reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam, ja dzisiaj nocke mialam do dupy
Sewi obudzil mi sie o 3 i nie chcial spac tylko sie wiercil marudzil bawil :baffled: i to trwalo az 2 godziny a potem jeszcze o 8 pobudka....
normalnie nie wyspana jestem :no::no::no::no:
pije kawke ale mnie to nie pobudza, zaraz pojde zrobic sobie sniadanko i musze dzwonic do notariusza :dry:
 
Cześć dziewczyny :-)

Tak sobie czytam forum i aż zachciało mi się kawki, wieć poszłam sobie zrobić (a chyba już od tygodnia nie piłam):-D
Powiedzcie mi kochane kiedy można zrobić usg 3/4D? I jeszcze jedno pytanko, bo któraś z was pisała, że miała robione badania na konflikt krwi, czy jeżeli mój lekarz nic mi o tych badaniach nie wspominał to powinnam się upomnieć?
 
Cześć dziewczyny :-)

Tak sobie czytam forum i aż zachciało mi się kawki, wieć poszłam sobie zrobić (a chyba już od tygodnia nie piłam):-D
Powiedzcie mi kochane kiedy można zrobić usg 3/4D? I jeszcze jedno pytanko, bo któraś z was pisała, że miała robione badania na konflikt krwi, czy jeżeli mój lekarz nic mi o tych badaniach nie wspominał to powinnam się upomnieć?
a nie wiem czy to jest konieczne bo jezeli wiedzialby cos na temat konfliktu to raczej kazal by Ci zrobic badania ale mozesz sie zawsze upewnic - to nic zlego...
 
Cześć dziewczyny :-)

Tak sobie czytam forum i aż zachciało mi się kawki, wieć poszłam sobie zrobić (a chyba już od tygodnia nie piłam):-D
Powiedzcie mi kochane kiedy można zrobić usg 3/4D? I jeszcze jedno pytanko, bo któraś z was pisała, że miała robione badania na konflikt krwi, czy jeżeli mój lekarz nic mi o tych badaniach nie wspominał to powinnam się upomnieć?

ja robilam dzisiaj dla czystej formalnosci. Twoj lekarz powinien przepisac Ci takie badanie ze wzgledu na bezpieczenstwo dziecka. Zalezy jakie grupy krwi maja rodzice, i czy te grupy beda sie "klocic" miedzy soba.
ja na szczescie mam dwa razy 0rh- takze luz. :tak:

a nie wiem czy to jest konieczne bo jezeli wiedzialby cos na temat konfliktu to raczej kazal by Ci zrobic badania ale mozesz sie zawsze upewnic - to nic zlego...

ja mimo, ze mowilam, ze nie ma zagrozenia, bo mamy te sama grupe krwi, lekaka se uparla, zeby zrobic i mi takie badanie przepisala.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam, ja dzisiaj nocke mialam do dupy
Sewi obudzil mi sie o 3 i nie chcial spac tylko sie wiercil marudzil bawil :baffled: i to trwalo az 2 godziny a potem jeszcze o 8 pobudka....
normalnie nie wyspana jestem :no::no::no::no:
pije kawke ale mnie to nie pobudza, zaraz pojde zrobic sobie sniadanko i musze dzwonic do notariusza :dry:

O,a wiesz ze ja mam przyjaciolke w Boguszowicach?Na ul zdaje sie Armii Krajowej..czy Ludowej???Matko jedyna jezdze do niej i nie wiem na jaka ulice....:szok::-D
 
u nas mają inną "politykę". Patrza tylko na krew matki i jeśli jest rh"minus" to z automatu traktują jakby było ryzyko konfliktu serologicznego.
 
reklama
ja robilam dzisiaj dla czystej formalnosci. Twoj lekarz powinien przepisac Ci takie badanie ze wzgledu na bezpieczenstwo dziecka. Zalezy jakie grupy krwi maja rodzice, i czy te grupy beda sie "klocic" miedzy soba.
ja na szczescie mam dwa razy 0rh- takze luz. :tak:


Hmmm ja mam ARh+ a mój mąż ma BRh- jak pójdę teraz 25.08 do lekarza to go o to zapytam:tak:
 
Do góry