyraznych ruchow i kopniaczkow jeszcze nie.:baffled:

Dzieki dziewczynki, jest lepiej. Czuje jeszcze brzucho ale nie boli tak jak wczoraj wiec mam nadzieje ze przejdzie:tak: macy idz jak sie niepokoisz ja jak choc troche bede brzuch czula jutro to pojde niech mi daje skierowanie na usg a co;-)


Koszmary tez mis sie czasami snia ale nie tak czesto i nie takie odjechane jak wam:-D
Mielismty jechac na zakupy a teraz maz mnie nie chce zabrac:wściekła/y: przeciez sie tam nie bede przemeczac, ledwo malutka kawke wyzebralam:wściekła/y: jak on mi czasem zycie utrudnia:no:
Milego dnia mamuski
 
a ja dziś mam taki "zjazd" w pracy że nie daję rady.. :-:)-(najchętniej bym się na biurku położyla i spała... :-:)-:)-(
 
Ja też myślałam, ze nie wolno, ale teraz ginka mi wypisała na 2 dni do przodu i następną wizytę mam też 2 dni przed końcem zwolnienia. Szkolda, że nie zwróciłam uwagi z jaką datą je wypisała:confused:
no mi raz wypisała babka w recepcji 1 dzień do przodu :tak:

ale kiedyś mi mówiła że np może wypisać 3 dni wstecz :tak:

wiec w sumie do przodu może wypisać bo by nie wypisała tylko pytanie ile dni czy też 3 :confused: musze się jej pytać jak nie zapomnę :sorry2:

ale jak już jestem umówiona na konkretną godzinę to nic i tak zmieniać nie będę ;-):-D
 
reklama
wynagradza mi to wszystkie cierpienia związane z ciążą, bo leczę zapalenie pęcherza od jakiegoś czasu i wraca mimo antybiotyków, ból aż wyć się chce :wściekła/y:

na pewno znasz te sposoby, ale :
- pij gorącą herbatę owocową z żurawiny (byle bardzo ciepłą)
-pij duuużo soku żurawinowego (wystarczy syrop rozcieńczony wodą, w ogromnych ilościach!)
- non stop - przede wszystkim w nocy - noś grube skarpety na nogach
- (za przeproszeniem) grube majtasy albo kilka zwyklych :sorry2: chodzi o to żeby "ją" rozgrzać

także najwaniejsze: dużo pić napojów zakwaszających mocz i nie dopuszczać do ziębnięcia

powodzenia.. ja dopiero jakiś czas przed ciążą w miarę opanowałam problemy z zapaleniem pęcherza..a chorowałam bardzo często..


jola, zAgatka - dużo siły i cierpliwości w leżeniu :tak: i solidnych kopniaków od dzidzi!
 
Do góry