reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzien dobry wszystkim ciezaroweczkom!!! Daaaawno tu nie zagladalam i chyba nie bede probowac nadrabiania tych 100 ston :szok:, u nas samopoczucie sie juz troszke poprawilo i dzisiaj idziemy na spotkanie do szpitala, tylko niewiem jeszcze co tam beda nam robic, mam nadzieje ze zobacze maluszki moje kochane. U mnie brzuszek juz sie ciut wypial ze nie musze juz mowic ze jestem w ciazy. Najgorzej tylko meczy praca a mam zamiar popracowac do grudnia.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze duuuuzo zdrowka.:-)
 
reklama
dziewczyny,wy też czasem macie takie skurcze,że nie dacie rady się wyprostować itp? :confused2: ja wczoraj przez cały dzień miałam taki w dole brzucha z prawej strony. Każdy mowił "weź no-spe'',ale ja sbie oboiecałam,że tabletek brać nie bede i cały dzien sie z tym męczyłam. Wieczorem mama mi poradziła,żebym to rozmasowała,ale gdzieś czytałam,że nie wolno masować?:eek:
 
Wiesz, to że nie wolno masować jest ponoć spowodowane tym, ze może wywołać skurcze porodowe. Ale nie dajmy się zwariować, jeżeli nie masz ciąży zagrożonej to jeśli troszkę pomasujesz to nic nie powinno się stać.
Nawet czytałam ostatnio w gazecie dla dzieci, że masowanie brzuszka w ciąży, kiedy dziecko już kopie, za pomocą olejków (różany, lawendowy nie zaszkodzą) z przyszłym tatą, spowoduje zacieśnienie więzi z dzieckiem. Dlatego, że ponoć dzidziuś potrafi rozpoznać, kto go dotyka czy mama czy ktoś obcy. Jak tata będzie dotykał często to też będzie rozpoznawał i odpowiadał na dotyk.
 
Hej ja tylko an chwilke...
za niedlugo idziemy do banku zalatwiac z tym kredytem...

ale musze Wam cos powiedziec dzis rano jaks ie obudzilam to mala mi tak buszowala w brzuszku ze po lewej stronie mialam taka kulke tam mi sie tam wepchnela... :-D
 
dzięki kubiaczka. ja troche masowałam,ale nic niestety nie pomogło. położylam się spać z tym skurczem,a dziś obudziłam się bez, więc nie narzekam ;-)
patrysia-zazdroszcze... ja już się swojego brzdąca nie moge doczekać..mógłby kopnąć ze 2 razy ;-) a już nie wspomne o wizycie u gin. na której prawdopodobnie dowiem się płci- zaczęłam dni odliczać z wrażenia ...:confused: zostało 10. chyba nie wytrzymam :-)
 
witam ja tez caly weekend spedzilam z rodzinka...w sobote niestety mialam przykry wypadek idac zachaczylam noga o wystajaca deske zaliczylam mcny updek na kolano i lokcie bo w 1 rece trzymalam szklake ktora mi z rak wypadla na beton ale naszczescie sie nie zbila bo tak bym w szklo wpadla calym cialem,w efkcie kolano mocno rozwlone krew sie polala, lokcie i dlonie poobijane i az sie rozplakalam z tego wszystkiego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


potem bylismy w castoramie po farby i gips do remontu i remont zaczynamy w czwartek juz!!!!:tak::tak:a jeszcze w czwartek na 9:30 ide na usg mam nadzieje ze sie dowiem co nosze pod serduszkiem:-)

a niedzielke spedzilismy z przyjaciolmi nad cudnym jeziorkiem i w koncu sobie poplywałam ach ale bylo cudnie:-)
 
reklama
HEJKA:-)
Ale fajowo było wczoraj:-)cały czas pod namiotem ogrodowym bo tak super pogoda dopisywała że grill jak najbardziej udany a dzieciaczki och bawili się super:-)ach ale co dobre szybko się konczy:sorry2:

ANAKLIM gratuluje synka:-)
 
Do góry