reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Acha chciałam poinformować że jednak jedziemy z M na wizyte 20 sierpnia czyli w ten czwartek bo skoro mu tak bardziej pasuje(a jednak 40 km trzeba dojechać)a 4 dni większej różnicy nie zrobią to jedziemy teraz:tak:

Ach sny to ja mam co noc i zawsze są dziwne:-Da tak wogóle w tej nocy była burza ale byłam na tyle śpiąca że miałam ją w "pupeczce":-Di ogólnie się fajnie mi spało ale synek juz obudził i trzeba było wstać;-)
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny, jak to jest z tymi ruchami dziecka - czy powinnam juz coś odczuwać? Bo jak narazie to czuję tylko ból tak jakby na poziomie jajników :( Mam nadzieję, że to nic groźnego...
popieram zdanie koleżanek z forum że masz jeszcze czas :tak: bóle też takie mam jakby ciągnięcia :tak:

ojejku zdrówka dla córci:sorry2:
dzięki :tak:

Acha chciałam poinformować że jednak jedziemy z M na wizyte 20 sierpnia czyli w ten czwartek bo skoro mu tak bardziej pasuje(a jednak 40 km trzeba dojechać)a 4 dni większej różnicy nie zrobią to jedziemy teraz:tak:
czyli jednak nie mamy wizyty w ten sam dzień ;-)
 
GOSIA no jednak nie:sorry2:ja w sumie mogłabym poczekać do poniedziałku ale ja musze być na 15 u gina a wtedy M już od 14 musi mieć wolne sobie zrobione a w poniedziałek ma za dużo roboty co nie da się a w czwartek mu lepiej pasuje i gin przyjmuje w ten dzień dlatego tak wyszło:tak:
 
Ja ruchy dziecka czuje od 14 tyg sle to dlatego ze to moja 2 ciaza i ze jestem szupla , teraz najbardziej czuje pod wieczor kiedy mala juz spi a jak mam chwile dla siebie a teraz kapiel i wychodze na basen, proby prasowania nie powiodly sie za garaco mi
 
GOSIA no jednak nie:sorry2:ja w sumie mogłabym poczekać do poniedziałku ale ja musze być na 15 u gina a wtedy M już od 14 musi mieć wolne sobie zrobione a w poniedziałek ma za dużo roboty co nie da się a w czwartek mu lepiej pasuje i gin przyjmuje w ten dzień dlatego tak wyszło:tak:

Patrysia no to powodzenia przynajmniej mniej się naczekasz niż ja :tak::-D

ja musze jechać badania zrobić ale mi się nie chce :no::rofl2:

właściwie mój też w czwartek przyjmuje ale bym musiała jechać drugi raz po L4 bo mam do soboty wypisane a chyba do przodu nie może mi wypisać jak to jest :confused:
 
:-Dsny, makabra... dobry scenariusz do horroru by powstał:-D:rofl2:

ja je pierwszy raz w życiu robiłam :-) Najpierw masa solna: wsypałam do miski 1szkl mąki, 1szkl soli i wlałam pół szklanki wody, zagniotłam ciasto i zrobiłam różne elementy- tak jak z plasteliny czy modeliny- oddzielnie głowa,tułów,nóżki,rączki itd. A łączyłam je ze sobą kropelką wody,bo inaczej nie chcą sie trzymać. Na koniec zapiekłam około 2 godzin w piekarniku (troche chyba przesadziłam,bo mi lekko brązowy wyszedł:-)) i gotowe. Postanowiłam że jak dzidzia podrośnie,to razem bedziemy takie rzeczy tworzyć :-) fajna zabawa

chyba też się pobawie:tak::rofl2:

właściwie mój też w czwartek przyjmuje ale bym musiała jechać drugi raz po L4 bo mam do soboty wypisane a chyba do przodu nie może mi wypisać jak to jest :confused:

Ja też myślałam, ze nie wolno, ale teraz ginka mi wypisała na 2 dni do przodu i następną wizytę mam też 2 dni przed końcem zwolnienia. Szkolda, że nie zwróciłam uwagi z jaką datą je wypisała:confused:
 
patrysia86 a gdzie jedziesz na wizytę?:)


do Kościerzyny:tak:a najlepsze że jest na koncu tego miasta ale wole tam jechac bo on jak dla mnie jest super ginem;-)


Patrysia no to powodzenia przynajmniej mniej się naczekasz niż ja :tak::-D

ja musze jechać badania zrobić ale mi się nie chce :no::rofl2:

właściwie mój też w czwartek przyjmuje ale bym musiała jechać drugi raz po L4 bo mam do soboty wypisane a chyba do przodu nie może mi wypisać jak to jest :confused:


no tak szybciej zobacze:-)badania ja bede też robić ale dopiero na tej wizycie wypisze mi jakie:tak:a co do zwolnienia nie pomoge nie znam się:sorry2:
 
reklama
hej dziewczyny dluuugoo mnie nie bylo, cale dnie spedzalam na poszukiwaniach mieszkanka no i chyba znalazlam duze bo 48metrow do odremontowania(na koszt wlasciciela):-) dzis jedziemy spisac umowe i odebrac klucze troszke sie denerwuje ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze;-)heh przeprowadzam sie na ta sama dzielnice co moja przyjaciolka wiec nie powinno byc smutno mi;-)
Ruchy dzidzi odczuwam juz od kilku dni take solidniejsze sie robia z dnia na dzien i nawet czestsze:tak: do ginka wybieram sie jakos za tydzien...
 
Do góry