reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

chwila odpoczynku w pracy :-) co do rozmowy na temat różnych bajerów dla dzieci to też kiedyś strasznie się na nie napalałam, ale mój alergolog stwierdził, że np. taki baldachim przy łóżeczku to dziecku nic nie daje a niestety jest siedliskiem bakterii, osocza i kurzu :-( a po za tym u mnie wszyscy chyba zbyt przesądni bo na razie zabronili mi kupowania czegokolwiek bo za wcześnie, bo jeszcze czas :zawstydzona/y: a ja jak widzę te wszystkie ciuszki i bajery to oczy mam jak "pięć złotych" :-)
 
reklama
Widze ze nie dosc ze terminy mamy podobne to nawet wizyty sie pokrywaja:-) Ja mam nastepna wizyte 25 sierpnia i albo wtedy bede miala usg albo tydzien pozniej w 20tyg w szpitalu moze..nie moge sie doczekac az poznam plec moich maluszkow.
Gin jak bylam przedwczoraj na wizycie powiedzial ze w ciagu 3tyg mam sie skupiac czy jakies ruchy sie pojawiaja:-)
 
Widze ze nie dosc ze terminy mamy podobne to nawet wizyty sie pokrywaja:-) Ja mam nastepna wizyte 25 sierpnia i albo wtedy bede miala usg albo tydzien pozniej w 20tyg w szpitalu moze..nie moge sie doczekac az poznam plec moich maluszkow.
Gin jak bylam przedwczoraj na wizycie powiedzial ze w ciagu 3tyg mam sie skupiac czy jakies ruchy sie pojawiaja:-)

Hehe Anulka to chyba było do mnie;-) no faktycznie ten sam czas 15tyg.5dni:-D zobaczymy która wcześniej urodzi, bo ja choć mam jednego w brzuszku to wiem, że moja mama ze mną i z bratem zawsze rodziła przed terminem:-D

Widze ze nie dosc ze terminy mamy podobne to nawet wizyty sie pokrywaja:-) Ja mam nastepna wizyte 25 sierpnia i albo wtedy bede miala usg albo tydzien pozniej w 20tyg w szpitalu moze..nie moge sie doczekac az poznam plec moich maluszkow.
Gin jak bylam przedwczoraj na wizycie powiedzial ze w ciagu 3tyg mam sie skupiac czy jakies ruchy sie pojawiaja:-)


Anulka i jeszcze suwaczki mamy podobne:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
HELLO:-)
159 cm, no ale można powiedzieć, że 160 ;)


a ja mam 158:-D


acha moja teściowa wczoraj wygrała prawie 5 000 w totka!!!!! 5 cyferek trafiła szczęściara.


wow wole nie mówić M bo zacznie mi znowu grac:-D


Pamiętacie mnie jeszcze? :zawstydzona/y:;-)

Dziewczyny ja niestety aktualnie nie bardzo mam czas, by udzielać się na forum, córa mi potwornie ząbkuje i strasznie przy tym cierpi i jest marudna.

W niedzielę wyjeżdzamy na tydzień na urlop, więc ciut odpoczniemy :-)

Płeć maluszka poznam dopiero 25 sierpnia, bo moja ginka jest na urlopie :-(


a pewnie że pamiętamy:-)


witam

Tylko na chwilke...
własnie brata wysłałam drapac siany i rozwalac kafelki w mieszkaniu:-D

Z Paulinka juz ok, od 2 dni nie ma goraczki, a dzis juz była normalna kupka:biggrin2:
lece obiad robic poki spi, bo przy niej ostatnio nic zrobic nie moge:baffled:

A dzis cały dzien same:zawstydzona/y: brat ma tylko na obiadek wpasc, ehh...:-(


no jak super tylko się cieszyć:-)
 
To jednak nie... bo ja studiuje na Politechnice Szczecińśkiej, teraz to już Zachodniopomorski Uniwersytet Techniczny.
Przypadek dosyć zabawny :-D.
No rzeczywiście:-) teraz w sumie tyle tych ciezarnych widac ze nie ma sie co dziwic:-)

A ja wczoraj znowu plazowalam caly dzien nad morzem i takie mialam zawroty glowy po powrocie!!!a dzisiaj od rana boli mnie glowa i gardlo:/
 
Ostatnia edycja:
Hej baby.Ja tez dziiaj lenia mam ,ze szok.Za jakis czas ide odebrac wyniki i prosto do lekarza -stracha mam :tak:Boje sie na wage wejsc:tak:przy mojej miłosci do czekolady.Dobrze ,zewyniki przed sama wizytą odbiore to nie bede sie denerwowc,jak coś nie tak bedzie:tak:Może dowiem sie czy faktycznie będzie męzczyzna :-)
 
to i ja się witam ;-)
ja już od 7ej na nogach, grzecznie nasiusiałam do pojemniczka i poszłam na badania ;-) mocz powiedziała,że "MOŻE BYĆ",więc już zaczelam sie denerwowac i o niczym innym nie myślę. Ale w nagrode za całą strzykawke krwi D kupił mi milke truskawkową i właśnie ją pochłaniam mmmm :-)
 
leniwe dni to ostatnio moja specjalność :-) najgorsze jednak, że do pracy chodzić trzeba a tu trudno leniuchować, chociaż i tak troszkę mi się udaje :-) a jeszcze do tego ta okropna zgaga, próbowałam już wodę, mleko a nawet Reni i nic nadal mnie męczy :-(
 
leniwe dni to ostatnio moja specjalność :-) najgorsze jednak, że do pracy chodzić trzeba a tu trudno leniuchować, chociaż i tak troszkę mi się udaje :-) a jeszcze do tego ta okropna zgaga, próbowałam już wodę, mleko a nawet Reni i nic nadal mnie męczy :-(

Justynka nie wiem co Ci poradzic, ale jak nic Ci nie pomaga, to moze idz i kup sobie butelke dobrze zmrozonej i nagazowanej coca coli, napij sie jej i niech Ci sie porzadnie odbije.
Coca cola to najlepsze lekarstwo na dolegliwosci brzuchowe:tak: to taka moja opinia, mozecie sie nie zgadzac;-)
 
reklama
Mi powiedział ile ma , ale jak zapytałam:tak:

Witam wieczorkiem tak wogóle:-)
Dowiedziałam się, ze będę musiała jakiś czas leżeć, żeby obecny stan rzeczy się utrzymał i nic się nie pogorszyło. Już mam po dziurki w nosie stanu nic nie robienia, a to dopiero 3 dni:no:
Ale jak trzeba to mogę nawet do stycznia tak zalegać.
M zatrudnił taką babkę, żeby pomogła w domu i przy dziecku, nie wyobrażam sobie jak to będzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja będę leżała, a jakaś kobiecina będzie mi latać po domu z odkurzaczem. JAKAŚ PARANOJA, ale M naprawde nie ma czasu, zeby pracować i sie domem jeszcze zająć:zawstydzona/y:

zAgatko dasz radę, bo musisz, dla Oliwki!! może nie będzie tak źle i czas szybko aleci?

nie pytałam, ale jak na swoj wzrost jest o tydzien starsza

Anulko, ale na filmiku widziałam, że nie miała Twoja córcia długości mierzonej CRL, tylko bpd, ac i fl chyba, z tego co pamiętam?

u nas mają inną "politykę". Patrza tylko na krew matki i jeśli jest rh"minus" to z automatu traktują jakby było ryzyko konfliktu serologicznego.

Dokładnie, jak matka jest Rh minus to zawsze robią przeciwciała, nawet jak ojciec też jest Rh minus, lekarka mi tłumaczyła, że ryzyko jest zawsze, bo matka mogła mieć kontakt z krwią Rh plus.
 
Do góry