reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
ja mimo, ze mowilam, ze nie ma zagrozenia, bo mamy te sama grupe krwi, lekaka se uparla, zeby zrobic i mi takie badanie przepisala.
no to fajnie, musisz miec fajna lekarke
O,a wiesz ze ja mam przyjaciolke w Boguszowicach?Na ul zdaje sie Armii Krajowej..czy Ludowej???Matko jedyna jezdze do niej i nie wiem na jaka ulice....:szok::-D
na Armii Ludowej - ja mieszkam na tej ulicy - jeszcze :-D:-D:-D
a jak sie nazywa ??
 
Hmmm ja mam ARh+ a mój mąż ma BRh- jak pójdę teraz 25.08 do lekarza to go o to zapytam:tak:
ryzyko konfliktu jest zdaje się tylko tam gdzie matka ma Rh"minus" (bo wtedy kobieta wytwarza przeciwciałą przeciw krwi swojego dziecka jeśli dojdzie do jej"wymiany"-moooocno w skrócie), ale spytaj żeby być pewną :tak:
 
ja do kawy się nie przyłącze, bo w pracy nie mam. Ale za to na podniesienia ciśnienia napije się trochę coli ;-).
Ten leń to jakiś zaraźliwy jest.. bo ja siedzę w pracy... i generalnie nie wiele robię... :baffled: Dziewczyny trzeba się wziąć w garść... aż mi wstyd

ja tez chce od nich zamawiac 3 czesciowa bo wiecej rzeczy mi nie potrzebnych przy pierwszym mialam posciel firmy BabyRaj i mialam 11 czesci ale po co?? tylkko sie kurzylo... :sorry:

To co prawda moje pierwsze dziecko.. ale też zaobserwowałam, że te baldachimy, przyborniki to taki pic na wodę sprzedawany bardziej dla mam, niż ku potrzebie dziecka, a i znam taki przypadek, że niemowlak nie lubił baldachimów, jak był wkładany do łóżeczka to od razu płakał. Po ściągnięciu baldachimu przestał. Moja mama stwierdziła, że to normalne, w końcu co to za frajda patrzeć się non stop na jakąś szmatkę ;-).
 
Ostatnia edycja:
na Armii Ludowej - ja mieszkam na tej ulicy - jeszcze :-D:-D:-D
a jak sie nazywa ??

Hmmm...moze bez nazwisk...na imie ma Ala,jest przedszkolanka,i ma amstafa o imieniu Ozzy i syna pelnoletniego o imieniu Kuba...cos ci to mowi?;-)

agbar77 - zawsze mozemy sie umowic jak bedziesz do niej jechala to mozesz wpasc na kawke :-D zapraszam ;-)

Dziekuje bardzo za zaproszenie:-):-)
 
Ostatnia edycja:
ryzyko konfliktu jest zdaje się tylko tam gdzie matka ma Rh"minus" (bo wtedy kobieta wytwarza przeciwciałą przeciw krwi swojego dziecka jeśli dojdzie do jej"wymiany"-moooocno w skrócie), ale spytaj żeby być pewną :tak:


Dziękuję Ivi, ;-)
własnie teraz też o tym czytam i faktycznie piszą tak jak Ty :-) więc już się tak tym nie zamartwiam:-) Nie wiem dlaczego kobiety w ciąży ciągle szukają jakiś problemów :-D
 
no to fajnie, musisz miec fajna lekarke

na Armii Ludowej - ja mieszkam na tej ulicy - jeszcze :-D:-D:-D
a jak sie nazywa ??

patrysia fakt, ze ta lekarka to byla zastepczyni, poniewaz ta glowna jest na urlopie, ale faktycznie ta byla swietna i szczerze mowiac to nie mialabym nic przeciwo, zeby do niej chodzic.
Z tym, ze tutaj recepty na badania nie wypisuje Ci ginekolog, tylko lekarz I kontaktu. Ginekolog pisze tylko na pierwszej wizycie na swistku papieru jakie badania zrobic, ten swistek podpisuje i stempluje swoja pieczatka, a ty z tym potem idziesz do lekarza ogolnego, ktory wypisuje Ci recepte, z ktora potem do laboratorium.
 
witam

Tylko na chwilke...
własnie brata wysłałam drapac siany i rozwalac kafelki w mieszkaniu:-D

Z Paulinka juz ok, od 2 dni nie ma goraczki, a dzis juz była normalna kupka:biggrin2:
lece obiad robic poki spi, bo przy niej ostatnio nic zrobic nie moge:baffled:

A dzis cały dzien same:zawstydzona/y: brat ma tylko na obiadek wpasc, ehh...:-(
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Tak sobie czytam forum i aż zachciało mi się kawki, wieć poszłam sobie zrobić (a chyba już od tygodnia nie piłam):-D
Powiedzcie mi kochane kiedy można zrobić usg 3/4D? I jeszcze jedno pytanko, bo któraś z was pisała, że miała robione badania na konflikt krwi, czy jeżeli mój lekarz nic mi o tych badaniach nie wspominał to powinnam się upomnieć?

W zasadzie USG 3d/4d można zrobić zawsze ;). Ale na pewno nie później niż 30 tydzień bo dzidzia może się nie zmieścić na ekranie ;-).

Studiuje na Uniwesytecie Szczecńskim - Wydziale Zarzadzania i Ekonomiki Uslug..Moze mamy ta sama promotorke?..:tak:

To jednak nie... bo ja studiuje na Politechnice Szczecińśkiej, teraz to już Zachodniopomorski Uniwersytet Techniczny.
Przypadek dosyć zabawny :-D.
 
Do góry