reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześc laseczki !!! Właśnie przed chwilką zalogowałam się na tej stronie .:-)
Moja (mam nadzieję) córcia urodzi się najprawdopodobniej 2 stycznia 2010 r.
Już nie mogę się doczekac tego momentu :-) . Widzę, że większośc z Was ma ten sam kłopot co Ja - mianowicie CIASNE UBRANIA . Jeśli mogę podzielic sięz Wami Moimi problemami to niestety bardzo urósł Mi tyłek i niestety nie mieszczę się w stare spodnie więc noszę teraz tylko luźne dresy :wściekła/y: , jedno co Mnie cieszy to fakt posiadania większych piersi :-) dobrze że w modzie są teraz tuniki hihi
Mam nadzieję, że będę mogła z Wami troszkę poklikac . Pozdrawiam serdecznie :*
 
reklama
Cześc laseczki !!! Właśnie przed chwilką zalogowałam się na tej stronie .:-)
Moja (mam nadzieję) córcia urodzi się najprawdopodobniej 2 stycznia 2010 r.
Już nie mogę się doczekac tego momentu :-) . Widzę, że większośc z Was ma ten sam kłopot co Ja - mianowicie CIASNE UBRANIA . Jeśli mogę podzielic sięz Wami Moimi problemami to niestety bardzo urósł Mi tyłek i niestety nie mieszczę się w stare spodnie więc noszę teraz tylko luźne dresy :wściekła/y: , jedno co Mnie cieszy to fakt posiadania większych piersi :-) dobrze że w modzie są teraz tuniki hihi
Mam nadzieję, że będę mogła z Wami troszkę poklikac . Pozdrawiam serdecznie :*

Witam serdecznie:-)
 
A ja od przyszłego tygodnia będę chodziła na cwiczenia dla kobiet w ciaży. Czy któraś z Was chodzila na takie zajecia?To nie jest szkoła rodzenia. Bardzo się ciesze, bo nie lubię się nudzić.zAgatka za minutę wyciągam ciasto:-D
Smacznego:-), a z czym w końcu zrobiłaś?
Cześc laseczki !!! Właśnie przed chwilką zalogowałam się na tej stronie .:-)
Moja (mam nadzieję) córcia urodzi się najprawdopodobniej 2 stycznia 2010 r.
Już nie mogę się doczekac tego momentu :-) . Widzę, że większośc z Was ma ten sam kłopot co Ja - mianowicie CIASNE UBRANIA . Jeśli mogę podzielic sięz Wami Moimi problemami to niestety bardzo urósł Mi tyłek i niestety nie mieszczę się w stare spodnie więc noszę teraz tylko luźne dresy :wściekła/y: , jedno co Mnie cieszy to fakt posiadania większych piersi :-) dobrze że w modzie są teraz tuniki hihi
Mam nadzieję, że będę mogła z Wami troszkę poklikac . Pozdrawiam serdecznie :*

Gratuluję córuni , która zmienia na statystyki co do wiadomości o płci na 2:3 na rzecz bab:-):-):-)
 
Dla mnie te pasy są do niczego, bo akurat moje spodnie po rozpięciu zsuwały się przy każdym pochyleniu czy siadaniu i w ogóle przy chodzeniu.... Najlepsze są spodnie ciążowe, bo w nich ten pas jest doszyty i wszystko się trzyma.

Zamówiłam sobie kilka ciuszków z firmy HappyMum i w poniedziałek ma kurier przynieść, czekam niecierpliwie. Oczywiście wszystko najpierw w sklepie przymierzyłam, ale np. ta sama spódnica w sklepie 140 pln a na stronce tej firmy 79. Niezła różnica.

kurcze mam nadzieję, że będzie ok, bo właśnie się skusiłam na trzy ciuszki z Happy Mam, a pierwszy raz kupuję na odległośc mam tylko nadzieję, że się nie wkurzę:tak:jak by co będzie na Ciebie Nikki;-):-D
 
ja własnie rozmawiałam z mężem i jutro jedziemy kupić mi jakieś luźniejsze bluzeczki :-D

dziewczyny macie jakieś sprawdzone przepisy z rabarbaru? kompot czy coś takiego...
mam na ogrodzie już tego tyle że muszę z niego coś zrobić:-D
 
Dziękuję :-)
Wiecie zastanawiam się tylko jak ta Moja córcia będzie miała na imię .
Możecie Mi zdradzic czy Macie już imionka dla Swoich dzidziusiów ?
Jak tak to jakie, bo Ja to w chwili obecnej nie mam żadnego pomysłu :zawstydzona/y:

u mnie będzie Julka lub Zosia:) a jeśli chłopiec-Adaś. Gdzieś tu był wątek z imionami-przejrzyj :-) troche tego jest,ale poradzisz sobie ;-)
 
reklama
Matko jak się najadłam, kolega przywiózł nam kaszankę własnej roboty jeszcze gorącą i nie mogłam się oprzeć no i chodzą za mną te placki ziemniaczane ale to chyba jutro bo już po 20.

Gratulacje dla nowych styczniówek:-)
 
Do góry