reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Nikki podziwiam Cię, że masz siłę się walczyć o swoje - chociaż ja już czasem jak nie mam siły, to tez podchodzę bez kolejki, ale mój m nie lubi tych krzywych min i komentarzy i woli mnie wysłać żebym usiadła a sam stoi w kolejce....


no właśnie u nas tak samo że ja ide sobie usiąść na ławeczke bo szkoda gadki i kłócenia się bo niestety tacy ludzie są że czasami inaczej się nie da:sorry2:


A ja właśnie zamówiłam sobie spodnie ciążowe fakt nie są z tych droższych ale są ładne co ja patrze też i na to aby były w miare tansze i dobre:tak:bo niestety w poprzedniej ciąży kupowałam nawet takie za 85 zł.a jedne to rybaczki za 120 zł.a dlatego bo z Fisbhone(nie wiem czy dobrze napisałam)a dlatego sobie pozwalałam bo wiedziałam że będe drugi raz w ciąży i co jestem ale są taaaakie duże na mnie że wszystko spada bo jak mówiłam ja po ciąży schudłam bardzo dużo że nie wróciłam już do swojej wagi z przed ciąży że i nawet teraz w ciąży widze że chyba tamte spodnie ubiore pod koniec jak dobrze:sorry2:bo ważyłam tak ok.60 kg a potem w ciąży przytyło się jeszcze 13 no i brzuszek wogóle co wyobraźcie sobie jak moje ciuchy są duże teraz do mnie jak waże 51 kg.:sorry2:Dlatego teraz tańsze czyli za 50 zł.sobie zamówiłam bo już nie chce tyle kasy wywalać a tylko po to aby 5 miesięcy w nich pochodzić i już nie ubrać bo nie planuje 3 ciąży:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Ale za wami ciężko nadążyć przez cały weekend:-D Ja mam internet tylko w pracy i dlatego nie mogę być z wami na bierząco:wściekła/y: Dla mnie weekend był cudowny, bo w piątek grill, w sobotę dwa grille a w niedzielę pojechaliśmy sobie nad wodę i tak jak zawsze mogłabym leżeć plackiem na słoneczku, tak tym razem musiałam trochę pod parasolem bo słabo mi się robiło. Zresztą dzisiaj w pracy cały dzień jestem jakaś słaba i co chwilkę muszę iść do okna:-( chyba musi być niskie ciśnienie, a ja jestem w dodatku niskociśnieniowiec:tak:

Chciałam jeszcze napisać , że mój M też jest bliźniakiem i nie mogę wogóle na niego narzekać (tym bardziej teraz jak noszę jego upragnionego synka), ale i przed ślubem był zawsze kochany i pomaga mi we wszystkim co może. Ciekawa jestem czy spełni się później w roli taty:-D

Ok ja zaraz zmykam do domciu, więc napiszę do was dopiero jutro:wściekła/y:
Buziaki papa
 
a jeszcze zapomniałam wam się pochwalić. Kupiłam sobie kolejne spodenki ciążowe :-D:-D:-D mam już jedne lniane cienkie, drugie to kupiłam w komisie z art. dziecięcymi, to takie do chodzenie po domu lub z psem, a dzisiaj moja garderoba powiększyła się o dżinsy:-D:-D:-D A ciesze się z tego, jak dziecko co dostanie lizaka:-D:-D:-D
 
Te horoskopy i wkładanie ludzi spod jednego znaku zodiaku do tego samego worka to straszna bzdura, ogólnie prawie wcale się nie sprawdza....



Ja tam w horoskopy tez nie wierze, bo to by bylo za piekne zeby wiedziec kto jaki bedzie tylko dlatego ze urodzil sie w takim a nie innym terminie.Wszystko jest kwestią przypadku albo raczej zbiegu okoliczności.Pozdro.:happy2:
 
U mnie składka wynosiła 61 zł, miałam już zrezygnować ale stwierdziliśmy że poczekamy na dziecko z tym. Zawsze to 8 tys. wpadnie do ręki.

Na taką sumę warto poczekać, ja bym dostała 1000 zł, a składka taka sama, jak Twoja...

Ale jak już musze jechać autobusem, to pakuje się na pierwsze lepsze miejsce, wypinam brzuszek i nie mam zamiaru nikomu ustępować

Z tymi polisami to różnie, zależy czy ta polisa obejmuje urodzenie dziecka, bo niekażda ma taką opcje. Ja tak jak Nikki, dawno zrezygnowałam z polis, wole sama odłożyć, to mam pewne, że kiedy będzie mi potrzebna kasa, to mam je do dyspozycji.

Ja mam swoje auto na szczęście, także komunikacja miejska odpada, nie cierpiałam autobusów...
Ja miałam polise z PZU i niby ok, ale jak policzyłam, ile rocznie im wpłacam, a co z tego mam, to sobie podarowałam, najlepiej mieć kasę na koncie albo na lokacie i nikogo się prosić nie trzeba, nic wypełniać, wysyłać, czekać...

Nikki podziwiam Cię, że masz siłę się walczyć o swoje - chociaż ja już czasem jak nie mam siły, to tez podchodzę bez kolejki, ale mój m nie lubi tych krzywych min i komentarzy i woli mnie wysłać żebym usiadła a sam stoi w kolejce....

Ja w ogóle się na ludzi nie oglądam, podchodzę i już, bo większość ludzi tylko na siebie patrzy i ja też! W ogóle jeśli o sklepy chodzi, to do marketów jeżdżę rano w tygodniu, kiedy ludzi nie ma, a w sklepiku niedaleko, gdzie prawie codziennie po chleb czy inne rzeczy zaglądam, nigdy nie ma kolejek.:tak:

a jeszcze zapomniałam wam się pochwalić. Kupiłam sobie kolejne spodenki ciążowe :-D:-D:-D mam już jedne lniane cienkie, drugie to kupiłam w komisie z art. dziecięcymi, to takie do chodzenie po domu lub z psem, a dzisiaj moja garderoba powiększyła się o dżinsy:-D:-D:-D A ciesze się z tego, jak dziecko co dostanie lizaka:-D:-D:-D

Super, ja już z 5 par ciążowych mam, ale same letnie i rybaczki, muszę za długimi jeansami na jesień się rozejrzeć.:tak::tak:
 
a jeszcze zapomniałam wam się pochwalić. Kupiłam sobie kolejne spodenki ciążowe :-D:-D:-D mam już jedne lniane cienkie, drugie to kupiłam w komisie z art. dziecięcymi, to takie do chodzenie po domu lub z psem, a dzisiaj moja garderoba powiększyła się o dżinsy:-D:-D:-D A ciesze się z tego, jak dziecko co dostanie lizaka:-D:-D:-D


Fajnie Ci, ja dostalam ostatnio fajne ubrania od mamy i sasiadki, typowo ciażowe bluzki i spodnie wlasnie z taką gumą na brzuch, ale jeszcze wygladam w nich jak w
za duzym biustonoszu, albo w worku na ziemniaki, wiec jeszcze poczekają w szafie pare tygodni.:zawstydzona/y:
 
Ja tam w horoskopy tez nie wierze, bo to by bylo za piekne zeby wiedziec kto jaki bedzie tylko dlatego ze urodzil sie w takim a nie innym terminie.Wszystko jest kwestią przypadku albo raczej zbiegu okoliczności.Pozdro.:happy2:


ja tak samo :tak:w żartach się śmieje i mówię"uwarzaj bo ja jestem strzelec co zaczne strzelać":-Dto moze ma jakiś tam leciutki wpły bo jednak te znaki się skąś wzieły ale jak dla mnie ogólnie to tam jest naprawde malutkie znaczenie :sorry2:człowiek jest taki na jakiego sam się wychowa a nie bo ja jestem z pod tego znaku dlatego taka jestem;-)
 
reklama
Dziewczyny, jesli kupujecie spodnie ciazowe przez internet, to jak dobieracie sobie rozmiar?


ja mierze się metrówką krawiecką np.powiem ci na poctawie spodni których dzisiaj zamówiłam :jest tam obwód bioder to sobie mierze i mam 95 i tak samo obwód uda mam 51 a patrze wtedy na rozmiary i tam właśnie S ma biodra 98 a udo 54(jak dobrze pamietam)co wiadomo że S wybrałam :tak:
 
Do góry