reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Sherly wszystkiego najlepszego!:-D
ja też stwierdziłam, ze chrzciny to tylko w restauracji, ale mój M powiedział, że 20 osób to on w domu zmieści tylko haha niby kto będzie przy tym robił!? :wściekła/y:
protestuję!!!!
 
reklama
Ja przez cały weekend robiłam urodzinki :-D
wiem napewno, ze jak dzidzia się urodzi to na 100% będę robiła chrzciny w restauracji bo nie wyobrażam sobie tego w domu:szok:
Spóźnione życzenia z okazji urodzin!!!Wszystkiego naj naj naj:-)
U mnie przy dwójce to już wogole nie mam zamiaru przy garach robic..ale moja tesciowa wlasnie wybudowala mila restauracyjke wiec z chcinami nie bedzie problemu:tak:
 
Sherly wszystkiego najlepszego!:-D
ja też stwierdziłam, ze chrzciny to tylko w restauracji, ale mój M powiedział, że 20 osób to on w domu zmieści tylko haha niby kto będzie przy tym robił!? :wściekła/y:
protestuję!!!!


Dorciaa dziękuję bardzo za życzenia:-)
No ja też jak policzyłam to bedzie koło 20 osób:tak: Ja w domu a raczej na mieszkaniu tego nie pomieszczę, a nawet nie mam takiej ilości talerzy:-D musiałabym to robić u mamy, ale nie chcę jej robić dodatkowego problemu:-)

Spóźnione życzenia z okazji urodzin!!!Wszystkiego naj naj naj:-)
U mnie przy dwójce to już wogole nie mam zamiaru przy garach robic..ale moja tesciowa wlasnie wybudowala mila restauracyjke wiec z chcinami nie bedzie problemu:tak:


Anulka dziękuję:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kogo będziecie zapraszać na chrzciny? No wiadomo obowiązkowo: my, nasi rodzice, rodzeństwo, chrzestni?, i rodzice chrzestni maleństwa. Kogoś pominęłam?
A ja ide do lekarza w środę :-) Już nie mogę się doczekać :-D
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny ! Ja tez wybiram sie dzisiaj na usg, mam nadzieje ze z moim ludzikiem wszystko w porzadku, oczywiscie martwie sie jak zwykle. Tez licze na to, ze pani doktor powie mi jaka ma plec, caly czas obstawiam dziewczynke !!

Pozdrawiam Was :)
 
Witam Stycznióweczki po weekendzie!

Kolejne dwa dni minęły i znowu jest bliżej do mojego piątkowego usg - czekam jak na szpilkach.

Kacha_wawa daj znać, co gp - cudotwórca wymyślił. Ja już mam na nich uczulenie normalnie... Niby lekarze, a człowiek zaufania nie ma za grosz.

Sherly - wszystkiego najlepszego - chociaż spóźnione.

A za wszystkie dziewczyny, które mają dziś usg, trzymam kciuki. Wracajcie z dobrymi wieściami!

Nadineczka - w pracy musisz dać radę.
 
Ostatnia edycja:
Zareczone dziewczyny !! Czy bierzecie slub jeszcze podczas trwania ciazy, czy moze planujecie po rozwiazaniu lub wcale ?
Ja planuje cywilny pod koniec wrzesnia, ciekawe jaki bede miala brzuszek :} W sumie sie nie przejmuje specjalnie, bo i tak wszytkim sie chwale ze jestem w ciazy, nikt nie bedzie zaskoczony :) Mimo to chcialabym dobrze wygladac hehe Na razie nie ma brzuszka prawie wcale, ale za 2 miesiacena pewno sie juz pojawi, ciekawe jak bede wygladala i jak zniose to wszystko. Na szczescie bedzie tylko przyjecie, ja nie jestem zwolenniczka duzych wesel wiec chyba wytrzymam!
 
Sherly wszystkiego najlepszego!:-D
ja też stwierdziłam, ze chrzciny to tylko w restauracji, ale mój M powiedział, że 20 osób to on w domu zmieści tylko haha niby kto będzie przy tym robił!? :wściekła/y:
protestuję!!!!
20 osób to się zmieści, tylko kto ich będzie obsługiwał?? Bo chyba nie Ty, skoro będziesz się noworodkiem zajmować?? Ugotować takie ilości jedzenia, począwszy od obiadu, to też nie lada wyczyn. Ja robiłam w domu chrzciny na 12 osób i na fotkach jak zombie wyglądam, dziecko prawie non stop płakało, nieprzyzwyczajone do tylu obcych osób, a ja myślałam, że wszystkich wygonię, non stop a to herbatka a to kawka, podawanie, zmienianie talerzy, obsługiwanie, szykowanie... ogólnie nie polecam... to był mój pierwszy i ostatni raz...
 
:-)Witam po weekendzie:tak:Trzymam kciuki za wasze usg-dajcie znzc jak wrócicie:tak:Ja jestem spiąca coś dzisiaj,zec szok.Wieczorkiem idziemy obejrzec mieszkanie do wynajecia-trzymajcie kciuki:tak:Mój idzie dzis do banku dowiedziec sie o kredyt mieszkaniowy:-)Stwierdzilismy ,ze jak by nam sie udalo dostac kredyt to tesciowa nam odpisze kawalek działki z budynkiem gospodarczym i bedziemy go przerabiac na mały domeczek:tak:spokojnie nam wyjda tam 3 pokoje z kuchnia i łazienka i chcielibysmy go podciagnac do góry i zrobic małe poddasze:tak:,a jak nie dadza kredytu to decydujemy sie na wynajem:tak:
 
reklama
dziewczyny dzieki,napewno dam znac w czwartek po usg:-)
ja dzisiaj znowu jakas pelna energi duzo sprzatam piore wieszam pranie obiad robie,jeszcze troche i na poczte jade...ale trzeba przyznac ze szybciej czas leci niz na leniuchowaniu...
 
Do góry