reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja ugotowałam botwinkę i tak się objadłam że spodnie musiałam rozpiąć:-D
ale placki ziemniaczane to sama bym zjadłam, mniami :tak:
 
reklama
a co Was wszystkie na placki wzięło??? ja też bym zrobiła, ale jestem chora, więc ciężko te ziemniaki trzeć w łóżku. :no: muszę się zadowolić czym innym.:zawstydzona/y:
 
Cześć dziewczynki, jestem przeszczęśliwa, od 2 godzin dzidzia mi się rusza i są to już takie wyraziste uderzenia, ale się cieszę przynajmniej wiem że tam jest:-):-):-)
U mnie może nie wyraziste, ale już prawie codziennie chociaż 1-2 szturchnięcia. Odrazu jestem spokojniejsza:tak:. Bardzo się cieszę:-)

Witam

ASIAX to swietna wiadomość super to znaczy ze niedlugo i my bedziemy cos niecos czuly super.

Dziewczyny co z ta Fetą ???? Ja wcinam ją non stop uwielbiam ją. Słyszałam a nawet gdzieś czytałam tyle ze niepamietam gdzie ze kobieta w ciąży niewolno jeść serów pleśniowych:wściekła/y: a ja tak lubie ale jak niewolno to niewolno :tak:

Oryginalne sery pleśniowe i feta robione są z niepasteryzowanego mleka w którym może być bakteria Listerii, bardzo groźna dla maluszka. Gin mi powiedział żeby dokładnie myć też lodówkę bo są tam sprzyjające warunki do jej rozwoju. No i nie trzymać zbyt długo otwartych produktów mlecznych, owoców i warzyw:tak:

:-Dbo to właśnie genialny dr Makowski :-D a i widząc WIktorynę powiedział ,żeby wszystkie hipotrofiki wyglądały jak ona to byłoby dobrze :-) Za dwa miesiące następne 'widzenie' z Fasolkiem ;-)

Dziękuję dziewczyny!!!


no to widzę że u mnie doktor Makowski sie nie postarał;) a tak poważnie to ty masz o tydzień starszą ciążę więc to może dlatego,ja zapytałam go ale stwierdził że nie będzie mi ściemniał bo nic narazie nie widać. Ale mojej koleżance też rozpoznał chłopca w 14 tc:tak: mi się wydaje że na tym etpaie ciąży chłopaka jest znacznie łatwiej rozpoznać więc mam nadzieję że u mnie jest fasolinka :-D:-D:-D
nie pozostaje mi nic innego jak czekać też właśnie kolejne 2 mieś;-)[/QUOTE]
U mnie też się nie postarał, choć może faktycznie było jeszcze za wcześnie 12 tydzień. Teraz muszę czekać do 25 sierpnia:-(

Dziewczyny jak to jest z tymi ruchami? jakie to jest uczucie? to moja pierwsza dzidzia i nie wiem w zasadzie czego mam oczekiwać;-)
Ja porównałabym te pierwsze ruchy do uczucia jak drga mięsień , choć raczej nie do pomylenia :-)

chcialam przywitac wszystkie "styczniowki" i dolaczyc do grona, jestem w dziesiatym tygodniu ciazy blizniaczej i jezeli wszystko pojdzie dobrze w styczniu bede mogla usciskac moje babaski:-)
Super gratuluję podwójnego szczęścia:tak::tak::tak:
 
wczoraj mój mały szkrab stwierdził że "niuńcia"-tak do tej poryy sobie nazywał bobaska ....musi być chłopczykiem .....i miej tu nadzieję na dziewczynkę skoro nawet trzylatek stwierdził że to musi być chłopiec heheheheh


to u nas córcia chciała siostrę :-D i niestety będzie musiała pogodizć sięz bratem :-)
 
U mnie tez juz te ruchy od wczoraj, takie puk puk z brzuszka:-D ale u mnie własnie USG bardzo wyprzedza termin z OM... ale mam nadzieje, ze urodze dopiero w styczniu:-D

zas sie wkurzyłam:baffled::zawstydzona/y:
Dzwonilismy rano czy mozemy przyjsc dzis na szczepienie z córą, powiedzieli, ze mamy byc po 13... wiec pojechałysmy:tak:
Przyjezdzam i okazuje sie, ze szczepionek nie ma cholera jasna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mamy dzwonic za tydzien czy juz sa... dobrze, ze sie stad wyprowadzamy i to ostatnie szczepienie w tej przychodni, mam nadzieje, ze wizyta tez:wściekła/y::-p
No i kurde moja córa wazy juz 11,6kg... waga ciezka, ale na szczescie 2 tygodnie juz sama chodzi i nie musze jej nosic, czasem tylko gdzies przeniesc albo wniesc i zniesc po schodach:tak:
 
reklama
ale macie fajnie kobitki, znacie płeć, czujecie ruchy:-):-):-) a ja jeszcze czekam na to cierpliwie ( a raczej niecierpliwie);-) zazdroszcze wam:-D
 
Do góry