reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

co do zapalenia pecherza to w zeszlym tyg bylam u GP bo podbrzusze mnie strasznie bolalo i wogole slabo sie czulam zrobil mi badanie moczu i wyszlo ze mam krew w moczu itp i przypisal antybiotyk na zapalenie pecherza chociaz przy siusianiu nic mnie nie bolalo, i dodatkowo odeslal probke moczu do albolatorium i wyszlo ze mocz jest w porzadku hhehe a antybiotyk wychodzi na to ze nipotrzebnie bralam i dzisiaj znowu wrocialm juz do innego lekarza i ten tez powiedzial ze wszytsko jest ok i ze bole sa spodowane tym ze sie rozciagam podwojnie w srodku, ehhh a do drugiegi USG jescze dwa tyg.
 
reklama
Anusia, Macy gratuluje odbioru kluczyków:tak:
Kiedy zapraszacie na parapetówe ? :-D:rofl2:

Gratulacje mieszkanek:-)))

super kobitki życze aby wam się dobrze w nich mieszkało:-)

Cieszę się z Wami z tych mieszkanek :-)Gratuluję!

Dziękuję, ale cieszyć się będę dopiero, jak już tam zamieszkamy. Najgorsze ta przeprowadzka.:baffled: Najpierw trzeba tę ruinę do porządku doprowadzić, bo nie lubię po sobie syfu zostawiać, a potem tam porządek robić. Jak się wprowadziliśmy do tego mieszkania, to tu istna Sodoma i Gomora była. Łazienkę kilka godzin czyściłam, zanim ostatecznie zdecydowałam się na prysznic. Niepojęte, jaki nieporządek ludzie potrafią po sobie zostawić.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Na szczęście w tym mieszkaniu, w którym mamy zamieszkać, jest czyściutko, bo właścicielka dość porządna. Tylko okna są do mycia, ale to zrobię z przyjemnością.:tak:
 
Dziewczyny kiedy Wy to piszecie ,siedze w domu a i tak nie mam czasu . a takie plany były- myślałam że jak będę miała L4 to sobie podszlifuję angielski , nawet kupiłam jakieś płyty i leżą i czekają w sumie nie wiem na co:baffled: , atak miją dzień za dniem i już prawie połowa.:sorry2:
 
co do zapalenia pecherza to w zeszlym tyg bylam u GP bo podbrzusze mnie strasznie bolalo i wogole slabo sie czulam zrobil mi badanie moczu i wyszlo ze mam krew w moczu itp i przypisal antybiotyk na zapalenie pecherza chociaz przy siusianiu nic mnie nie bolalo, i dodatkowo odeslal probke moczu do albolatorium i wyszlo ze mocz jest w porzadku hhehe a antybiotyk wychodzi na to ze nipotrzebnie bralam i dzisiaj znowu wrocialm juz do innego lekarza i ten tez powiedzial ze wszytsko jest ok i ze bole sa spodowane tym ze sie rozciagam podwojnie w srodku, ehhh a do drugiegi USG jescze dwa tyg.
To dobrze ze jest ok.Daj znac monia po usg. Ja mam wizyte za tydzien (25.08). Nie moge sie doczekac!!!:-)a ja boli w sumie nie czuje..czasem mnie cos zakluje ale od razu przechodzi.I ruchow tez nie wyczuwam..
 
A my już po spacerku, Wiki śpi, a ja muszę brać się za sprzątanie, jeszcze facet przyjdzie o 15 przedpokój fugować, bo 2 lata temu, jak się wprowadzaliśmy nie zdążył i miał przyjść w ciągu miesiąca i tak 2 lata bez fug, ale dobrze, teraz chociaż czyste będą, bo pewnie już by poszarzały.

Macy, to duże wyzwanie przed Tobą, ja mam tylko przemeblowanie lekkie, bo w pokoju biurowym będzie nowa dzidzia a nie mogę sobie z tym poradzić...jeszcze chcę odmalować...
 
A my już po spacerku, Wiki śpi, a ja muszę brać się za sprzątanie, jeszcze facet przyjdzie o 15 przedpokój fugować, bo 2 lata temu, jak się wprowadzaliśmy nie zdążył i miał przyjść w ciągu miesiąca i tak 2 lata bez fug, ale dobrze, teraz chociaż czyste będą, bo pewnie już by poszarzały.

no to chyba z daleka szadł.... ze tyle czasu mu to zajęło :rofl2:

ja na 16,00 zbieram się i ide zapłacić za działke. Też ide od wiosny i dojść nie moge:-D
Zaraz babcie z zarządu będą marudzić, że nic nie robie na działce:baffled:
A niech się odczepnią, w nosie je mam. Nie mam natchnienia w tym roku do grzebania w ziemi (zawsze to lubiałam, ale coś teraz mi się nie chce), zresztą i tak nic nie wyrosło, bo za mokro było.;-) no, może poza chwastami:-D:rofl2:
 
Cześć dziewczyny :-)
Mam pytanko ... jak u Was z wynikami badań???
Ja właśnie odebrałam wyniki i HGB mi cały czas spada. Na początku ciąży miałam 14.5, teraz zeszło do 11.2. Moja mama już podnosi larum :wściekła/y:, wizyta u gina dopiero w ponidziałek, a ja siedzę i się zastanawiam, czy jest się czym martwić :confused:
 
Cześć dziewczyny :-)
Mam pytanko ... jak u Was z wynikami badań???
Ja właśnie odebrałam wyniki i HGB mi cały czas spada. Na początku ciąży miałam 14.5, teraz zeszło do 11.2. Moja mama już podnosi larum :wściekła/y:, wizyta u gina dopiero w ponidziałek, a ja siedzę i się zastanawiam, czy jest się czym martwić :confused:
Ja mam cały czas hemoglobinę ok. 13, więc ok. Lekarz Ci może żelazo zaleci, albo wzbogacenie diety...

Andziu76
, a co to za działeczka? Taki ogródek działkowy?
 
reklama
Gratuluję nowych mieszkanek :-) Mnie też czeka mały remoncik, odmalować sypialnie, pokoik dla maleństwa i łazienkę - ale myślę, że tak jesienią.

Patrzcie co na onecie wyczytałam Ciąża, jakiej świat nie widział. Aż 12 dzieci- Onet.pl - Wiadomości -18.08.2009
12 dzieci - jacie .... :szok: ciekawe jak ta kobieta się czuje i jaki będzie finał tej ciąży.
Szokkk... to nie zasługa natury na pewno.... to przecież jak, bez urazy, miot u psa....nafaszerowali ją pewnie hormonami, oby tylko dzieciaczki przeżyły....
 
Do góry