reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Mała do wstydliwych nie należy, nóżki miała podwiniete pod samą brode i dupcie wypieta:tak:wkleilabym wam ten filmik ale nie mam pojecia jak to zrobic;/dziekuje wszystkim za gratulacje
 
reklama
Ja 30/08 mam szansę na potencjalne dowiedzenie się:-D Chyba że znowu będzie chrapać:-D a obawiam się że tak będzie bo jeśli chodzi o mojego dzidziusia on prowadzi nocny tryb życia a w dzień odsypia:-D Po kimś to ma:tak:
 
U mnie za to na każdym usg sobie machało nózkami co mam nadzieje że teraz także pokaże:-)bo ja nie wytrzymam już dłużej:zawstydzona/y::-pja tak chce już wiedzieć i już kupować dla maluszka i ogólnie chce już wiedzieć a tak ojej czekać aż do września i to aż cały miesiąć licząc od tej wizyty:baffled:
 
paula3 ja mam A ;p, zawsze narzekałam że mam mały biust, a teraz to akurat jak urosną przez ciąże to będą w sam raz ;)
anulka gratuluje zdrowej dziewczynki ;D !
ja to tyje strasznie szybko.. przed ciążą ważyłam 43 kg, a teraz ważę ok 51 kg.
a mam takie pytanie, jak to jest z noszeniem ciężarów ? jak bardzo ciężkich nie wolno nosić ? bo chyba zakupy ok 3 kg, to nie groźne ?
 
reklama
Do góry