reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

chyba tak spróbuję zrobić z tą Colą bo już nie mam siły tak mnie męczy :-( już więcej nie będę jeść tak na wieczór fasolki szparagowej :-(
 
reklama
Dziękuję Ivi, ;-)
własnie teraz też o tym czytam i faktycznie piszą tak jak Ty :-) więc już się tak tym nie zamartwiam:-) Nie wiem dlaczego kobiety w ciąży ciągle szukają jakiś problemów :-D

hehe położna u mnie w przychodni ma teorię że kobiety w ciaży powinno się zamykać w pokoju bez okien, drzwi, z miękkimi scianami i bez dostępu do mediów:-Dmoże wtedy by nie panikowały z "byle powodu":-D


W zasadzie USG 3d/4d można zrobić zawsze ;). Ale na pewno nie później niż 30 tydzień bo dzidzia może się nie zmieścić na ekranie ;-). .
wg mojej gin najlepiej po 18 tyg. bo wtedy proporcje narządów dzidziolka są najlepsze. I warto zapłacić więcej byle mieć porządne, fachowe badanie i dokładną ocenę każdego z narządów a nie tylko płytkę z usg.....

chwila odpoczynku w pracy :-) co do rozmowy na temat różnych bajerów dla dzieci to też kiedyś strasznie się na nie napalałam, ale mój alergolog stwierdził, że np. taki baldachim przy łóżeczku to dziecku nic nie daje a niestety jest siedliskiem bakterii, osocza i kurzu :-( a po za tym u mnie wszyscy chyba zbyt przesądni bo na razie zabronili mi kupowania czegokolwiek bo za wcześnie, bo jeszcze czas :zawstydzona/y: a ja jak widzę te wszystkie ciuszki i bajery to oczy mam jak "pięć złotych" :-)

dokładnie.. wczoraj prawie się pokłóciłam z moim A. że mi nic nie pozwala kupić (u nas wprawdzie to kwestia kasy teraz a nie przesądów) ale jak patrzę na te cudne ciuszki itd to oczy mi wychodzą z orbit i zaczynam się ślinić:-D:-D

Coca cola to najlepsze lekarstwo na dolegliwosci brzuchowe:tak: to taka moja opinia, mozecie sie nie zgadzac;-)

ja się nie zgadzam:-D:-D:-D
Uważam, że PEPSI jest zdecydowanie lepsza:-D:-D
 
chyba tak spróbuję zrobić z tą Colą bo już nie mam siły tak mnie męczy :-( już więcej nie będę jeść tak na wieczór fasolki szparagowej :-(

Sprobuj jeszcze ewentualnie garsc migdalow pochlonac.
A niestety zgaga jest przeklenstwem ciezarnych,wynika to i z dzialania hormonow(progesteronu ) jak i 'wypychania'' zoladka ku gorze,a jesli do tego dojdzie nieodpowiednia dieta...to juz problem na maksa.
Mam nadzieje,ze cos Ci jednak pomoze...
 
no właśnie wiem, że tą zgagę trochę sama sobie zafundowałam ale człowiek taki łakomy :-) właśnie wybieram się do bufetu po Colę i zobaczymy - obiecałam sobie, że nie będę fundować Dzidzi takich sztuczności ale tutaj siła wyższa :-)
 
Wlasnie sobie czytam na necie o niedoborach zelaza bo mam wszystkie objawy i wlasnie lekarza mowil ze bardzo duzo zelaza potrzeba w ciazy, zeby zwracac uwage co sie je..Np ja biore FALVIT MAMA a w nim jest 14mg zelaza, a nam potrzeba az 26mg takze pilnujcie tego dziewczyny!!!
Niedobór żelaza u kobiet w ciąży
Niedokrwistość w czasie ciąży może doprowadzić do niedotlenienia organizmu matki, a w rezultacie do poronienia lub wad wrodzonych dziecka.
Objawami niedokrwistości u kobiet w ciąży są:
-Zmęczenie
-Zawroty głowy
-Bóle głowy
-Słaba tolerancja wysiłku fizycznego
 
a ja po FALVIT MAMA żygam jak ... kobieta w ciąży :-(teraz biorę inne witaminki (ale bez żelaza) i je toleruję... Także nie wiem jak mam sobie dawkować tą odpowiednią ilość żelaza:-:)-(
 
reklama
a ja po FALVIT MAMA żygam jak ... kobieta w ciąży :-(teraz biorę inne witaminki (ale bez żelaza) i je toleruję... Także nie wiem jak mam sobie dawkować tą odpowiednią ilość żelaza:-:)-(
Można np pic zelazo takie musujace albo dodatkowo samo zelazo w tabletkach lykac. Mi od wczoraj tak sie we lbie kreci, dzisiaj do tego doszedl straszny bol glowy ze az sie boje..poczytaj sobie co ma zelazo..najwiecej jest w miesie, ktorego ja od poczatku ciazy wogole nie toleruje..ble.ale sie poswiece i zrobie jakas watrobke na obiad chyba bo tam jest najwiecej:baffled:
 
Do góry