reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witajcie Dziewczyny :) Bardzo sie ciese ze znalazlam to forum :) Jestem tak jak wy stycznioweczka z terminem 12 stycznia :))
Pozdrawiam i zycze Wam wspanialego weekendu :)
eiktpc0zru0tc8tg.png
witaj
 
a witajcie dziewczyny wlasnie wrocilam z pracy robie kluski na paze ciekawe jak mi wyjda dopiero 2 raz je robie,ale wracajac do ciuchow ja juz dawno kupilam sobie spodnie z pasem ciazowym ale jakos gupio mi je nosic przeciez malego az tak nie widac!ale zato dzisiaj kupilam sobie taki komplet spodnie z bluzka jest ekstra
 
hola hola babki, z tego co wiem to nie wolno!!! wątróbki:szok: po pierwsze dlatego,że ma za dużo wit A i można przegiąć, a po drugie to przecież to jest "filtr" tego co jedzą kurczaki te pędzone kurczaki, które rosną "w miesiąc" i tam zostaje i się wchłania cały syf:crazy: ja uwielbiam wątróbkę, ale odmówiłam całkowicie sobie:tak:

Nadineczka od początku ciąży zjadłam raz 2 wątróbki bo nie mogłam się powstrzymać.Dobrze wiedzieć ,że nie jest ona wskazana. Dzieki.

Witam nowe Stycznióweczki:-D
Jesli chodzi o ciuchy ciażowe to mam na razie tylko 2 pary spodni z pasem, brzuszek trochę mi odstaje więc już chodze sobie, pas troszkę spada ale przynajmniej wygodnie i też z firmy HappyMum. co do bluzek to noszę moje letnie tuniki - jeszcze pasują:-D
 
Ostatnia edycja:
ja też mam 2 pary spodni "z brzuszkiem", ale w normalne dżinsy już się w ogóle nie mieszczę ;)
za to zaczyna brakować mi bluzek:-(
 
Ja też latam w ciążowych albo w dresach.:-)
Właśnie wyszedł ode mnie mój wujek jest lekarzem (specjalista chorób wewnętrznych) i okazało się że posiada w domu aparat USG. :-):-):-)Umówiliśmy się na przyszły tydzień, jedziemy popodglądać dzidzie w warunkach domowych, na spokojnie i tyle ile będę potrzebować. Już się cieszę, bo choć to nie ginekolog to wiele lat robił USG jamy brzusznej i ciąży więc będę pytać ile wlezie i może podejrzymy co tam kryje między nóżkami. A już sie martwiłam, żę będę musiała czekać do 25 sierpnia.:-):-):-):-):-):-)
 
A ja od przyszłego tygodnia będę chodziła na cwiczenia dla kobiet w ciaży. Czy któraś z Was chodzila na takie zajecia?To nie jest szkoła rodzenia. Bardzo się ciesze, bo nie lubię się nudzić.zAgatka za minutę wyciągam ciasto:-D
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie :-)
U nas trochę lepiej, Gocha zaczęła skakać wokół Patryka i przychodzi do mnie tylko wtedy jak naprawdę sobie nie może dać rady :tak:
A ja właśnie próbuję mojego ancymona uśpić, ale coś mi to marnie wychodzi ;-) Taki był Oliś padnięty na dworzu, a teraz jakieś nowe siły w niego wstąpiły :-)
zAgatka, ale Ci fajnie z tym usg:-)
 
Do góry